FILIPEK Bartosz
2001-09-09
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AKSAMIT Konrad 2001-05-11 SKS Kusy Kraków MLP
2 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
3 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
4 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
5 BEDNARSKI Karol 1997-11-04 MUKS THM Ostrowiec ¦więtokrzyski SWK
6 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
7 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
8 BORKOWSKI Marcin 2004-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
9 BRACHA Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
10 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
11 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
12 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
13 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
14 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
15 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
16 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
17 CHWAJA Błażej 2003-05-05 MKS Żywiec SLK
18 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
19 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
20 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
21 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
22 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
23 CZADER Hubert 2000-07-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
24 CZAJKA Piotr 2001-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
25 CZAPLA Michał 2007-04-05 niest. Katowice SLK
26 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
27 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
28 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
29 DOMINAS Jakub 2001-01-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
30 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
31 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
32 DUDEK Michał 2001-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
33 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
34 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
35 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
36 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
37 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
38 DZIUBEK Mikołaj 2001-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
39 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
40 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
41 FRˇCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
42 FURGAŁ Patryk 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
43 GAILI Kacper 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
44 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
45 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
46 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
47 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
48 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
49 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
51 GLOS Michał 2002-06-29 LKS Orzeł Kozy SLK
52 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
53 GŁˇBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
54 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
55 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
56 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
57 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
58 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
59 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
60 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
61 GRABOWSKI Arkadiusz 2002-07-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
62 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 ŁódĽ LDZ
63 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
64 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
65 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
66 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
67 JABŁOŃSKI Łukasz 2000-06-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
68 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
69 JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
70 JANIGA Nikodem 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
71 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
72 JAROSZ Krzysztof 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
73 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
74 JASIORKOWSKI Sebastian 1998-06-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
75 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
76 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
77 JA¦KIEWICZ Damian 2001-01-16 MKS Osa Zgorzelec DOL
78 JAWORSKI Wiktor 2000-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
79 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
80 JÖRGEN Artur 1998-07-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
81 JURKOWSKI Marcin 2001-03-14 LKS Kłos Olkusz MLP
82 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
83 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
84 KAJDA Michael 2001-08-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
85 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
86 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
87 KIRSZNIOK Radosław 2002-04-01 MKS-MOSM Bytom SLK
88 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
89 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 KLOSE Dawid 2000-01-17 TL ROW Rybnik SLK
91 KNAPIK Mateusz 2000-01-05 MKS-MOSM Bytom SLK
92 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
93 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
94 KOCOT Mateusz 2001-10-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
95 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
96 KOMĘDERA Michał 2003-09-04 LKS Orzeł Kozy SLK
97 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
98 KOS Patryk 2001-01-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
99 KOSIEC Paweł 2002-05-14 RLMKS Orlęta Radom MAZ
100 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
101 KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-13 SKS Kusy Kraków MLP
102 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
103 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
104 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
105 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
106 KRUCZEK Piotr 2000-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
107 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
108 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
109 KRZEMPEK Jakub 2002-02-28 UKS Brenna Górki SLK
110 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
111 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
112 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
113 KULIK Grzegorz 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
114 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
115 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok PDK
116 KURSA Patryk 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
117 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
118 KWIECIEŃ Michał 1999-06-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
119 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
120 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
121 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
122 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
123 LEPIESZKA Michał 2002-05-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
124 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
125 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
126 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
127 LUDWIŃSKI Jakub 2001-01-24 UKS Kobylanka MLP
128 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
129 ŁOPATKA Maciej 2002-09-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
130 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
131 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
132 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
133 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
134 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
135 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
136 MACURA Grzegorz 2002-02-02 UKS Brenna Górki SLK
137 MAJDA Tomasz 2001-12-27 LKS Brzezina Osiek MLP
138 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
139 MAJEWSKI Roman 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
140 MALICKI Jakub 2000-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
141 MAŁEK Karol 1996-10-30 KKB MOSiR Krosno PDK
142 MAREK Andrzej 1999-11-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
143 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
144 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
