MAŃCZUK Piotr
1998-04-25
UKS Czwórka Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kacper 1998-02-01 LKS Polkowice DOL
2 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
4 ARKADIUSZ Arkadiusz 2000-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
5 AUGUSTYNOWICZ Dawid 2000-09-22 KS Podlasie Białystok POD
6 AUGUSTYŃCZYK Krystian 1999-08-15 UKS 19 Bojary Białystok POD
7 AWTUCH Grzegorz 1998-08-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
8 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
9 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
10 BARAN Patryk 1998-04-22 MKS Sambor Tczew POM
11 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
12 BIAŁUCHA Mateusz 2000-03-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
13 BIELAK Dawid 1998-01-01 LO Wysokie Mazowieckie POD
14 BOBRZYK Wojciech 1979-05-12 MKS Start Lublin LBE
15 BREŃSKI Dominik 2000-10-29 KS Zawkrze Mława MAZ
16 BUŁATEWICZ Tomasz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
17 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
18 CABAN Damian 1996-02-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
19 CHILMON Dawid 1998-02-04 LUKS Atletic Białystok POD
20 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
21 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
22 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
23 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
24 CHUDECKI Krystian 1999-08-28 UKS Technik Augustów POD
25 CHYLIŃSKI Sebastian 1998-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
26 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
27 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
28 CZURAK Kamil 1999-11-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
29 DANILUK Łukasz 1998-02-10 UKS SMS Warszawa MAZ
30 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
31 DĄBROWSKI Sebastian 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
32 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
33 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
34 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
35 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
36 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
37 FARAJ Emil 1995-11-29 RKS Skra Warszawa MAZ
38 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 MKL Toruń KPO
39 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
40 GAJKO Adrian 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
41 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
42 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
44 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
45 GNUTEK Robert 1999-02-01 AZS UMCS Lublin LBE
46 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
47 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 GREMBLEWSKI Paweł 1999-03-10 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
49 GUMIELA Jakub 1998-08-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
50 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
51 JANIKULA Filip 2000-02-10 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
52 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
53 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
54 JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
55 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
56 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
57 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
58 KAJEWSKI Robert 1999-08-03 KS Podlasie Białystok POD
59 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
60 KALUŻNY Paweł 1998-08-16 UKS SMS Warszawa MAZ
61 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
62 KANCLERZ Adrian 2000-12-13 MKS Pułtusk MAZ
63 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
64 KARWOWSKI Adrian 1998-03-30 AZS UMCS Lublin LBE
65 KASPRZAK Mikołaj 1998-03-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
66 KAŹMIERCZAK Damian 2000-02-21 MKS Durasan Płońsk MAZ
67 KISZKO Maciej 2000-01-21 VI LO Białystok POD
68 KLESZCZYŃSKI Kamil 1999-06-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
69 KLĘSK Jakub 1998-03-05 KS Gwardia Piła WLP
70 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
71 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
72 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
73 KOWALEWSKI Jakub 1997-03-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
74 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
75 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
76 KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
77 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
78 KUKLINOWSKI Władysław 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
79 KULESZ Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
80 KULĘGOWSKI Damian 1996-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
81 KWIECIEŃ Paweł 1997-03-28 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
82 LACHOWICZ Jan 1999-05-23 KS Podlasie Białystok POD
83 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
84 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
85 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
86 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
87 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
88 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
89 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
90 ŁOJEK Daniel 1999-01-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
91 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
92 MACIEJEWSKI Jacek 1998-01-02 KS Podlasie Białystok POD
93 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
94 MAJCHRZAK Michał 1998-11-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
95 MAJOWICZ Kacper 2002-07-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
96 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
97 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
98 MANDZIUK Kamil 1997-01-03 KS Agros Zamość LBE
99 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
100 MAREK Vincent 1998-03-02 BKS Bydgoszcz KPO
101 MARKOWSKI Jakub 2002-03-12 KS Podlasie Białystok POD
102 MAZAN Sergiusz 1997-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
103 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
104 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
105 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
106 MILEWSKI Jacek 1998-01-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
107 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
108 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
109 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
110 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
111 MROZEK Piotr 1999-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
112 NIEDBAŁA Piotr 1997-01-01 ZSO Łomża POD
113 NIEMYJSKI Sebastian 1997-01-01 TL Białowieża POD
114 NOWAK Andrzej 1998-04-30 MKS Sambor Tczew POM
115 OBŁĄKOWSKI Przemysław 1999-05-21 KS Zawkrze Mława MAZ
116 OSTAPOWICZ Damian 1999-01-01 niest. Białystok POD
117 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
118 OSTAPOWISZ Daniel 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
119 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
120 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
121 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
122 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
123 PISKORSKI Marcin 1999-01-30 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
124 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
125 PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30 OKS Skra Warszawa MAZ
126 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
127 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
128 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
129 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
130 RACZYLO Dariusz 1999-01-01 PG 4 Suwałki POD
131 RAJTAK Grzegorz 1999-01-05 KS Agros Zamość LBE
132 RECZEK Bartosz 1997-09-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
133 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 UKS Cyprianka KPO
134 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
135 ROUINI Adrian 1997-01-01 ZSOiZ Mońki POD
136 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
137 RYBUS Patryk 1997-06-27 UKS Vis Skierniewice LDZ
138 SAMOJŁOWICZ Tomasz 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
139 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
140 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
141 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
142 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
143 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
144 SŁOMCZYŃSKI Damian 1999-01-01 ZSR Ostrożany POD
145 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
146 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
147 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
148 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
149 STRASZECKI Damian 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
150 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
151 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
152 SUSOŁ Przemysław 1999-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
153 SYPNIEWSKI Maksym 1991-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
154 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKS Durasan Płońsk MAZ
155 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
156 SZCZECINA Gabriel 1998-07-28 KS Podlasie Białystok POD
157 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
158 SZYMAŃSKI Miłosz 1998-09-07 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
159 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
160 TARASIEWICZ Alan 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
161 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
162 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
163 TAUDUL Damian 1998-01-01 ZSZ Sokółka POD
164 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 MLKS Czarni Olecko WMZ
165 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
166 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
167 TYRPA Krystian 1998-09-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
168 TYSZKA Karol 1997-11-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
169 UKLEJA Dawid 2000-07-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
170 WAŁKUSKI Kamil 1998-11-23 I LO Łomża POD
171 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
172 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
173 WEICHERT Marcin 1999-06-13 MKS Piast Głogów DOL
174 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
175 WIŚNIEWSKI Eryk 1999-10-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
176 WOŻNIKIEWICZ Tobiasz 2000-11-03 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
177 WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
178 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
179 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
180 WYSOCKI Krystian 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
181 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
182 ZAWADZKI Patryk 1996-01-26 LKS Lubawa WMZ
183 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
184 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
185 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
186 ZDANIO Sebastian 2000-06-22 KS Podlasie Białystok POD
187 ŻUKOWSKI Radosław 1998-02-09 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25505399703979sekund