ZAWISTOWSKI Paweł
1999-09-15
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kacper 1998-02-01 LKS Polkowice DOL
2 ARKADIUSZ Arkadiusz 2000-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
3 AWTUCH Grzegorz 1998-08-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
4 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
5 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
6 BARAN Patryk 1998-04-22 MKS Sambor Tczew POM
7 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 BIAŁUCHA Mateusz 2000-03-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 BŁAŻKOWSKI Artur 1999-02-23 MKS-MOS Katowice SLK
10 BOBRZYK Wojciech 1979-05-12 MKS Start Lublin LBE
11 BOLT Paweł 1999-02-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
12 BORKOWSKI Michał 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
13 BREŃSKI Dominik 2000-10-29 KS Zawkrze Mława MAZ
14 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
15 CABAN Damian 1996-02-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
16 CHAŁUPA Jakub Michał 2000-03-14 KS Podlasie Białystok POD
17 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
18 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
19 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
20 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
21 CHYLIŃSKI Sebastian 1998-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
22 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
23 CZAJKOWSKI Bartłomiej 2000-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 CZURAK Kamil 1999-11-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
25 CZURYLIK Michał 1999-05-24 MMKS Gdańsk POM
26 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
27 DANIŁO Dawid 1999-03-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
28 DUCHNOWSKI Damian 1999-05-13 KS Agros Zamość LBE
29 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
30 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
31 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
32 FIGURSKI Nikodem 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
33 GAJKO Adrian 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
34 GAŁGAŃSKI Aleksander 1999-03-29 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
35 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
36 GŁUCHOWSKI Kamil 1999-02-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
37 GÓRSKI Dominik 2000-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
38 GREMBLEWSKI Paweł 1999-03-10 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
39 GUMIELA Jakub 1998-08-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
40 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
41 JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
42 JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
43 JASTRZĘBSKI Krzysztof 2001-01-16 AZS UMCS Lublin LBE
44 JÖRGEN Artur 1998-07-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
45 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
46 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
47 KAJEWSKI Robert 1999-08-03 KS Podlasie Białystok POD
48 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
49 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
50 KARWOWSKI Adrian 1998-03-30 AZS UMCS Lublin LBE
51 KASPRZAK Mikołaj 1998-03-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
52 KLESZCZYŃSKI Kamil 1999-06-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
53 KLĘSK Jakub 1998-03-05 KS Gwardia Piła WLP
54 KLIK Karol 1999-08-01 MKS Agros Chełm LBE
55 KOŁPAK Szymon 1999-06-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
56 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
57 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
58 KOSIOR Dariusz 1999-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
59 KOWALEWSKI Jakub 1997-03-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
60 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
61 KRAWCZUK Kacper 2000-06-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
62 KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
63 KULESZ Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
64 KUŚ Bartłomiej 2000-03-03 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
65 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
66 KUŹNIK Konrad 1998-02-19 UMLKS START Wieruszów LDZ
67 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
68 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
69 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
70 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
71 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
72 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
73 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
74 ŁOJEK Daniel 1999-01-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
75 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 MAJCHRZAK Michał 1998-11-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
77 MAJOWICZ Kacper 2002-07-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
78 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
79 MAKOS Szymon 2002-09-11 UKS Herkules Sulejówek MAZ
80 MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 KS Maków Biega MAZ
81 MANDZIUK Kamil 1997-01-03 KS Agros Zamość LBE
82 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
83 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
84 MĄKA Miłosz 1999-10-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
85 MICHNO Dawid 2000-04-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
86 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
87 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
88 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
89 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
90 MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 MKS MOS Wrocław DOL
91 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Września WLP
92 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
93 NIEDBAŁA Piotr 1997-01-01 ZSO Łomża POD
94 OBŁĄKOWSKI Przemysław 1999-05-21 KS Zawkrze Mława MAZ
95 OSTAPOWICZ Damian 1999-01-01 niest. Białystok POD
96 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
97 PARADA Adrian 2000-03-16 MKS Osa Zgorzelec DOL
98 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
99 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
100 PIECZYKOLAN Paweł 1999-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
101 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
102 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
103 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
104 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
105 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
106 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
107 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
108 RACZYLO Dariusz 1999-01-01 PG 4 Suwałki POD
109 RACZYŁO Damian 1998-08-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
110 RAFAŁKO Mateusz 2000-01-28 KS Podlasie Białystok POD
111 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
112 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
113 ROGOWSKI Tomasz 1999-03-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
114 RÓŻEWICZ Jan 2001-01-09 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
115 SAMSEL Szymon 2001-06-06 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
116 SAPIESZKO Krzysztof 1999-01-01 PG Lipsk POD
117 SARNOWSKI Daniel 1999-01-05 OŚ AZS Poznań WLP
118 SAWICKI Hubert 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
119 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
120 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
121 SKRZYPACZ Krystian 1998-12-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
122 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
123 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
124 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
125 STACHACZ Adam 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
126 STACHACZ Tomasz 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
127 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
128 STASAK Bartłomiej 1999-01-12 AZS UMCS Lublin LBE
129 STEFANOWSKI Damian 2000-01-01 PG 4 Suwałki POD
130 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
131 SUSOŁ Przemysław 1999-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
132 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
133 SWORA Piotr 1999-04-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
134 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKS Durasan Płońsk MAZ
135 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
136 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
137 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
138 SZYMCZAK Hubert 1999-05-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
139 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
140 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
141 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 MLKS Czarni Olecko WMZ
142 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
143 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
144 TYRPA Krystian 1998-09-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
145 WALC Natan 1999-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
146 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
147 WEICHERT Marcin 1999-06-13 MKS Piast Głogów DOL
148 WIŚNIEWSKI Gracjan 1999-06-15 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
149 WIŚNIEWSKI Szymon 1998-06-30 LUKS Orkan Września WLP
150 WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 WLKS Wrocław DOL
151 WÓJCICKI Jakub 2000-07-25 ULKS Gryf Rytwiany SWK
152 WYROSTEK Wiktor 1999-03-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
153 WYSOCKI Krystian 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
154 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
155 ZAWADZKI Patryk 1996-01-26 LKS Lubawa WMZ
156 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
157 ZDZIARSKI Kacper 2000-01-03 AZS UMCS Lublin LBE
158 ŻAK Piotr 2000-01-18 LKS Lubusz Słubice LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.28509593009949sekund