SIKORSKI Piotr
1998-06-25
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
3 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
4 BARTNICKI Tomasz 2000-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
5 BASIEJKO Szymon 1998-05-08 STS Pomerania Szczecinek ZPO
6 BIEGALESKI Adrian 1998-04-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
7 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
8 BUTKIEWICZ Piotr 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
9 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
10 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
11 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
12 CZUBACHOWSKI Alek 1997-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
13 DĄBROWSKI Patryk 2000-10-01 RKS Łódź LDZ
14 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
15 FOCH Jakub 1998-02-11 MKS MOS Wrocław DOL
16 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
17 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
19 HAMPEL Eryk 1997-12-03 OŚ AZS Poznań WLP
20 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
21 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
22 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
23 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
24 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
25 KARPIK Konrad 1999-07-31 LKS Znicz Biłgoraj LBE
26 KAZARNOWICZ Daniel 1998-11-02 ZLKL Zielona Góra LBU
27 KAŹMIERSKI Michał 1998-11-11 LIUKS Kruszwica KPO
28 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
29 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
30 KONSTAŃCZUK Arkadiusz 1979-05-30 KS Podlasie Białystok POD
31 KRAJKA Jan 1998-03-26 UKS Achilles Leszno WLP
32 KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
33 KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 UKS Achilles Leszno WLP
34 KRUS Mateusz 1999-09-27 LUKS Orkan Września WLP
35 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
36 KRZEMIŃSKI Jan 1999-03-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
37 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 KURZYNA Paweł 1999-01-04 UKS Czwórka Białystok POD
39 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
40 LACHOWICZ Jan 1999-05-23 KS Podlasie Białystok POD
41 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
42 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
43 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
44 MACIEJEWSKI Jacek 1998-01-02 KS Podlasie Białystok POD
45 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
46 MARCZAK Konrad 1999-03-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
47 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
48 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
49 MIELNICZEK Mateusz 1997-05-17 KS Agros Zamość LBE
50 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
51 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
52 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
53 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
54 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
55 MUCZYŃSKI Jakub 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
56 MYTYCH Patryk 1999-05-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
57 NACEWICZ Marek 1997-03-13 ZSEiO nr 6 Łomża POD
58 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
59 NOWACKI Andrzej 1971-11-26 MKS Juvenia Białystok POD
60 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
62 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
63 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
64 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
65 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
66 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 MKS Durasan Płońsk MAZ
67 PLISZKA Jakub 1997-11-08 PKS Gwardia Szczytno WMZ
68 PODGÓRSKI Łukasz 1999-05-29 STS Pomerania Szczecinek ZPO
69 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
70 POSTUMENT Dariusz 1999-02-08 MKS MOS Wrocław DOL
71 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
72 SANKOWSKI Dawid 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
73 SAPIESZKO Krzysztof 1999-01-01 PG Lipsk POD
74 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
75 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
76 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
77 SIUDA Mateusz 1998-05-05 LKS OSiR Pleszew WLP
78 STRASZECKI Damian 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
79 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
80 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
81 SUBKO Dominik 2000-04-04 RKS Łódź LDZ
82 SZAROTA Bartosz 1996-01-06 TS AKS Chorzów SLK
83 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
84 SZCZECINA Gabriel 1998-07-28 KS Podlasie Białystok POD
85 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
86 TARASEK Filip 1998-01-26 MKS-MOSM Bytom SLK
87 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
88 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
89 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
90 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
91 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
92 TYSZKA Michał 1997-01-01 II LO Łomża POD
93 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
94 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
95 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
96 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
97 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
98 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
99 WESELA Adrian 1998-11-15 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
100 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
101 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
102 ZALEWSKI Dominik 2000-08-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
103 ZAŁUSKI Szymon 2000-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
104 ZANIEWSKI Kamil 1997-07-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
105 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
106 ZINKIEWICZ Grzegorz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.079442977905273sekund