KIELIAN Aleksandra
2000-09-13
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 KS Polonia Pasłęk WMZ
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 BANACH Joanna 1992-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
4 BANYŚ Adrianna 2000-07-26 IKS Olkusz MLP
5 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
6 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
7 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BEREŹNICKA Aleksandra 2002-09-11 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
10 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
11 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
12 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
13 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
14 BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
15 BORKOWSKA Aleksandra 2000-04-09 KS Wisła Puławy LBE
16 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
17 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
18 BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
19 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
20 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
21 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
22 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
23 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
24 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
25 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
26 CZACHOR Karolina 2001-09-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
27 CZAJKA Kamila 2000-03-13 ULKS Technik Trzcinica PDK
28 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
29 DROŻDŻ Oliwia 1999-10-16 KS Energetyk Jaworzno SLK
30 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
31 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
32 DUL Wiktoria 2001-07-15 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
33 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
34 DZIADZIA Anna 2004-09-17 GKS Piast Gliwice SLK
35 ERKIERT Maria 2002-05-25 BKL Bełchatów LDZ
36 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
37 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
38 FILO Barbara 1999-05-07 LKS Kłos Olkusz MLP
39 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
40 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
41 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
42 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
43 GĘBSKA Weronika 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
44 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
45 GŁADYSZ Dagmara 1998-03-23 MKS Stal Nowa Dęba PDK
46 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
47 GOEBEL Alicja 2003-03-30 UKS Czwórka Żory SLK
48 GORA Maja 2000-08-26 MKS MOS Wrocław DOL
49 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
50 GÓRKA Magdalena 1997-12-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
51 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
52 GRYL Gabriela 2000-01-01 MLUKS Tarnów MLP
53 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 HENDEL Mirela 1998-04-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
55 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
56 HRUZIK Patrycja 2000-01-13 GKS Piast Gliwice SLK
57 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
58 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
59 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
60 JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
61 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
62 JAUERNIG Karolina 1999-02-26 TS AKS Chorzów SLK
63 JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 AZS-AWF Katowice SLK
64 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
65 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
66 KALATA Sabina 1999-08-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
67 KAŁMUK Martyna 2001-01-01 UKS Czwórka Żory SLK
68 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
69 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
70 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
71 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
72 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
73 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
74 KLAMA Laura 2002-01-07 LUKS Podium Kup OPL
75 KOŁEK Weronika 2002-02-08 KKB MOSiR Krosno PDK
76 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
77 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
78 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
79 KORZUCH Julia 1995-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
80 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
81 KOTWASIŃSKA Marta 2000-11-08 LKS Pszczyna SLK
82 KOWAL Oliwia 2002-12-03 MKS-MOSM Bytom SLK
83 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
84 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
85 KOZIOŁ Natalia 2000-11-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
86 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
87 KRASOWSKA Karolina 2001-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
88 KRAWCZYK Zuzanna 2002-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
89 KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
90 KROKER Nadia 2001-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
91 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
92 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
93 KUDER Weronika 2001-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
94 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
95 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
96 KURDZIEL Jadwiga 1999-03-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
97 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
98 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
99 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
100 LACH Aleksandra 2000-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
101 LIPKA Barbara 2000-11-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
102 LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
103 LOPACHAK Olena 2001-07-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
104 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
105 LOSY Aleksandra 2001-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
106 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
107 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
108 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
109 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
110 ŁYSZKIEWICZ Klaudia 2001-08-17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
111 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
112 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
113 MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
114 MADUZIA Karolina 2004-07-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
115 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
116 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
117 MAREK Emilia 1999-08-13 UKS Kusy Bukowno MLP
118 MARKOWSKA Aleksandra 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
119 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
120 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
121 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
122 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
123 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
124 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
125 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
126 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
127 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
128 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
129 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
130 NIEPALA Natalia 2001-06-19 LUKS Podium Kup OPL
131 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
132 NOWAK Karolina 1997-10-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
133 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
134 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
135 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
136 OSADA Gabriela 2001-08-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
137 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
138 OSTRZYNIEWSKA Wiktoria 2000-04-07 SKLA Sopot POM
139 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
140 PANCYLEJKO Natalia 2000-06-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
141 PARZYCH Weronika 2000-07-18 RMKS Rybnik SLK
142 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
143 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
144 PIĄTCZAK Weronika 2000-07-19 LKS Omega Kleszczów LDZ
145 PIETROŃ Natalia 2000-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
146 PIETRZAK Weronika 2001-06-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
147 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
148 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
149 PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 RMKS Rybnik SLK
150 POKORNY Joanna 1999-01-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
151 POLIT Martyna 1998-11-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
152 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
153 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
154 POSZWA Klaudia 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
155 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
156 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
157 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
158 ROSIAK Magdalena 1979-08-22 RKS Łódź LDZ
159 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
160 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
161 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
162 RUTKOWSKA Martyna 2000-03-28 TS AKS Chorzów SLK
163 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
164 RYPEL Joanna 1999-04-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
165 RYSAK Karolina 2003-04-01 MCKiS Jaworzno SLK
166 RYSZKA Edyta 2001-04-27 TL ROW Rybnik SLK
167 RZĄD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
168 RZESZUTKO Nikola 2000-12-14 UKS Kusy Bukowno MLP
169 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
170 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
171 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
172 SIKORA Angelika 2001-02-05 GKS Piast Gliwice SLK
173 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
174 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
175 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 UKS Trójka Mikołów SLK
176 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
177 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
178 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
179 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
180 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
181 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
182 SOKOŁOWSKA Martyna 2002-08-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
183 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
184 STENCEL Angelika 2000-03-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
185 STETTNER Karolina 2000-02-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
186 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
187 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
188 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
189 SZCZEPAŃSKA Zuzanna 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
190 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
191 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
192 SZKLARCZYK Wiktoria 1999-11-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
193 SZOSTAK Agata 1999-01-10 KKL Kielce SWK
194 SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 TS AKS Chorzów SLK
195 SZYMAŃSKA Natalia 2003-10-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
196 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
197 SZYMCZAK Julia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
198 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
199 ŚLIWA Julia 2003-10-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
200 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
201 ŚLUSARCZYK Julia 2005-01-26 UKS Czwórka Żory SLK
202 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
203 THAMM Milena 2005-04-04 MKS-MOS Katowice SLK
204 TKACZYK Weronika 1999-07-05 RLTL ZTE Radom MAZ
205 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
206 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
207 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
208 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
209 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
210 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
211 WACH Paulina 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
212 WAŁACH Julia 2000-12-15 RMKS Rybnik SLK
213 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
214 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
215 WĘGLARZ Daria 2000-12-27 MKS-MOSM Bytom SLK
216 WILCZEK Paulina 2001-11-24 UKS Czwórka Żory SLK
217 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
218 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
219 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
220 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
221 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
222 WYWROT Julia 2001-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
223 ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
224 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
225 ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 MKS Agros Chełm LBE
226 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
227 ZWIAS Justyna 1999-08-19 MUKS SZS Cieszyn SLK
228 ŻUREK Klaudia 1991-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.12462592124939sekund