KUSIAK Julia
2001-09-20
MKS Rabka-Zdrój
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Wiktoria 2001-06-22 KS AZS AWF Kraków MLP
2 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
3 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
4 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
7 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
8 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BERKOWICZ Olga 2001-06-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
10 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
11 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
12 BIELSKA Emilia 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
13 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
14 BIERNAT Marcelina 2000-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
15 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
16 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
17 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
18 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
19 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
20 BOCHENEK Weronika 2005-03-14 SKS Kusy Kraków MLP
21 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
22 BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
23 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 TL ROW Rybnik SLK
24 BRĄCLIK Sandra 1998-09-08 UKS Chromik Mysłowice SLK
25 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
26 BRODA Julia 2000-07-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
27 BROŻEK Dominika 2004-08-14 MLUKS Tarnów MLP
28 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
29 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
30 BUREJZA Wiktoria 2001-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
31 BYSTROŃ Aleksandra 2004-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
32 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
33 CHACIŃSKA Sandra 2001-09-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
34 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
35 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
36 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
37 CZADER Anna 1999-03-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
38 CZEBIENIAK Klaudia 2001-04-05 UKS Polfin Oświęcim MLP
39 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
40 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
41 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
42 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
43 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
44 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
45 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
46 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
47 DWORAK Anna 1998-03-06 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
48 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 DZIRBA Małgorzata 2002-06-10 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
50 DZWONEK Angelika 1998-06-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
51 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
52 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
53 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
54 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
55 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
56 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
57 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
59 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
60 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
61 GARBACZ Gaia 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
62 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
63 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
64 GIEŁBAGA Justyna 1992-04-05 KS AZS AWF Kraków MLP
65 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
66 GOC Patrycja 2002-01-19 LKS Kłos Olkusz MLP
67 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
68 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
69 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
70 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
71 GRĘDA Oliwia 2001-04-10 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
72 GRYBOŚ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
73 GRYBOŚ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
74 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
75 GUZY Vanessa 2001-12-04 RMKS Rybnik SLK
76 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
77 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
78 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
79 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
80 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
81 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
82 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
83 JAGŁA Wiktoria 2002-03-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
84 JANECKA Joanna 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
85 JANKOSZ Anna 2001-02-03 MLUKS Tarnów MLP
86 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
87 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
88 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
89 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
90 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
91 KALANDYK Dominika 2002-08-03 LKS Resovia Rzeszów PDK
92 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
93 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
94 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
95 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
96 KANTYKA Marzena 2001-03-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
97 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
98 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
99 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
100 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
101 KAWECKA Agata 2000-04-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
102 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
103 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
104 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
105 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
106 KŁAPACZ Estera 2002-05-04 ULKS Lipinki MLP
107 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
108 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
109 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
110 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
111 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
112 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
113 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
114 KORDEK Sara 2001-02-01 MKS-MOS Katowice SLK
115 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
116 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
117 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
118 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
119 KOWALSKA Weronika 1999-07-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
120 KOWOLIK Dagmara 2001-12-01 MKS-MOSM Bytom SLK
121 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
122 KOZŁOWSKA Weronika 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
123 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
124 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
125 KRAWCZYK Zuzanna 2002-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
126 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
127 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
128 KRZUŚ Laura 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
129 KUBASIAK Patrycja 2001-11-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
130 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
131 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
132 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
133 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
134 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
135 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
136 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
137 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
138 KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
139 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
140 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
141 LEWANDOWSKA Kinga 2001-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
142 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
143 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
144 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
145 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
146 LUDYNIA Olga 1996-07-12 TL ROW Rybnik SLK
147 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
148 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
149 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
150 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
151 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
152 ŁUKASZ Maria 2000-02-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
153 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
154 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
155 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
156 MAJEWSKA Sandra 2001-10-22 niest. Katowice SLK
157 MAJKA Milena 2003-06-23 MLUKS Tarnów MLP
158 MAKOLA Weronika 2001-06-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
159 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
160 MALEC Karolina 2000-03-09 UKS Trójka Sandomierz SWK
161 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
162 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
163 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
