MIELECH Gabriela
2001-01-31
UKS Czwórka Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kinga 1999-09-17 OKLA Ostrołęka MAZ
2 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
3 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
4 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
5 BĄK Marlena 2001-01-01 GS Supraśl POD
6 BERNASZUK Aleksandra 2000-01-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
7 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
8 BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 UKS Czwórka Białystok POD
9 BILSKA Stefania 2001-06-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BITOWSKA Patrycja 2003-03-20 SL Salos Suwałki POD
11 BOGACEWICZ Marlena 1998-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
12 BORKOWSKA Angelika 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
13 BORKOWSKA Tatiana 2005-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
14 BRECZKO Magdalena 1997-07-08 KS Podlasie Białystok POD
15 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 BUDLEWSKA Gabriela 2002-04-28 KS Podlasie Białystok POD
18 BUJNOWSKA Weronika 2001-10-03 UKS Technik Augustów POD
19 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
20 BUTKIEWICZ Elwira 2000-01-12 KS Podlasie Białystok POD
21 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
22 CHROSTOWSKA Izabela 2001-06-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 CIOCHANOWSKA Aleksandra 2002-03-02 KS Podlasie Białystok POD
24 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
25 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
26 CZERWIŃSKA Anna 2000-04-04 MKS Juvenia Białystok POD
27 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
28 DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
29 DULEWICZ Monika 2000-11-28 UKS Liceum sportowe Łomża POD
30 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
31 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
32 GAJKO Dominika 1998-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
33 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
34 GODLEWSKA Gabriela 2000-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
35 GROMADZKA Aleksandra 1998-11-07 LKS Sprinter Siemiatycze POD
36 GRZYB Paula 1997-03-10 KS Podlasie Białystok POD
37 GUMIELA Patrycja 2000-05-16 KS Agros Zamość LBE
38 HARASIMOWICZ Kamila 2002-01-01 PG 3 Suwałki POD
39 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
40 JABŁOŃSKA Weronika 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
41 JAKACKA Wiktoria 2000-01-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
42 JESIONKOWSKA Żaklina 1998-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
44 JUCHIMOWICZ Justyna 1997-01-01 I LO Białystok POD
45 KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 OKLA Ostrołęka MAZ
46 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
47 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
48 KARPIŃSKA Martyna Alicja 2001-05-11 SL Salos Suwałki POD
49 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
50 KŁODA Weronika 2001-07-19 KS Agros Zamość LBE
51 KONOPKO Urszula 1999-01-01 niest. Białystok POD
52 KORALEWSKA Bianka 2001-12-11 UKS 19 Bojary Białystok POD
53 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
54 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
55 KOWALEWSKA Aleksandra 2001-08-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 KOWALIK Monika 2000-02-13 KS Agros Zamość LBE
57 KOWALSKA Magdalena 2002-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
58 KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 MKS Unia Hrubieszów LBE
59 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
60 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
61 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
62 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
63 KULESZA Julita 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
64 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
65 LIPIŃSKA Izabela 2000-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
66 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
67 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
68 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
69 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 2000-09-18 AZS UMCS Lublin LBE
70 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
71 MARKIEWICZ Karolina 1993-12-11 KS Podlasie Białystok POD
72 MARKOWSKA Monika 1996-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
73 MATEUSZUK Małgorzata 2002-01-01 PG 1 Bielsk Podlaski POD
74 MECH Gabriela 2000-08-04 MKS Agros Chełm LBE
75 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
76 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
77 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
78 MIZIOŁEK Daria 2001-08-01 AZS UMCS Lublin LBE
79 MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WMZ
80 MOMOT Agata 2001-02-01 KS Agros Zamość LBE
81 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
82 MOSAK Karolina 2000-04-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
83 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
84 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
85 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
86 NIEDŹWIEDZKA Laura 2000-09-03 KS Podlasie Białystok POD
87 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
88 OLECHNO Kinga 2000-05-11 UKS Czwórka Białystok POD
89 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
90 OMIELAN Weronika 2001-11-07 KS Podlasie Białystok POD
91 OSTROWSKA Aleksandra 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
92 OSZMIAN Julia 2002-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
93 PANASIUK Oliwia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
94 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
95 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
96 PIEKART Katarzyna 1986-03-05 IKS Siedlce MAZ
97 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
98 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
99 PUTRA Urszula 1998-01-01 IV LO Białystok POD
100 PYSKŁO Karolina 2000-11-06 OKLA Ostrołęka MAZ
101 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
102 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
103 RADZISZEWSKA Klaudia 2002-01-01 PG Czarna Białostocka POD
104 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
105 ROSŁAN Agnieszka 1999-01-01 I LO Białystok POD
106 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
107 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
108 SAMOJŁOWICZ Martyna 2000-01-01 niest. Białystok POD
109 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
110 SIWAK Agnieszka 2000-12-25 LKS Sprinter Siemiatycze POD
111 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 OKS Skra Warszawa MAZ
112 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 LUKS Hańcza Suwałki POD
113 SŁOWICKA Joanna 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
114 SŁYSZEWSKA Weronika 2000-01-01 SG 3 Białystok POD
115 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
116 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
117 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
118 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
119 SURYNT Wiktoria 2000-01-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
120 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
121 SZCZEŚNIAK Wiktoria 2004-03-03 OKLA Ostrołęka MAZ
122 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
123 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
124 ŚWIĘTOCHOWSKA Julia 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
125 TOREBKO Gabriela 2005-06-04 MLKS Czarni Olecko WMZ
126 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
127 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
128 WISZOWATA Daria 2001-05-07 KS Podlasie Białystok POD
129 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
130 WITKOWSKA Weronika 1998-04-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
131 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
132 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
133 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
134 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
135 ZAJĄC Nikoleta 2000-11-18 MKS Agros Chełm LBE
136 ZAWADZKA Joanna 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
137 ZEJER Martyna 2000-08-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
138 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
139 ŻUK Julita 2000-08-01 KS Agros Zamość LBE
140 ŻYLIŃSKA Jolanta 1998-02-06 ZSO Sejny POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.088538885116577sekund