KAZEK Ilona
1989-11-16
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
2 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
3 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
4 BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
5 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
6 BEDNAREK Monika 1999-05-24 WLKS Wrocław DOL
7 BEDNARZ Izabela 1998-03-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
8 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BIAŁEK Kinga 2001-07-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
10 BIELATOWICZ Maria 1998-08-26 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
11 BIELECKA Aleksandra 2000-12-26 KKL Kielce SWK
12 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
13 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
14 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
15 BOCHENEK Weronika 2005-03-14 SKS Kusy Kraków MLP
16 BOROWIECKA Julia 2001-03-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
17 BRACKA Wiktoria 2002-06-25 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
18 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
19 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
20 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
21 BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
22 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
23 CAGARA Aleksandra 1995-02-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
24 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
25 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
26 CIACH Kinga 2001-06-13 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
27 CICH Maria 2000-11-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
28 CIUPEK Sylwia 2000-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
29 COGIEL Karolina 2001-01-30 OLA Małopolskie MLP
30 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
31 DEREBAS Justyna 1999-06-21 KS Wisła Puławy LBE
32 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
33 DUNAJ Martyna 1997-07-03 LKS Stal Mielec PDK
34 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
35 DYLĄG Monika 1994-10-26 ULKS Technik Trzcinica PDK
36 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
37 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
38 FILIP Estera 1996-04-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
39 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
40 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
41 GAJOWY Magdalena 1998-03-03 KB MOSiR Jastrzębie SLK
42 GAWLIK Wiktoria 2001-12-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
43 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
44 GORCZYCA Angelika 1999-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
45 GRĘDA Oliwia 2001-04-10 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
46 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
47 GUL Regina 2003-06-03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
48 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
49 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
50 JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
51 JASKOT Joanna 1996-05-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
52 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
53 KADELA Nina 2001-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
54 KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
55 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
56 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
57 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
58 KAZIMIERCZAK Emilia 1999-07-24 LKS Stal Mielec PDK
59 KAŹMIERCZAK Eliza 2002-02-04 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
60 KICZOROWSKA Magdalena 2001-03-18 TS AKS Chorzów SLK
61 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
63 KIERASIŃSKA Natalia 2000-07-14 LKS Omega Kleszczów LDZ
64 KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
65 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
66 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
67 KOTORC Daria 1998-08-08 MUKS SZS Cieszyn SLK
68 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
69 KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
70 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
71 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
72 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
73 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
74 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
75 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
76 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
77 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
78 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
79 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
80 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
81 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
82 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
83 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
84 ŁYP Marta 2000-08-25 UKS Czwórka Żory SLK
85 ŁYŻNIAK Magdalena 1998-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
86 MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
87 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
88 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
89 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
90 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
91 MAZUR Klaudia 2001-01-01 UKS Kobylanka MLP
92 MIŁOŃ Adrianna 2000-01-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
93 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
94 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
95 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
96 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
97 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
98 NIEKURZAK Karolina 2000-01-19 ULKS Gryf Rytwiany SWK
99 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
100 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
101 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
102 OGÓROWSKA Wiktoria 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
103 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
104 OLSZOWY Paulina 1999-05-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
105 OSTROWICZ Dominika 1999-11-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
106 OWCZARSKA Halina 1996-06-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
107 PALACZ Wiktoria 1999-08-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
108 PARALUK Joanna 1999-10-07 KB MOSiR Jastrzębie SLK
109 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
110 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
111 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
112 PIETRASZKO Sara 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
113 PIETRYGA Aleksandra 2004-05-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
114 PIKOR Natalia 2001-04-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
115 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
116 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
117 PORĘBSKA Ilona 1999-06-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
118 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
119 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
120 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
121 RADECKA Iga 2000-09-29 WKS Wawel Kraków MLP
122 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
123 ROIK Paulina 2000-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
124 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
125 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
126 RYSZKA Aleksandra 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
127 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
128 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
129 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
130 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
131 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
132 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
133 SIMKA Wiktoria 2000-03-17 KS Energetyk Jaworzno SLK
134 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
135 SKÓRA Karolina 1998-05-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
136 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
137 SMUTEK Larysa 2000-07-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
138 SOBÓR Wiktoria 2001-04-02 GKS Piast Gliwice SLK
139 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
140 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
141 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
142 SUROWIEC Ewa 1999-12-25 LKS Stal Mielec PDK
143 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
144 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
145 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
146 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
147 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
148 SZEWCZYK Aleksandra 1999-12-23 LUKS Burza Rogi PDK
149 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
150 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
151 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
152 TOKARCZYK Urszula 1998-06-11 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
153 TOLASZ Ewa 1997-12-20 MUKS SZS Cieszyn SLK
154 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
155 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
156 UŁAMEK Urszula 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
157 WANAT Dominika 2000-05-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
158 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
159 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
160 WIERZGANOWSKA Kamila 2000-06-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
161 WILCZYŃSKA Weronika 1998-09-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
162 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
163 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
164 WOJTYNEK Marta 2000-08-15 LKS Pogórze Skoczów SLK
165 WOLSZCZAK Katarzyna 2000-05-10 LKS Pszczyna SLK
166 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
167 WOZNIAKOWSKA Oliwia 2001-03-15 RMKS Rybnik SLK
168 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
169 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
170 ZAGÓRSKA Patrycja 1999-01-01 MKS Żywiec SLK
171 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
172 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
173 ZAŃKO Gabriela 1999-05-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
174 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
175 ZAWADZKA Aleksandra 1996-04-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
176 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
177 ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 LKS Stal Mielec PDK
178 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
179 ZIĘBA Paulina 2003-06-07 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
180 ZWIAS Elżbieta 1997-05-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
181 ZWIAS Justyna 1999-08-19 MUKS SZS Cieszyn SLK
182 ŻUGAJEWICZ Aleksandra 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
183 ŻWAK Emilia 2001-12-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
184 ŻYLSKA Joanna 2000-04-25 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1395959854126sekund