BEMBNISTA Zofia
2001-07-15
UKS Wyspiański Szubin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUGUSTYN Wiktoria 2001-10-16 AML Słupsk POM
2 BALICKA Aleksandra 2000-01-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
3 BEMBNISTA Antonina 2001-07-15 UKS Wyspiański Szubin KPO
4 BERDYCH Natalia 2001-01-06 BKS Bydgoszcz KPO
5 BRZYSKA Martyna 2002-01-19 MKL Toruń KPO
6 CHRUSZEWSKA Natalia 2001-02-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
7 CHWALISZ Karolina 2002-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
8 CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 LKS Vectra Włocławek KPO
9 CZAJA Julia 2001-10-03 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
10 FORMELLA Wiktoria 2001-08-27 KS Wejher Wejherowo POM
11 GODLEWSKA Katarzyna 1997-04-30 niestowarzyszona POL
12 GOŁĘBIEWSKA Julia 2000-01-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
13 GRACZYK Lena 2002-07-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
14 GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 MKL Toruń KPO
15 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 LUKS Orkan Września WLP
16 GWARDZIK Natalia 2000-11-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
17 HULISZ Zuzanna 1999-07-15 MKL Toruń KPO
18 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
19 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
20 KANIA Victoria 2002-03-28 LUKS Start Nakło KPO
21 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
22 KOŁATA Karolina 2000-03-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
23 KOS Wiktoria 2002-07-20 KS Wejher Wejherowo POM
24 KOWALCZYK Agata 2002-01-22 LUKS Start Nakło KPO
25 KOWALIK Alicja 2000-10-12 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
26 KOZEREWICZ Weronika 2000-08-14 UKB Szubin KPO
27 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
28 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
29 KUŚ Martyna 2002-10-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
30 KWIATKOWSKA Maja 2001-01-01 UKS Cyprianka KPO
31 LAMENT Alicja 2000-01-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
32 LEPPERT Martyna 2002-08-01 UKS Wyspiański Szubin KPO
33 LIS Klaudia 2002-04-08 MKL Toruń KPO
34 ŁĄCZNA Natalia 2000-07-15 LIUKS Kruszwica KPO
35 MAJEWSKA Marika 2002-05-05 LUKS Orkan Września WLP
36 MARZENTA Milena 2001-07-09 AML Słupsk POM
37 MŁYNAREK Monika 2002-04-08 UKS Czapla Białe Błota KPO
38 MOSIEK Joanna 2002-02-16 MUKS Kadet Rawicz WLP
39 MUNDZIA Julia 2002-11-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
40 NAROWSKA Paulina 2001-02-03 MKS Gniezno WLP
41 PIECZYŃSKA Monika 2002-03-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
42 PIETRUSZA Aleksandra 2002-03-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
43 PRUCZKOWSKA Oliwia 2001-11-17 LIUKS Kruszwica KPO
44 ROKICIŃSKA Wanessa 2001-03-06 GKS Olimpia Grudziądz KPO
45 SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
46 SKOWRON Anna 2001-02-18 KS Gwardia Piła WLP
47 SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 AML Słupsk POM
48 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
49 SMOLEŃ Kaja 2000-10-01 KS Gwardia Piła WLP
50 STEFANOWICZ Martyna 2002-05-05 UKS Wyspiański Szubin KPO
51 STEFAŃSKA Julia 2002-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
52 STENCEL Angelika 2000-03-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
53 STRĄKOWSKA Klaudia 2001-05-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
54 SYROCKA Agata 1996-01-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
55 SZCZECH Aleksandra 2002-07-06 UKB Szubin KPO
56 ŚWIĘCIKOWSKA Martyna 2002-12-12 LKS Vectra Włocławek KPO
57 TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 MUKS Kadet Rawicz WLP
58 WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 MKL Toruń KPO
59 WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 LKS Vectra Włocławek KPO
60 WESOŁOWSKA Katarzyna 1990-01-20 SKLA Sopot POM
61 WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
62 WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
63 WITKA Zuzanna 2002-02-13 UKS Wyspiański Szubin KPO
64 WOJCIECHOWSKA Ewelina 2002-02-14 KS Wejher Wejherowo POM
65 WOSZCZYK Karolina 1998-09-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
66 WOŹNIAK Marta 2001-01-05 LKS Vectra Włocławek KPO
67 WYSOCKA Zuzanna 2000-11-18 PTT Delta Płock MAZ
68 ZARTT Anna 2000-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
69 ŻUKOWSKA Julia 2000-04-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.065386056900024sekund