POPARDOWSKA Zuzanna
2002-06-16
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMIEC Martyna 1997-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
2 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
3 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
4 BAJOR Magdalena 1999-01-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
5 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
8 BARAŃSKA Vanessa 2002-10-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
9 BˇBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BELCZYK Marlena 2003-06-09 ULKS Lipinki MLP
11 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BERKOWICZ Olga 2001-06-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
13 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
14 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
15 BIELSKA Emilia 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
16 BIENIA Zuzanna 2001-07-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
17 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
18 BIERNACKA Julia 2002-01-11 GKS Wilga Garwolin MAZ
19 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
20 BLACHA Klaudia 1998-02-04 MKS Tempo Kęty MLP
21 BLI¬NIEWSKA Oliwia 2001-11-03 AZS ŁódĽ LDZ
22 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
23 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
24 BOCHENEK Emilia 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
25 BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
26 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 TL ROW Rybnik SLK
27 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
28 BROŻEK Dominika 2004-08-14 MLUKS Tarnów MLP
29 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
30 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
31 BUJOK Danuta 1988-03-26 KS AZS AWF Kraków MLP
32 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
33 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
34 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
35 CEGIELKA Klaudia 2001-05-07 KS Wisła Puławy LBE
36 CHORABIK Karolina 2000-07-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
37 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
38 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
39 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
40 CIELUCH Kinga 2002-06-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
41 CIESLIK Laura 2002-03-22 AML Słupsk POM
42 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
43 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
44 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
45 DˇBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
46 DŁUTEK Zofia 1996-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
47 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
48 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
49 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
50 DRZYZGIEWICZ Ewelina 2002-02-26 LKS Brzezina Osiek MLP
51 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
52 DZIEDZIC Martyna 2002-10-15 KS AZS AWF Kraków MLP
53 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
54 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
55 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
56 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
57 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
58 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
59 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
60 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
61 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
62 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
63 FRˇCZYK Magdalena 2001-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
64 FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 LUKS Strzałków LDZ
65 FROŃ Katarzyna 2002-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
66 FUCHS Anita 2001-08-01 SSMKS Parasol Wrocław DOL
67 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
68 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
69 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
70 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
71 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
72 GIEŁBAGA Justyna 1992-04-05 KS AZS AWF Kraków MLP
73 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
74 GŁOMBIK Sonja 2001-05-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
75 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
76 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
77 GRˇDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
78 GROMADA Karolina 2001-05-30 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
79 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
80 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
81 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
82 GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 WKS Wawel Kraków MLP
83 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
84 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
85 HETMAN Aleksandra 2001-07-03 WKS Wawel Kraków MLP
86 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
87 HRAPKOWICZ Bernadeta 2002-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
88 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
89 IGNATIEVA Julia 1990-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
90 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
91 JAKUBOWSKA Martyna 2002-01-01 LUKS Strzałków LDZ
92 JANECKA Joanna 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
93 JANIEC Eryka 2001-06-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
94 JANKOSZ Anna 2001-02-03 MLUKS Tarnów MLP
95 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
96 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
97 JEZUIT Sara 1998-01-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
98 JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 MKS Jedynka Jarocin WLP
99 JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
100 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
101 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
102 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
103 KACZMARCZYK Paulina 2000-05-26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
104 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
105 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
106 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
107 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
108 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
109 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
110 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
111 KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
112 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
113 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
114 KĘPA Alicja 2001-05-11 WKS Wawel Kraków MLP
115 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
116 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
117 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
118 KLISIEWICZ Anna 2000-10-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
119 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
120 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
121 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
122 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
123 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
124 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
125 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
