CAFFREY Natalia
2002-08-30
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
5 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
6 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
7 BˇBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BˇK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
9 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BERKOWICZ Olga 2001-06-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
11 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
13 BIELSKA Emilia 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
14 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
15 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
16 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
17 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
18 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
19 BOCHENEK Emilia 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
20 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 TL ROW Rybnik SLK
21 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
22 BROŻEK Dominika 2004-08-14 MLUKS Tarnów MLP
23 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
24 BUREJZA Wiktoria 2001-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
25 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
26 CEBULA Julia 2003-11-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
28 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
29 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
30 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
31 CZEBIENIAK Klaudia 2001-04-05 UKS Polfin O¶więcim MLP
32 DˇBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
33 DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 WLKS Wrocław DOL
34 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
35 DOMASIK Wiktoria 2003-02-21 LKS Brzezina Osiek MLP
36 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
37 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
38 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
39 DUDA Dominika 2002-03-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 DZIRBA Małgorzata 2002-06-10 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
42 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
43 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
44 FILIPCZAK Amelia 2005-04-19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
45 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
46 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
47 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
48 FRA¦ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
49 FROŃ Katarzyna 2002-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
50 GAJ Agata 1999-10-09 KS Energetyk Jaworzno SLK
51 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
52 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
53 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
54 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
55 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
56 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
57 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
58 GOC Patrycja 2002-01-19 LKS Kłos Olkusz MLP
59 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
60 GRˇDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
61 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
62 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
63 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
64 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
65 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
66 GUZY Vanessa 2001-12-04 RMKS Rybnik SLK
67 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
68 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
70 HRAPKOWICZ Bernadeta 2002-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
71 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
72 IGNATIEVA Julia 1990-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
73 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
74 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
75 JANECKA Joanna 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
76 JANKOSZ Anna 2001-02-03 MLUKS Tarnów MLP
77 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
78 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
79 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
80 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
81 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
82 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
83 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
84 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
85 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
86 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
87 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
88 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
89 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
90 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
91 KĘPA Alicja 2001-05-11 WKS Wawel Kraków MLP
92 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
93 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
94 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
96 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
97 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
98 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
99 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
100 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
101 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
102 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
103 KRÓL Małgorzata 2005-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
104 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
105 KRYŃSKA Lena 1999-06-30 MOSM Tychy SLK
106 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
107 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
108 KRZU¦ Laura 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
109 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
110 KUBASIAK Patrycja 2001-11-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
111 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
112 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
113 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
114 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
115 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
116 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
117 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
118 LASKO¦ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
119 LASOŃ Emilia 2002-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
120 LEWANDOWSKA Kinga 2001-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
121 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
122 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
123 LUDWA Magdalena 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
124 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
125 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
126 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
127 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
128 MAJEWSKA Sandra 2001-10-22 niest. Katowice SLK
129 MAJKA Milena 2003-06-23 MLUKS Tarnów MLP
130 MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 MKS Stal Nowa Dęba PDK
131 MAKOLA Weronika 2001-06-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
132 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
133 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
134 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
135 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
136 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
137 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
138 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
139 MATY¦KIEWICZ Maja 2004-03-28 BKL Bełchatów LDZ
140 MAZGAJ Sylwia 2001-01-02 MKS Tempo Kęty MLP
141 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
142 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
143 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
144 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
145 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
146 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
147 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
148 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
149 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
150 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
151 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
152 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
153 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
154 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
155 NIEWIADOMSKA Magdalena 1994-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
156 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
157 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
158 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
159 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
160 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
161 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
162 OSADA Gabriela 2001-08-09 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
163 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
164 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
165 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
166 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS ŁódĽ LDZ
167 OZIMEK Julia 2002-02-10 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
168 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
169 PALUCH Karolina 2002-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
170 PAWLUSIAK Klaudia 2003-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
171 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
172 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
173 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
174 PIERCHAŁA Paulina 2002-03-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
175 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
176 PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
177 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
178 PIWOWARSKA Aleksandra 2003-01-02 LKS Kłos Olkusz MLP
179 PLIZGA Daria 2001-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
180 PŁACHTA Zuzanna 2003-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
181 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
182 POCHOPIEŃ Patrycja 2002-01-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
183 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
184 POLASZEK Katarzyna 2000-09-27 ULKS Lipinki MLP
185 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
186 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
187 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamo¶ć LBE
188 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
189 PRU¦ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
190 PSONKA Gabriela 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
191 PTAK Karolina 2001-04-03 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
192 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
193 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
194 REPA Kamila 1999-11-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
195 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
196 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
197 ROSÓŁ Angelika 2001-04-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
198 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
199 ROZNER Sandra 2002-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
200 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
201 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
202 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
203 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
204 SADLAK Karolina 2003-03-22 MLUKS Tarnów MLP
205 SIKOŃ Adrianna 2001-03-08 MLUKS Tarnów MLP
206 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
207 SITKO Sabina 2002-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
208 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
209 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
210 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
211 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 OKS Skra Warszawa MAZ
212 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
213 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
214 SMAZA Weronika 2004-08-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
215 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
216 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
217 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
218 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
219 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
220 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
221 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
222 SOWA Joanna 2002-10-24 MLUKS Tarnów MLP
223 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
224 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
225 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
226 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
227 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
228 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 MKS-MOSM Bytom SLK
229 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin O¶więcim MLP
230 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
231 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
232 SURMIAK Zofia 2001-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
233 SURÓWKA Magda 2002-03-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
234 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
235 SZEWCZYK Katarzyna 2002-03-09 RMKS Rybnik SLK
236 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
237 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
238 SZPILKA Weronika 2003-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
239 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
240 SZULIK Dominika 2001-09-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
241 SZUSTAK Karolina 2004-08-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
242 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
243 SZYMAŃSKA Dominika 2001-12-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
244 ¦LIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
245 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
246 ¦WIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
247 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
248 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
249 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
250 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
251 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
252 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
253 TRYT Karolina 2004-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
254 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
255 URBAŃCZYK Natalia 2001-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
256 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
257 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
258 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
259 WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
260 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
261 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
262 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
263 WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 KS Komunalni Sanok PDK
264 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
265 WOTA Gaja 1998-09-04 niestowarzyszona POL
266 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
267 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
268 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
269 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
270 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
271 ZAJˇC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
272 ZAJˇC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
273 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
274 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
275 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
276 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
277 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
278 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
279 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
280 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
281 ŻAK Oliwia 2003-08-29 RMKS Rybnik SLK
282 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
283 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.15598487854004sekund