KOCHANOWICZ Krystian
2002-11-12
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
2 BARCIK Jakub 2003-11-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
3 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
4 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
5 BUDZIK Piotr 1992-11-20 KS AZS AWF Kraków MLP
6 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
7 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
9 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
10 CHOJECKI Przemysław 2002-03-29 MLUKS Tarnów MLP
11 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 CIOCHOŃ Artur 2002-08-06 MLUKS Tarnów MLP
13 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
14 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
15 CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
16 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
17 DUDCZAK Michał 2000-10-04 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
18 DURLAK Jakub 2003-04-22 ULKS Lipinki MLP
19 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
20 FOKS Mateusz 2002-11-11 UKS Gminy Brzeszcze MLP
21 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
22 GAILI Kacper 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
23 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
24 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
25 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
26 GOŁĄB Krystian 2001-01-01 MLUKS Tarnów MLP
27 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
28 GORLICKI Kamil 2000-06-30 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
29 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
30 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
31 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
32 HABOWSKI Jakub 2001-07-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
33 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
34 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
35 JAKUBIEC Wiktor 2001-09-16 WKS Wawel Kraków MLP
36 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
37 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
38 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
39 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
40 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
41 KAŃSKI Jan 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
42 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
43 KESTRANEK Grzegorz 2002-03-29 WKS Wawel Kraków MLP
44 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
45 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
46 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
47 KRYGOWSKI Szczepan 2003-02-15 ULKS Lipinki MLP
48 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
51 KUCHARCZYK Tomasz 2001-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
52 KURSA Patryk 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
53 KUŚ Kamil 2001-08-15 TS AKS Chorzów SLK
54 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
55 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
56 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
58 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
59 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
60 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
61 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
62 MACHAJ Damian 2001-05-05 MLUKS Tarnów MLP
63 MADEJA Krzysztof 2002-07-15 MKS Tempo Kęty MLP
64 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
65 MALAGA Sebastian 2001-07-25 MLUKS Tarnów MLP
66 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 MKS MOS Wrocław DOL
67 MAMOŃ Szymon 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
68 MAREK Adrian 2004-02-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
70 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
71 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
72 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
73 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
74 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
75 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
76 MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
77 MUSIAŁ Kamil 2003-09-14 ULKS Lipinki MLP
78 OLEŚ Daniel 2003-05-12 UKS Brenna Górki SLK
79 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
80 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
81 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
82 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
83 PIETRZKO Jakub 2000-12-02 WKS Wawel Kraków MLP
84 PONISZ Jakub 2002-10-04 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
85 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
86 PORADA Jakub 2002-02-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
87 RADECKI Marek 1998-04-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
88 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
89 RĄCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
90 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
91 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
92 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
93 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
94 SKOWRON Adrian 2001-03-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
95 SKURA Bartosz 2002-11-01 LKS Pszczyna SLK
96 SŁOWIK Mateusz 1992-04-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
97 SMOLEŃ Jakub 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
98 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
99 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
100 STACH Grzegorz 2002-05-20 LKS Kłos Olkusz MLP
101 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
102 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
103 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
104 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
105 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
106 ŚLIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
107 ŚLIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
108 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
109 ŚWIĘDRYCH Daniel 2001-07-20 MLUKS Tarnów MLP
110 TATARCZYK Brunon 2002-04-09 MKS-MOS Katowice SLK
111 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
112 WALICZEK Szymon 2000-09-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
113 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
114 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
115 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
116 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
117 WOJNA Kacper 2002-02-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
118 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
119 WÓJCIK Mateusz 2001-09-27 ULKS Technik Trzcinica PDK
120 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
121 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
122 WYDERKA Maciej 2002-07-29 MKS-MOSM Bytom SLK
123 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
124 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 WKS Wawel Kraków MLP
125 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
126 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 UKS Kobylanka MLP
127 ZIELIŃSKI Adrian 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
128 ZIĘBA Jan 2001-11-26 MLUKS Tarnów MLP
129 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
130 ZOŃ Jan 2000-08-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
131 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
132 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
133 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.093271970748901sekund