UNGAR Grzegorz
1998-09-28
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
2 BALCEREK Adam 1998-01-11 OŚ AZS Poznań WLP
3 BARAN Jakub 1999-02-13 MKS-MOSM Bytom SLK
4 BARAŃSKI Maciej 1996-06-16 KKB MOSiR Krosno PDK
5 BARTNICKI Tomasz 2000-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
6 BEDNARZ Piotr 2000-05-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
7 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
11 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
12 CHOLEWA Jakub 1996-01-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
13 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
14 CIEŚLA Michał 1996-06-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
16 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
17 DECHNIK Jakub 2000-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
18 DEREŃ Patryk 2001-08-23 KB Witar Tarnobrzeg PDK
19 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
20 DUDAR Dawid 2000-05-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
21 DUDEK Miłosz 2001-09-27 AZS UMCS Lublin LBE
22 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
23 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
24 FĄFARA Kamil 1996-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
25 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 GAŁAT Konrad 2001-02-19 AZS UMCS Lublin LBE
27 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
28 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
29 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
30 GOSS Maciej 1995-07-14 KS AZS AWF Kraków MLP
31 GÓRCZYŃSKI Jonatan 1999-10-01 TS AKS Chorzów SLK
32 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
33 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
34 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
35 GURDAK Kamil 1990-10-17 MKS Stal Nowa Dęba PDK
36 HABER Wojciech 1999-04-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
37 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
38 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
39 IDCZAK Filip 1998-01-06 LUKS Orkan Września WLP
40 JABŁOŃSKI Jeremiasz 1998-03-18 KB Witar Tarnobrzeg PDK
41 JABŁOŃSKI Michał 1998-02-25 MKL Toruń KPO
42 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
43 JANIK Marcin 2001-01-24 KS Agros Zamość LBE
44 JARZYNA Paweł 2005-04-09 TL ROW Rybnik SLK
45 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KKL Kielce SWK
46 JASIORKOWSKI Sebastian 1998-06-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
47 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
48 JONAK Kamil 1998-06-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
49 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
50 KALEMBA Mikołaj 1999-05-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
51 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
52 KALISZ Rafał 2002-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
53 KNOP Juliusz 1998-02-05 UKS Azymut Pabianice LDZ
54 KOCZAR Krzysztof 2000-03-19 LKS Pszczyna SLK
55 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 KS Komunalni Sanok PDK
56 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
57 KOPACZ Aleksander 2000-08-22 MLUKS Tarnów MLP
58 KORCZOWSKI Max 2003-01-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
59 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
60 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
61 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
62 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
63 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
64 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
65 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
66 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
67 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
68 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
69 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
70 KUTRZUBA Bartłomiej 1995-01-19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
71 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
72 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
73 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
74 ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 KS Agros Zamość LBE
75 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
76 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
77 MALIK Mateusz 1991-11-27 KS AZS AWF Kraków MLP
78 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
79 MIĄDZEL Łukasz 1986-08-12 KKL Kielce SWK
80 MIELNICZEK Mateusz 1997-05-17 KS Agros Zamość LBE
81 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
82 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
83 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
84 MŁYNARSKI Szymon 2000-05-20 TS AKS Chorzów SLK
85 MOKRZYCKI Maciej 1998-06-22 MKS Stal Nowa Dęba PDK
86 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
87 MORDARSKI Jakub 2000-01-27 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
88 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
89 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
90 MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 KS Agros Zamość LBE
91 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
92 MYTYCH Patryk 1999-05-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
93 OCŁOŃ Kamil 1998-08-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
94 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
95 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
96 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
97 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
98 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
99 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
100 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
101 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
102 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
103 PIĄTKOWSKI Marcin 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
104 PIKURA Kamil 1999-02-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
105 PIWKO Bartłomiej 1997-04-13 KS Agros Zamość LBE
106 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
107 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
108 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
109 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
110 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
111 PYTLAK Konrad 1998-10-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
112 ROMAŃSKI Maciej 1999-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
113 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
114 RUTKOWSKI Michał 1997-01-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
115 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
116 SAFULAK Kamil 1998-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
117 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
118 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
119 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
120 SIECZKO Adrian 1997-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
121 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
122 SKWIRUT Sebastian 1999-10-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
123 SOWA Karol 2001-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
124 STANO Jakub 1993-10-25 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
125 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
126 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
127 STĘPIEŃ Michał 1997-02-22 KKL Kielce SWK
128 STĘPIEŃ Paweł 1999-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
129 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
130 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
131 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 TS AKS Chorzów SLK
132 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
133 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
134 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
135 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
136 TOKARCZYK Wojciech 1998-05-05 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
137 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
138 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
139 WANDZEL Szymon 1997-01-22 MKS Żywiec SLK
140 WĄSIK Wojciech 1997-03-06 LKS Brzezina Osiek MLP
141 WĘGLARZ Bartłomiej 1998-06-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
142 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
143 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
144 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
145 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
146 WRYK Grzegorz 1998-02-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
147 ZACHARKO Krzysztof 1999-07-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
148 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
149 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
150 ZDUŃCZYK Jakub 2002-07-09 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
151 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
152 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
153 ŹREBIEC Hubert 1996-06-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
154 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
155 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
156 ŻUCHOWSKI Maciej 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
157 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.12130212783813sekund