MAŃCZUK Piotr
1998-04-25
AZS-AWFiS Gdańsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kacper 1998-02-01 LKS Polkowice DOL
2 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
4 ARKADIUSZ Arkadiusz 2000-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
5 AUGUSTYNOWICZ Dawid 2000-09-22 KS Podlasie Białystok POD
6 AUGUSTYŃCZYK Krystian 1999-08-15 UKS 19 Bojary Białystok POD
7 AWTUCH Grzegorz 1998-08-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
8 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
9 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
10 BARAN Patryk 1998-04-22 niestowarzyszony POL
11 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
12 BIAŁUCHA Mateusz 2000-03-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
13 BIELAK Dawid 1998-01-01 LO Wysokie Mazowieckie POD
14 BOBRZYK Wojciech 1979-05-12 MKS Start Lublin LBE
15 BONECKI Bartosz 1992-08-21 AZS Łódź LDZ
16 BREŃSKI Dominik 2000-10-29 KS Zawkrze Mława MAZ
17 BUŁATEWICZ Tomasz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
18 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
19 CABAN Damian 1996-02-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
20 CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
21 CHILMON Dawid 1998-02-04 LUKS Atletic Białystok POD
22 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
23 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
24 CHOIŃSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
25 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
26 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
27 CHUDECKI Krystian 1999-08-28 UKS Technik Augustów POD
28 CHYLIŃSKI Sebastian 1998-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
29 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
30 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
31 CZAJA Jakub 1998-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
32 CZURAK Kamil 1999-11-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
33 DANILUK Łukasz 1998-02-10 UKS SMS Warszawa MAZ
34 DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 BKS Bydgoszcz KPO
35 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
36 DĄBROWSKI Sebastian 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
37 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
38 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
39 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
40 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
41 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
42 FARAJ Emil 1995-11-29 OKS Skra Warszawa MAZ
43 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
44 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
45 GAJKO Adrian 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
46 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
47 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS Łódź LDZ
49 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
50 GNUTEK Robert 1999-02-01 AZS UMCS Lublin LBE
51 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
52 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
53 GREMBLEWSKI Paweł 1999-03-10 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
54 GUMIELA Jakub 1998-08-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
55 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
56 JANIKULA Filip 2000-02-10 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
57 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
58 JASTROWSKI Aleksander 2000-02-08 LKS Zantyr Sztum POM
59 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
60 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
61 JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
62 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
63 KACPRZAK Adam 2001-04-23 MKS Durasan Płońsk MAZ
64 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
65 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
66 KAJEWSKI Robert 1999-08-03 KS Podlasie Białystok POD
67 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
68 KALUŻNY Paweł 1998-08-16 UKS SMS Warszawa MAZ
69 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
70 KANCLERZ Adrian 2000-12-13 MKS Pułtusk MAZ
71 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
72 KARWOWSKI Adrian 1998-03-30 AZS UMCS Lublin LBE
73 KASPRZAK Mikołaj 1998-03-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
74 KAŹMIERCZAK Damian 2000-02-21 MKS Durasan Płońsk MAZ
75 KISZKO Maciej 2000-01-21 VI LO Białystok POD
76 KLESZCZYŃSKI Kamil 1999-06-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
77 KLĘSK Jakub 1998-03-05 KS Gwardia Piła WLP
78 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
79 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
80 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
81 KOWALEWSKI Jakub 1997-03-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
82 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
83 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
84 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
85 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
86 KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
87 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
88 KUKLINOWSKI Władysław 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
89 KULESZ Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
90 KULĘGOWSKI Damian 1996-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
91 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 UKS Kapry-armexim Pruszków MAZ
92 KWIECIEŃ Paweł 1997-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
93 LACHOWICZ Jan 1999-05-23 KS Podlasie Białystok POD
94 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
95 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
96 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
97 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
98 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
99 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
100 ŁOJEK Daniel 1999-01-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
101 ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 MKS Sambor Tczew POM
102 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
103 MACIEJEWSKI Jacek 1998-01-02 KS Podlasie Białystok POD
104 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
105 MAJCHRZAK Michał 1998-11-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
106 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
107 MANDZIUK Kamil 1997-01-03 KS Agros Zamość LBE