145 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
146 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
147 MICHALIK Kamil 2000-06-06 MKS-MOSM Bytom SLK
148 MICHALIK Maciej 2002-08-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
149 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
150 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
151 MI¦KIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
152 MŁODZIK Mateusz 2001-09-30 TS AKS Chorzów SLK
153 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
154 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
155 MO¦ Damian 1999-09-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
156 MOTYKA Sławomir 1999-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
157 MUSIAŁ Michał 1996-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
158 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
159 OLMA Łukasz 2000-02-14 MKS Tempo Kęty MLP
160 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
161 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
162 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
163 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
164 PAJˇK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
165 PAJˇK Mateusz 2001-04-25 MKS Iskra Pszczyna SLK
166 PALA Dominik 2001-08-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
167 PANEK Jakub 2001-05-12 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
168 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
169 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
170 PAWLUSIAK Korneliusz 2001-01-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
171 PAWŁOWSKI Oliwier 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
172 PECURAS Damian 2000-04-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
173 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
174 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
175 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
176 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
177 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
178 PLISZKA Jakub 2001-03-11 MLUKS Tarnów MLP
179 POLAKOWSKI Kacper 2002-01-14 LKS Orzeł Kozy SLK
180 POLAKOWSKI Szymon 2003-09-08 LKS Orzeł Kozy SLK
181 POLEWAJCZYK Adam 2001-01-26 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
182 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
183 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
184 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
185 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
186 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
187 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
188 PSZCZÓŁKA Szymon 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
189 PTAK Bartosz 2001-03-04 MKS-MOSM Bytom SLK
190 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
191 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
192 RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
193 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 UKS Cyprianka KPO
194 ROGAL Nikodem 2002-03-20 MUKS Kadet Rawicz WLP
195 ROMAŃCZYK Sebastian 2000-10-31 KS Komunalni Sanok PDK
196 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
197 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
198 RUDNIK Kacper 2001-03-24 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
199 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
200 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
201 SAŁUK Miłosz 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
202 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
203 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
204 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
205 SEREMAK Kamil 2001-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
206 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
207 SETLIK Daniel 2001-04-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
208 SEWIŁO Maksymilian 2001-02-06 SKS Kusy Kraków MLP
209 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
210 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
211 SOBOLAK Adrian 1996-08-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
212 SOKOŁOWSKI Władysław 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
213 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
214 SROKA Patryk 2001-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
215 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
216 STANIEC Kacper 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
217 STANISZ Maciej 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
218 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
219 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
220 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
221 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
222 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
223 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
224 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
225 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
226 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
227 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
228 SZEWCZYK Oskar 2002-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
229 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
230 SZULIŃSKI Dawid 2003-09-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
231 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
232 SZUMILAS Patryk 2002-10-31 SKS Kusy Kraków MLP
233 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
234 ¦LIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
235 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
236 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
237 ¦WIST Jakub 1999-12-06 RMKS Rybnik SLK
238 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
239 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
240 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
241 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
242 TYLKA Kamil 1999-02-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
243 UCHEREK Kacper 2002-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
244 URBAŃCZYK Andrzej 2002-12-19 LKS Orzeł Kozy SLK
245 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
246 WALICZEK Szymon 2000-09-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
247 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
248 WANDZEL Mateusz 1999-03-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
249 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
250 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
251 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
252 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
253 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
254 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
255 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
256 WILCZYŃSKI Gabriel 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
257 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
258 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
259 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
260 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
261 WOJEWODA Bartosz 2001-11-15 WKS Wawel Kraków MLP
262 WOJTAL Sebastian 2004-04-23 AZS-AWF Katowice SLK
263 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
264 WOLANT Wojciech 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
265 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
266 WOSZCZYK Damian 2001-04-12 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
267 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
268 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
269 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
270 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
271 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
272 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
273 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
274 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
275 ZAGÓL Krzysztof 2002-03-19 MLUKS Tarnów MLP
276 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
277 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
278 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
279 ZŁYDASZYK Jakub 1998-06-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
280 ZONTEK Michał 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
281 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
282 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
283 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
284 ŻYCZYŃSKI Maximilian 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
285 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.35430812835693sekund