SIKORSKI Piotr
1998-06-25
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
3 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
4 BARTNICKI Tomasz 2000-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
5 BASIEJKO Szymon 1998-05-08 STS Pomerania Szczecinek ZPO
6 BIEGALESKI Adrian 1998-04-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
7 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
8 BUTKIEWICZ Piotr 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
9 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
10 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
11 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
12 CZUBACHOWSKI Alek 1997-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
13 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
14 DĄBROWSKI Patryk 2000-10-01 RKS Łódź LDZ
15 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
16 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 MLKS Agros Żary LBU
17 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
19 HAMPEL Eryk 1997-12-03 OŚ AZS Poznań WLP
20 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
21 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
22 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
23 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
24 KAZARNOWICZ Daniel 1998-11-02 ZLKL Zielona Góra LBU
25 KAŹMIERSKI Michał 1998-11-11 LIUKS Kruszwica KPO
26 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
27 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
28 KONSTAŃCZUK Arkadiusz 1979-05-30 KS Podlasie Białystok POD
29 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
30 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 KURZYNA Paweł 1999-01-04 UKS Czwórka Białystok POD
32 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
33 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
34 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
35 MACIEJEWSKI Jacek 1998-01-02 KS Podlasie Białystok POD
36 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
37 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
38 MIELNICZEK Mateusz 1997-05-17 KS Agros Zamość LBE
39 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
40 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
41 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
42 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
43 MUCZYŃSKI Jakub 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
44 MYTYCH Patryk 1999-05-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
45 NACEWICZ Marek 1997-03-13 ZSEiO nr 6 Łomża POD
46 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
47 NOWACKI Andrzej 1971-11-26 MKS Juvenia Białystok POD
48 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
49 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
50 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
51 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
52 PLISZKA Jakub 1997-11-08 PKS Gwardia Szczytno WMZ
53 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
54 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
55 SANKOWSKI Dawid 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
56 SAPIESZKO Krzysztof 1999-01-01 PG Lipsk POD
57 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
58 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
59 STRASZECKI Damian 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
60 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
62 SUBKO Dominik 2000-04-04 RKS Łódź LDZ
63 SZAROTA Bartosz 1996-01-06 TS AKS Chorzów SLK
64 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
65 SZCZECINA Gabriel 1998-07-28 KS Podlasie Białystok POD
66 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
67 TARASEK Filip 1998-01-26 MKS-MOSM Bytom SLK
68 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
69 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
70 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
71 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
72 TYSZKA Michał 1997-01-01 II LO Łomża POD
73 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
75 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
76 WAWRZYNOWICZ Dawid 2005-05-10 UKS Atos Woźnice WMZ
77 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
78 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
79 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
80 ZAŁUSKI Szymon 2000-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
81 ZANIEWSKI Kamil 1997-07-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
82 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
83 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
84 ZINKIEWICZ Grzegorz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.080046892166138sekund