BIAŁEK Joanna
2001-05-18
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
2 BAŁŁA Dominika 1999-04-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
4 BATKO Agata 2000-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
5 BĄK Agata 2002-08-02 RMKS Rybnik SLK
6 BIJAK Julia 2003-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
7 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
8 BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
9 BRODA Julia 2000-07-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
10 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
11 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
12 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
13 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
14 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
15 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
16 CZACHOR Karolina 2001-09-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
17 DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 WLKS Wrocław DOL
18 DOMASIK Wiktoria 2003-02-21 LKS Brzezina Osiek MLP
19 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
20 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
21 ERKIERT Maria 2002-05-25 BKL Bełchatów LDZ
22 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
23 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
24 FORTUNA Milena 1999-12-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
25 GAJDA Karolina 2001-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
26 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
27 GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
28 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
29 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
30 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
31 GRZYB Ola 2004-07-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
32 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 HAZIK Karolina 2002-01-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
34 HOMONCIK Dorota 2002-01-17 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
35 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
36 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
37 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
38 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
39 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
40 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
42 KOCJAN Wiktoria 2001-09-10 LKS Kłos Olkusz MLP
43 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
44 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
45 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
46 KOTULA Paulina 2002-01-11 LKS Resovia Rzeszów PDK
47 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
48 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
49 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
50 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
51 KRAWCZYK Zuzanna 2002-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
52 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
53 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
54 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
55 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
56 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
57 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
58 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
59 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
60 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
61 LIPKA Barbara 2000-11-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
62 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
63 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
64 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
65 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
66 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
67 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
68 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
69 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
70 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
71 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
72 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
73 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
74 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
75 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
76 MIKUŁA Aleksandra 2001-07-30 LKS Resovia Rzeszów PDK
77 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
78 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
79 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
80 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
81 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
82 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
83 NOSAL Karolina 2003-05-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
84 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
85 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
86 NOWAK Wiktoria 2000-08-15 LKS Brzezina Osiek MLP
87 NOWOTARSKA Anna 2001-11-03 OLA Małopolskie MLP
88 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
89 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
90 PARZYCH Weronika 2000-07-18 RMKS Rybnik SLK
91 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
92 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
93 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
94 PIETRZAK Weronika 2001-06-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
96 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
97 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
98 PSONKA Gabriela 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
99 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
100 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
101 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
102 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
103 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
104 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
105 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
106 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
107 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
108 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
109 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
110 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
111 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
112 SURÓWKA Magda 2002-03-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
113 SZETELA Zuzanna 2001-07-15 LKS Resovia Rzeszów PDK
114 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
115 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
116 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
117 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
118 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
119 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
120 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
121 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
122 TATARCZUCH Jaśmina 2004-02-27 WKS Wawel Kraków MLP
123 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
124 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
125 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
126 WAŁACH Julia 2000-12-15 RMKS Rybnik SLK
127 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
128 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
129 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
130 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
131 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
132 WYWROT Julia 2001-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
133 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
134 ZAJĄC Julia 2002-07-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
135 ZAKRZEWSKA Natalia 2002-01-04 UKS Chromik Mysłowice SLK
136 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
137 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
138 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
139 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.15963912010193sekund