NAGIĘĆ Weronika
2002-06-27
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 KS Polonia Pasłęk WMZ
2 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
3 AMBROŻY Ada 1998-09-20 WLKS Wrocław DOL
4 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
5 ANTOLAK Kinga 2005-01-12 MKS Rabka-Zdrój MLP
6 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
9 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
10 BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
11 BEDNARZ Izabela 1998-03-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
12 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
13 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
14 BIEDA Gabriela 1996-12-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 BIELATOWICZ Maria 1998-08-26 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
16 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
17 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
18 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
19 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
20 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
21 BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
22 BOROWIECKA Julia 2001-03-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
23 BORUCHOWSKA Anna 1998-07-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
24 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
25 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
26 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
27 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
28 CHACIŃSKA Sandra 2001-09-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
29 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
30 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
31 CHMIELOWSKA Klaudia 1996-11-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
32 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
33 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
34 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
36 CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 KKL Kielce SWK
37 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
38 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
39 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
40 DEC Hanna 2004-05-18 UKS Trójka Mikołów SLK
41 DEC Sara 2001-08-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
42 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
43 DOMAGAŁA Agnieszka 2001-09-30 KKL Kielce SWK
44 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
45 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
46 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
47 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
48 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 DYLĄG Monika 1994-10-26 ULKS Technik Trzcinica PDK
50 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
51 ERKIERT Maria 2002-05-25 BKL Bełchatów LDZ
52 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
53 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 FILIP Estera 1996-04-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
55 FIOŁEK Wiktoria 2005-01-01 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
56 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
57 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
58 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
59 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
60 FOREMNIK Jowita 2002-06-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
61 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
62 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
63 GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
64 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
65 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
66 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
67 GIEŁŻECKA Patrycja 2001-11-14 KKL Kielce SWK
68 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
69 GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 MKL Toruń KPO
70 GORA Maja 2000-08-26 MKS MOS Wrocław DOL
71 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
72 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
73 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
74 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
75 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
76 HAZIK Karolina 2002-01-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
78 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
79 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
80 JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
81 KABAŁA Aleksandra 2003-01-06 KKL Kielce SWK
82 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
83 KALINA Olga 2001-07-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
84 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
85 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
86 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
87 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
88 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
89 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
90 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
91 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
92 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
93 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
94 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
95 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
96 KLASIK Joanna 2002-07-01 TL ROW Rybnik SLK
97 KLEKOTKO Gloria 2001-10-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
98 KLUJ Karolina 2004-07-07 UKS Trójka Mikołów SLK
99 KOCIELIŃSKA Mariola 2002-06-01 KKL Kielce SWK
100 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
101 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
102 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
103 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
104 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
105 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
106 KORDASZEWSKA Łucja 2002-05-04 LKS Kłos Olkusz MLP
107 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
108 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
109 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
110 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
111 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
112 KOWALSKA Nicole 2002-06-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
113 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
114 KOWOLIK Dagmara 2001-12-01 MKS-MOSM Bytom SLK
115 KRAJEWSKA Anna 1996-12-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
116 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
117 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
118 KRAWCZYK Zuzanna 2002-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
119 KRONBURG Klaudia 2002-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
120 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
121 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
122 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
123 KUDER Weronika 2001-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
124 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
125 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
126 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
127 KWAŚNY Daria 2001-10-28 TS AKS Chorzów SLK
128 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
129 LACH Aleksandra 2000-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
130 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
131 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
132 LEWKOWICZ Agnieszka 1994-02-18 KS AZS AWF Kraków MLP
133 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
134 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
135 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
136 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
137 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
138 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
139 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
140 MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
141 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
142 MARCZEWSKA Ewa 2001-09-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
143 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
144 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
145 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
146 MATUSZEWSKA Maja 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
147 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
148 MEHLICH Zofia 2001-08-08 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
149 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
150 METLERSKA Anna 2001-12-09 MKS-MOS Katowice SLK
151 MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
152 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
153 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
154 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
155 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
156 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
157 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
158 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
159 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
160 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
161 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
162 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
163 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
164 NAWROT Natalia 2002-08-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
165 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
166 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
167 NOWAK Karolina 1997-10-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
168 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
169 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
170 OSADA Gabriela 2001-08-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
171 OSIECKA Julia 2001-12-15 TS AKS Chorzów SLK
172 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
173 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
174 PALUCH Karolina 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
175 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
176 PANCYLEJKO Natalia 2000-06-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
177 PARZYCH Weronika 2000-07-18 RMKS Rybnik SLK
178 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
179 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
180 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
181 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
182 PIĄTCZAK Weronika 2000-07-19 LKS Omega Kleszczów LDZ
183 PIERCHAŁA Paulina 2002-03-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
184 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
185 PIETROŃ Natalia 2000-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
186 PIETRZAK Weronika 2001-06-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
187 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
188 PLIZGA Daria 2001-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
189 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
190 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
191 PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 RMKS Rybnik SLK
192 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
193 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
194 POWCIOŁ Agata 2002-01-15 RMKS Rybnik SLK
195 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
196 RESEL Martyna 2003-06-02 LUKS Strzałków LDZ
197 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
198 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
199 RÓŻYCKA Olga 1999-08-15 WKS Wawel Kraków MLP
200 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
201 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
202 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
203 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
204 SALACH Dżesika 2000-06-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
205 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 MLUKS Tarnów MLP
206 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
207 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
208 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
209 SIMKA Wiktoria 2000-03-17 KS Energetyk Jaworzno SLK
210 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
211 SKRZYPCZYK Marta 2002-06-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
212 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
213 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
214 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
215 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
216 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
217 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
218 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
219 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
220 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
221 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
222 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
223 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
224 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
225 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
226 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
227 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
228 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
229 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
230 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
231 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
232 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
233 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
234 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
235 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
236 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
237 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
238 ŚNIEGÓRSKA Maria 1999-12-25 GKS Piast Gliwice SLK
239 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
240 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
241 TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 MKL Toruń KPO
242 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
243 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
244 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
245 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
246 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
247 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
248 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
249 WACH Paulina 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
250 WALUŚ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
251 WAŁACH Julia 2000-12-15 RMKS Rybnik SLK
252 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
253 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
254 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
255 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
256 WILCZEK Paulina 2001-11-24 UKS Czwórka Żory SLK
257 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
258 WŁOCH Adriana 2003-01-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
259 WOŚ Aleksandra 2001-01-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
260 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
261 WOŹNICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
262 WÓJTOWICZ Olga 2002-02-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
263 WRYK Aleksandra 2003-10-09 KKL Kielce SWK
264 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
265 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
266 ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
267 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
268 ZAJĄC Julia 2002-07-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
269 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
270 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
271 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
272 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
273 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
274 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
275 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16236400604248sekund