SROKA Paulina
2004-02-08
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
5 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
6 BĄK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
7 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
9 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
10 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
11 BIELSKA Emilia 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
12 BIENIA Patrycja 2003-06-04 ULKS Bielgim Bielany MLP
13 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
14 BIJAK Julia 2003-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
15 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
16 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
17 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
18 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
19 BOCHENEK Weronika 2005-03-14 SKS Kusy Kraków MLP
20 BOREK Martyna 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
21 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
22 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
23 BROŻEK Dominika 2004-08-14 MLUKS Tarnów MLP
24 BUDNIOK Adrianna 2004-11-06 KS Victoria Trzebinia MLP
25 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
26 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
27 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
28 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
29 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
30 CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 KKL Kielce SWK
31 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
32 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
33 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
34 CZYŻ Natalia 2003-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
35 DĄBEK Kornelia 2004-01-29 OLA Małopolskie MLP
36 DĄBROWSKA Martyna 2003-08-31 KS Wisła Puławy LBE
37 DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 WLKS Wrocław DOL
38 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
39 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
40 DUDEK Barbara 2003-10-07 ULKS Bielgim Bielany MLP
41 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
42 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
43 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
44 FRAŚ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
45 FROŃ Katarzyna 2002-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
46 FULAR Oliwia 2001-11-02 TS AKS Chorzów SLK
47 GACEK Julia 2003-05-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
48 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
49 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
50 GAJEWSKA Patrycja 2004-03-21 MKS-MOSM Bytom SLK
51 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
52 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
53 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
54 GORZKOWSKA Patrycja 2008-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
55 GÓRSKA-WILK Marta 2004-07-29 SKS Kusy Kraków MLP
56 GREGORCZYK Julia 2005-08-14 KS Victoria Trzebinia MLP
57 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
58 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
59 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
60 GUTT Emilia 2003-11-05 RMKS Rybnik SLK
61 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
62 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
63 GWIZDOWSKA Magdalena 2002-07-23 KS AZS AWF Kraków MLP
64 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
65 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
66 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
67 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
68 JAMRÓG Natalia 2003-08-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
69 JANECKA Joanna 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
70 JANKOSZ Anna 2001-02-03 MLUKS Tarnów MLP
71 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
72 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
73 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
74 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
75 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
76 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
77 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
78 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
79 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
80 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
81 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
82 KAPERA Aleksandra 2003-04-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
83 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
84 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
85 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
86 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
87 KAŹMIERCZAK Magda 2002-01-23 UKS Czwórka Żory SLK
88 KĘPA Alicja 2001-05-11 WKS Wawel Kraków MLP
89 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
90 KLIMA Oliwia 2004-01-17 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
91 KLUPA Natalia 2003-01-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
92 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
93 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
94 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
96 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
97 KORBA Klaudia 2003-04-14 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
98 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
99 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
100 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
101 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
102 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
103 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
104 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
105 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
106 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
107 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
108 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
109 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
110 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
111 KUCHARCZYK Zofia 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
112 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
113 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
114 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
115 LASOŃ Emilia 2002-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
116 LIGĘZA Gabriela 2001-06-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
117 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
118 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
119 ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
120 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
121 MADUZIA Karolina 2004-07-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
122 MAJKA Milena 2003-06-23 MLUKS Tarnów MLP
123 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
124 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
125 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
126 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
127 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
128 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 BKL Bełchatów LDZ
129 MAZGAJ Sylwia 2001-01-02 MKS Tempo Kęty MLP
130 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
131 MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 MKS-MOSM Bytom SLK
132 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
133 MICHAŁEK Daria 2003-06-12 MLUKS Tarnów MLP
134 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
135 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
136 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
137 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
138 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
139 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
140 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
141 NABAGŁO Maja 2003-04-30 LKS Kłos Olkusz MLP
142 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
143 NAJBEREK Weronika 2003-05-18 MLUKS Tarnów MLP
144 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
145 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
146 NIZIAŁEK Oliwia 2004-10-20 SKS Kusy Kraków MLP
147 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
148 NOWAK Natalia 2004-05-19 KS Victoria Trzebinia MLP
149 NOWAK Oliwia 2005-06-29 MLUKS Tarnów MLP
150 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
151 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
152 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
153 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
154 OKO Wiktoria 2003-09-18 KS Wisła Puławy LBE
155 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
156 OLEJARZ Anita 2003-02-18 UKS Polfin Oświęcim MLP
157 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
158 OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
159 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
160 OSUCH Hanna 2006-11-08 SKS Kusy Kraków MLP
161 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
162 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
163 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
164 PAŁKA Kinga 2004-06-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
165 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
166 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
167 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
168 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
169 PIECHOWSKA Emilia 2004-02-29 LKS Brzezina Osiek MLP
170 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
171 PIETRZAK Weronika 2001-06-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
172 PIĘTA Katarzyna 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
173 PIWOWARSKA Aleksandra 2003-01-02 LKS Kłos Olkusz MLP
174 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
175 PŁACHTA Zuzanna 2003-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
176 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
177 PONISZ Maja 2004-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
178 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
179 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
180 POTĘPA Wiktoria 2004-07-06 MLUKS Tarnów MLP
181 PRAJSNAR Wiktoria 2003-08-24 UKS Maraton Sękowa MLP
182 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
183 PSONKA Gabriela 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
184 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
185 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
186 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
187 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
188 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
189 RUSECKA Aleksandr 2004-03-17 UKS Polfin Oświęcim MLP
190 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
191 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
192 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
193 SIKOŃ Adrianna 2001-03-08 MLUKS Tarnów MLP
194 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
195 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
196 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
197 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
198 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
199 SMAZA Weronika 2004-08-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
200 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
201 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
202 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
203 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
204 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
205 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
206 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
207 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
208 STATEK Karolina 2003-08-11 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
209 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
210 STOLARCZYK Aleksandra 2003-07-26 MLUKS Tarnów MLP
211 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
212 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
213 SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
214 SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
215 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
216 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
217 SZYCHTA Małgorzata 2004-10-28 ULKS Lipinki MLP
218 SZYLAR Joanna 2003-07-17 MLUKS Tarnów MLP
219 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
220 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
221 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
222 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
223 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
224 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
225 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
226 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
227 URBAŃCZYK Natalia 2001-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
228 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
229 WALUŚ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
230 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
231 WĘGLARZ Marcelina 2003-02-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
232 WICHER Roksana 2003-07-01 UKS Sokół Zator MLP
233 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
234 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
235 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
236 WŁOCH Adriana 2003-01-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
237 WOITALLA Daria 2002-01-09 MKS-MOSM Bytom SLK
238 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
239 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
240 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
241 WRÓBEL Weronika 2004-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
242 WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 UKS Czwórka Żory SLK
243 ZAJĄC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
244 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
245 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
246 ZIEMBA Zuzanna 2003-01-21 TS AKS Chorzów SLK
247 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
248 ZIĘBA Dominika 2003-04-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
249 ZIĘBA Paulina 2003-06-07 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
250 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
251 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
252 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
253 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
254 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.179655790329sekund