164 MERTA Sandra 1999-05-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
165 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
166 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
167 MIKOŁAJCZYK Agnieszka 1999-01-08 MKS-MOSM Bytom SLK
168 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
169 MIODEK Karolina 1998-02-05 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
170 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
171 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
172 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
173 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
174 MUZYK Natalia 2001-01-10 LKS Kłos Olkusz MLP
175 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
176 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
177 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
178 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
179 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
180 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
181 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
182 NOWAK Kinga 1998-07-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
183 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
184 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
185 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
186 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
187 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
188 OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 KS AZS AWF Kraków MLP
189 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
190 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
191 PARZYCH Weronika 2000-07-18 RMKS Rybnik SLK
192 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
193 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
194 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
195 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
196 PEŁKA Zuzanna 2000-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
197 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
198 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
199 PIERCHAŁA Paulina 2002-03-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
200 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
201 PIETRUSZKA Kamila 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
202 PIETRYGA Aleksandra 2004-05-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
203 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
204 PIWOWARSKA Aleksandra 2003-01-02 LKS Kłos Olkusz MLP
205 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
206 PŁONKA Patrycja 1998-06-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
207 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
208 POCHOPIEŃ Patrycja 2002-01-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
209 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
210 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
211 POMORSKA Maja 2002-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
212 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
213 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
214 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
215 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
216 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
217 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
218 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
219 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
220 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
221 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
222 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
223 RZĄD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
224 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
225 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
226 SEWERYN Natalia 1997-11-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
227 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
228 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
229 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
230 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
231 SIKOŃ Adrianna 2001-03-08 MLUKS Tarnów MLP
232 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
233 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
234 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
235 SKÓRA Karolina 1998-05-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
236 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
237 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
238 SMAZA Weronika 2004-08-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
239 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
240 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
241 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
242 SOBÓR Wiktoria 2001-04-02 GKS Piast Gliwice SLK
243 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
244 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
245 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
246 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
247 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
248 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
249 STANUCH Dominika 2001-04-21 UKS Maraton Sękowa MLP
250 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
251 STOBIERSKA Julia 2003-06-15 LKS Stal Mielec PDK
252 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
253 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
254 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
255 SZAREK Oliwia 2002-01-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
256 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
257 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
258 SZKOP Wioletta 2001-02-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
259 SZKUDLAREK Julia 1999-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
260 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
261 SZŁAPA Weronika 2001-06-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
262 SZOTA Paulina 2000-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
263 SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 OŚ AZS Poznań WLP
264 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
265 SZULIK Dominika 2001-09-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
266 SZYLER Klaudia 2001-11-06 LUKS Strzałków LDZ
267 SZYMAŃSKA Dominika 2001-12-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
268 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
269 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
270 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
271 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
272 TABOR Maja 2002-03-31 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
273 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
274 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
275 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
276 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
277 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
278 TOMASZEWSKA Natalia 2004-09-30 KKL Kielce SWK
279 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
280 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
281 TOTH Paulina 2000-04-15 WKS Wawel Kraków MLP
282 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
283 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
284 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
285 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
286 UJEK Oliwia 2001-02-24 TL ROW Rybnik SLK
287 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
288 URBANEK Aleksandra 1999-01-12 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
289 URBAŃCZYK Natalia 2001-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
290 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
291 WALUŚ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
292 WAŁACH Julia 2000-12-15 RMKS Rybnik SLK
293 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
294 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
295 WIKAR Magdalena 1989-03-30 KS AZS AWF Kraków MLP
296 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
297 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
298 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
299 WOŚ Aleksandra 2001-01-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
300 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
301 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
302 WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 BKL Bełchatów LDZ
303 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
304 WRZASK Oliwia 2001-01-15 MUKS ILKUS Olkusz MLP
305 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
306 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
307 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
308 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
309 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
310 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
311 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
312 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
313 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
314 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
315 ZIARKIEWICZ Patrycja 1998-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
316 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
317 ZIĘBA Paulina 2003-06-07 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
318 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
319 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
320 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
321 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.15929698944092sekund