126 KORCZYK Katarzyna 2003-01-02 ULKS Bielgim Bielany MLP
127 KORDEK Sara 2001-02-01 MKS-MOS Katowice SLK
128 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
129 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
130 KOTYŃSKA Alicja 2001-02-05 MKS Tempo Kęty MLP
131 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
132 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
133 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
134 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
135 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
136 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
137 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
138 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
139 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
140 KRAWCZYK Zuzanna 2002-01-01 UKS Polfin O¶więcim MLP
141 KRELSKA Izabela 2001-09-26 MKS Stal Nowa Dęba PDK
142 KRYŃSKA Lena 1999-06-30 MOSM Tychy SLK
143 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
144 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
145 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
146 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
147 KUCHARSKA Julia 2006-07-05 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
148 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
149 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
150 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
151 KURDZIEL Amelia 2003-07-31 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
152 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
153 KU¬NIAR Julia 2004-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
154 KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
155 LALAK Aleksandra 2004-09-21 KS Wisła Puławy LBE
156 LASKO¦ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
157 LASOŃ Emilia 2002-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
158 LEGASZEWSKA Maria 2000-10-16 GKS Piast Gliwice SLK
159 LEWANDOWSKA Kinga 2001-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
160 LEWICKA Natalia 2002-01-16 MKS Stal Nowa Dęba PDK
161 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
162 LIS Klaudia 2002-04-08 MKL Toruń KPO
163 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
164 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
165 LUDWA Magdalena 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
166 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
167 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
168 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
169 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
170 ŁUKASZ Maria 2000-02-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
171 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
172 ŁYSZKIEWICZ Klaudia 2001-08-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
173 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
174 MACHNIEWICZ Dominika 2001-01-01 UKS Kobylanka MLP
175 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
176 MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 UKS Achilles Leszno WLP
177 MAGIERA Natalia 2004-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
178 MAJKA Milena 2003-06-23 MLUKS Tarnów MLP
179 MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 MKS Stal Nowa Dęba PDK
180 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
181 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
182 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
183 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
184 MARKIEWICZ Karolina 1993-12-11 KS Podlasie Białystok POD
185 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
186 MAZGAJ Sylwia 2001-01-02 MKS Tempo Kęty MLP
187 MAZUR Klaudia 2001-01-01 UKS Kobylanka MLP
188 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
189 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
190 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
191 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
192 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
193 MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
194 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
195 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
196 MI¦ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
197 MŁOCEK Monika 2001-01-30 MKS Tempo Kęty MLP
198 MORANIEC Gabriela 2001-12-12 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
199 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
200 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
201 MOSIEK Joanna 2002-02-16 MUKS Kadet Rawicz WLP
202 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
203 MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
204 MUSZYŃSKA Kinga 2003-01-27 MKS Agros Chełm LBE
205 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
206 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
207 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
208 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
209 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
210 NIEWIADOMSKA Magdalena 1994-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
211 NIEWIEDZIAŁ Magda 1997-04-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
212 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
213 NIZIAŁEK Oliwia 2004-10-20 SKS Kusy Kraków MLP
214 NOSZKA Klaudia 2000-03-31 LKS Brzezina Osiek MLP
215 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
216 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
217 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
218 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
219 OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 MKS Durasan Płońsk MAZ
220 OSIECKA Julia 2001-12-15 TS AKS Chorzów SLK
221 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
222 OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 KS AZS AWF Kraków MLP
223 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
224 PALUCH Karolina 2002-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
225 PARZYCH Weronika 2000-07-18 RMKS Rybnik SLK
226 PAWLUSIAK Klaudia 2003-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
227 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
228 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
229 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
230 PETRENKO Yuliia 1998-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
231 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
232 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
233 PIETRUSZKA Kamila 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
234 PIETRUSZKA Patrycja 2000-01-26 MUKS ILKUS Olkusz MLP
235 PIETRZAK Weronika 2001-06-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
236 PIWOWARSKA Aleksandra 2003-01-02 LKS Kłos Olkusz MLP
237 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
238 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
239 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
240 POLEROWICZ Ada 2002-08-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
241 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
242 POSZWA Patrycja 2000-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
243 PRU¦ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
244 PRYGIEL Martyna 2003-02-08 RLTL ZTE Radom MAZ
245 PRZEPIÓRKA Kamila 2002-01-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
246 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
247 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
248 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