108 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
109 MAREK Vincent 1998-03-02 BKS Bydgoszcz KPO
110 MARKOWSKI Jakub 2002-03-12 KS Podlasie Białystok POD
111 MAZAN Sergiusz 1997-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
112 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
113 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
114 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
115 MILEWSKI Jacek 1998-01-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
116 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
117 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
118 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
119 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
120 MROZEK Piotr 1999-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
121 NIEDBAŁA Piotr 1997-01-01 ZSO Łomża POD
122 NIEMYJSKI Sebastian 1997-01-01 TL Białowieża POD
123 NIEWIADOMSKI Michał 2000-10-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
124 NOWAK Andrzej 1998-04-30 MKS Sambor Tczew POM
125 OBŁĄKOWSKI Przemysław 1999-05-21 KS Zawkrze Mława MAZ
126 OSTAPOWICZ Damian 1999-01-01 niest. Białystok POD
127 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
128 OSTAPOWISZ Daniel 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
129 PEPLIŃSKI Kacper 1999-04-07 MKS Sambor Tczew POM
130 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
131 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
132 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
133 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
134 PILICHOWSKI Marek 1994-06-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
135 PISKORSKI Marcin 1999-01-30 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
136 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
137 PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30 OKS Skra Warszawa MAZ
138 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
139 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
140 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
141 RACZYLO Dariusz 1999-01-01 PG 4 Suwałki POD
142 RAJTAK Grzegorz 1999-01-05 KS Agros Zamość LBE
143 RECZEK Bartosz 1997-09-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
144 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 UKS Cyprianka KPO
145 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
146 ROUINI Adrian 1997-01-01 ZSOiZ Mońki POD
147 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
148 RYBUS Patryk 1997-06-27 UKS Vis Skierniewice LDZ
149 RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
150 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
151 SAMOJŁOWICZ Tomasz 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
152 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
153 SAWONIUK Przemysław 2000-05-08 SKLA Sopot POM
154 SIERZPUTOWSKI Mateusz 2001-08-12 KS Podlasie Białystok POD
155 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
156 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
157 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
158 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
159 SŁOMCZYŃSKI Damian 1999-01-01 ZSR Ostrożany POD
160 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
161 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
162 SOMMER Paweł 2001-02-27 MKS Sambor Tczew POM
163 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
164 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
165 STRASZECKI Damian 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
166 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
167 SUCHOMSKI Benedykt 1998-02-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
168 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
169 SUSOŁ Przemysław 1999-03-14 ZSOiZ Ciechanowiec POD
170 SYPNIEWSKI Maksym 1991-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
171 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKL Toruń KPO
172 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
173 SZCZECINA Gabriel 1998-07-28 KS Podlasie Białystok POD
174 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
175 SZYMAŃSKI Miłosz 1998-09-07 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
176 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
177 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
178 TARASIEWICZ Alan 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
179 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 MKL Toruń KPO
180 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
181 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
182 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
183 TAUDUL Damian 1998-01-01 ZSZ Sokółka POD
184 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 MLKS Czarni Olecko WMZ
185 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
186 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
187 TYRPA Krystian 1998-09-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
188 TYSZKA Karol 1997-11-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
189 UKLEJA Dawid 2000-07-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
190 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
191 WAŁKUSKI Kamil 1998-11-23 I LO Łomża POD
192 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
193 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
194 WEICHERT Marcin 1999-06-13 MKS Piast Głogów DOL
195 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
196 WIŚNIEWSKI Eryk 1999-10-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
197 WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
198 WOŻNIKIEWICZ Tobiasz 2000-11-03 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
199 WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
200 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
201 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
202 WYSOCKI Krystian 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
203 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
204 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
205 ZAWADZKI Patryk 1996-01-26 LKS Lubawa WMZ
206 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
207 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
208 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
209 ZDANIO Sebastian 2000-06-22 KS Podlasie Białystok POD
210 ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
211 ŻUKOWSKI Radosław 1998-02-09 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24272799491882sekund