MIELECH Gabriela
2001-01-31
UKS Czwórka Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kinga 1999-09-17 OKLA Ostrołęka MAZ
2 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
3 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
4 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
5 BĄK Marlena 2001-01-01 GS Supraśl POD
6 BERNASZUK Aleksandra 2000-01-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
7 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
8 BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 UKS Czwórka Białystok POD
9 BILSKA Stefania 2001-06-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BITOWSKA Patrycja 2003-03-20 SL Salos Suwałki POD
11 BOGACEWICZ Marlena 1998-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
12 BORKOWSKA Angelika 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
13 BORKOWSKA Tatiana 2005-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
14 BRECZKO Magdalena 1997-07-08 KS Podlasie Białystok POD
15 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 BUDLEWSKA Gabriela 2002-04-28 KS Podlasie Białystok POD
18 BUJNOWSKA Weronika 2001-10-03 UKS Technik Augustów POD
19 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
20 BUTKIEWICZ Elwira 2000-01-12 KS Podlasie Białystok POD
21 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
22 CHROSTOWSKA Izabela 2001-06-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 CIOCHANOWSKA Aleksandra 2002-03-02 KS Podlasie Białystok POD
24 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
25 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
26 CZERWIŃSKA Anna 2000-04-04 MKS Juvenia Białystok POD
27 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
28 DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
29 DULEWICZ Monika 2000-11-28 UKS Liceum sportowe Łomża POD
30 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
31 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
32 GAJKO Dominika 1998-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
33 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
34 GODLEWSKA Gabriela 2000-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
35 GROMADZKA Aleksandra 1998-11-07 LKS Sprinter Siemiatycze POD
36 GRZYB Paula 1997-03-10 KS Podlasie Białystok POD
37 GUMIELA Patrycja 2000-05-16 KS Agros Zamość LBE
38 HARASIMOWICZ Kamila 2002-01-01 PG 3 Suwałki POD
39 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
40 JABŁOŃSKA Weronika 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
41 JAKACKA Wiktoria 2000-01-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
42 JESIONKOWSKA Żaklina 1998-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 MKS Jedynka Jarocin WLP
44 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
45 JUCHIMOWICZ Justyna 1997-01-01 I LO Białystok POD
46 KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 OKLA Ostrołęka MAZ
47 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
48 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
49 KARPIŃSKA Martyna Alicja 2001-05-11 SL Salos Suwałki POD
50 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
51 KŁODA Weronika 2001-07-19 KS Agros Zamość LBE
52 KONOPKO Urszula 1999-01-01 niest. Białystok POD
53 KORALEWSKA Bianka 2001-12-11 UKS 19 Bojary Białystok POD
54 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
55 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
56 KOWALEWSKA Aleksandra 2001-08-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 KOWALIK Monika 2000-02-13 KS Agros Zamość LBE
58 KOWALSKA Magdalena 2002-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
59 KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 MKS Unia Hrubieszów LBE
60 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
61 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
62 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
63 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
64 KULESZA Julita 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
65 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
66 LIPIŃSKA Izabela 2000-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
67 LIS Klaudia 2002-04-08 MKL Toruń KPO
68 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
69 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
70 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
71 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 2000-09-18 AZS UMCS Lublin LBE
72 MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 UKS Achilles Leszno WLP
73 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
74 MARKIEWICZ Karolina 1993-12-11 KS Podlasie Białystok POD
75 MARKOWSKA Monika 1996-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
76 MATEUSZUK Małgorzata 2002-01-01 PG 1 Bielsk Podlaski POD
77 MECH Gabriela 2000-08-04 MKS Agros Chełm LBE
78 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
79 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
80 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
81 MIZIOŁEK Daria 2001-08-01 AZS UMCS Lublin LBE
82 MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WMZ
83 MOMOT Agata 2001-02-01 KS Agros Zamość LBE
84 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
85 MOSAK Karolina 2000-04-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
86 MOSIEK Joanna 2002-02-16 MUKS Kadet Rawicz WLP
87 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
88 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
89 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
90 NIEDŹWIEDZKA Laura 2000-09-03 KS Podlasie Białystok POD
91 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
92 OLECHNO Kinga 2000-05-11 UKS Czwórka Białystok POD
93 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
94 OMIELAN Weronika 2001-11-07 KS Podlasie Białystok POD
95 OSTROWSKA Aleksandra 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
96 OSZMIAN Julia 2002-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
97 PANASIUK Oliwia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
98 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
99 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
100 PIEKART Katarzyna 1986-03-05 IKS Siedlce MAZ
101 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
102 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
103 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
104 PUTRA Urszula 1998-01-01 IV LO Białystok POD
105 PYSKŁO Karolina 2000-11-06 OKLA Ostrołęka MAZ
106 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
107 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
108 RADZISZEWSKA Klaudia 2002-01-01 PG Czarna Białostocka POD
109 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
110 ROSŁAN Agnieszka 1999-01-01 I LO Białystok POD
111 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
112 SAJNA Kinga 2002-04-24 AZS UMCS Lublin LBE
113 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
114 SAMOJŁOWICZ Martyna 2000-01-01 niest. Białystok POD
115 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
116 SIWAK Agnieszka 2000-12-25 LKS Sprinter Siemiatycze POD
117 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 OKS Skra Warszawa MAZ
118 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 LUKS Hańcza Suwałki POD
119 SŁOWICKA Joanna 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
120 SŁYSZEWSKA Weronika 2000-01-01 SG 3 Białystok POD
121 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
122 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
123 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
124 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
125 SURYNT Wiktoria 2000-01-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
127 SZCZEŚNIAK Wiktoria 2004-03-03 OKLA Ostrołęka MAZ
128 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
129 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
130 SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
131 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
132 ŚWIĘTOCHOWSKA Julia 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
133 TOREBKO Gabriela 2005-06-04 MLKS Czarni Olecko WMZ
134 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
135 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
136 WISZOWATA Daria 2001-05-07 KS Podlasie Białystok POD
137 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
138 WITKOWSKA Weronika 1998-04-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
139 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
140 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
141 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
142 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
143 ZAJĄC Nikoleta 2000-11-18 MKS Agros Chełm LBE
144 ZAWADZKA Joanna 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
145 ZEJER Martyna 2000-08-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
146 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
147 ŻUK Julita 2000-08-01 KS Agros Zamość LBE
148 ŻYLIŃSKA Jolanta 1998-02-06 ZSO Sejny POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11023283004761sekund