249 RODZOS Dominika 2003-06-03 KS Wisła Puławy LBE
250 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
251 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
252 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
253 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
254 ROZNER Sandra 2002-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
255 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
256 RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 KL Bałtyk Koszalin ZPO
257 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
258 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
259 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
260 RZˇD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
261 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
262 SADLAK Karolina 2003-03-22 MLUKS Tarnów MLP
263 SAJNA Kinga 2002-04-24 AZS UMCS Lublin LBE
264 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
265 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
266 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
267 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
268 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
269 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
270 SIKOŃ Adrianna 2001-03-08 MLUKS Tarnów MLP
271 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
272 SITKO Sabina 2002-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
273 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
274 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 OKS Skra Warszawa MAZ
275 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
276 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
277 SMAZA Weronika 2004-08-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
278 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
279 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
280 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
281 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
282 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
283 SOWA Joanna 2002-10-24 MLUKS Tarnów MLP
284 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
285 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
286 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
287 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
288 STANEK Magdalena 2001-05-07 LKS Kłos Olkusz MLP
289 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
290 STAROŃ Emilia 2004-06-05 KS Victoria Trzebinia MLP
291 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
292 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 MKS-MOSM Bytom SLK
293 STOBIERSKA Julia 2003-06-15 LKS Stal Mielec PDK
294 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin O¶więcim MLP
295 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
296 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
297 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
298 STY¦ Agata 2001-03-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
299 SURMIAK Zofia 2001-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
300 SUROWIEC Paulina 2000-08-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
301 SURÓWKA Magda 2002-03-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
302 SZAREK Oliwia 2002-01-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
303 SZEWCZYK Katarzyna 2002-03-09 RMKS Rybnik SLK
304 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
305 SZKOP Wioletta 2001-02-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
306 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
307 SZNAJDER Kinga 2004-09-09 SKS Kusy Kraków MLP
308 SZPILKA Weronika 2003-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
309 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
310 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 ŁódĽ LDZ
311 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
312 SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
313 ¦LIWA Aleksandra 2001-01-11 UKS Kobylanka MLP
314 ¦LIWA Jessica 2003-09-25 ULKS Lipinki MLP
315 ¦LIWA Julia 2003-10-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
316 ¦LIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
317 ¦LIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
318 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
319 ¦WIˇTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
320 ¦WIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
321 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
322 TOBOŁA Gabriela 2000-02-19 SKS Kusy Kraków MLP
323 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
324 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
325 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
326 TOMASZEWSKA Natalia 2004-09-30 KKL Kielce SWK
327 TOMES Martyna 2001-11-11 MKLA Łęczyca LDZ
328 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
329 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
330 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
331 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
332 UBUSZAJEW Katarzyna 2001-03-12 LKS Kłos Olkusz MLP
333 ULANOWSKA Julia 2004-05-21 KS Wisła Puławy LBE
334 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
335 URBAŃCZYK Natalia 2001-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
336 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
337 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
338 WAŁACH Julia 2000-12-15 RMKS Rybnik SLK
339 WANDZEL Martyna 2001-11-21 MKS Tempo Kęty MLP
340 WˇSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
341 WCISŁO Klaudia 2004-06-30 SKS Kusy Kraków MLP
342 WICHA Oliwia 2004-04-01 KS Wisła Puławy LBE
343 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
344 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
345 WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
346 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
347 WITKOWSKA Natalia 1998-06-03 KS Wisła Puławy LBE
348 WOJEWODA Kinga 2002-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
349 WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 KS Komunalni Sanok PDK
350 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
351 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
352 WOTA Gaja 1998-09-04 niestowarzyszona POL
353 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
354 WO¬NIAK Julia 2001-09-10 UKS 55 ŁódĽ LDZ
355 WO¬NICKA Justyna 2002-04-20 BKL Bełchatów LDZ
356 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
357 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
358 WRZASK Oliwia 2001-01-15 MUKS ILKUS Olkusz MLP
359 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
360 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
361 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
362 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
363 ZARĘBA Eliza 2002-01-07 KS Wisła Puławy LBE
364 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
365 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
366 ZAWADZKA Natalia 2002-05-29 KS Zawkrze Mława MAZ
367 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
368 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
369 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
370 ZUZIAK Marzena 1993-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
371 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
372 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
373 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
374 ŻAK Oliwia 2003-08-29 RMKS Rybnik SLK
375 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18210196495056sekund