SKRZYPEK Lena
2004-01-20
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANIOŁ Kamila 2004-11-13 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
4 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
6 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
7 BĄK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
8 BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
9 BERDEK Anna 1983-01-01 KB Krościenko Wyżne PDK
10 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
11 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
12 BIERNAT Nikola 2005-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
13 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
14 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
15 BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 WKS Wawel Kraków MLP
16 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
17 BOROWIECKA Julia 2001-03-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
18 BORYS Zofia 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
19 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
20 BYSTRZYKOWSKA Hanna 2001-09-01 UKS Olimpia Zabrze SLK
21 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
22 CHORĄZKA Gabriela 2004-02-11 LKS Stal Mielec PDK
23 CHROMY Anna 2003-11-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
24 CICH Maria 2000-11-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
25 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
26 CZERWONKA Aneta 2003-03-04 AZS UMCS Lublin LBE
27 CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
28 CZYSZCZOŃ Klaudia 2004-11-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
29 ĆWIK Natalia 2004-06-23 MLUKS Tarnów MLP
30 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
31 DOMIN Laura 2004-03-17 LKS Stal Mielec PDK
32 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
33 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
34 DUDEK Aleksandra 2002-04-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
35 DULIAN Wiktoria 2003-03-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
36 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
37 FIGURA Paulina 2000-12-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
38 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
39 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
40 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
42 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
43 GANCARZ Natalia 2002-09-30 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
44 GIELATA Maria 2003-10-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
45 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków MLP
46 GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 MUKS SZS Cieszyn SLK
47 GÓRSKA-WILK Marta 2004-07-29 SKS Kusy Kraków MLP
48 GREGORCZYK Julia 2005-08-14 KS Victoria Trzebinia MLP
49 GRĘDA Oliwia 2001-04-10 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
50 GROMADA Karolina 2001-05-30 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
51 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
52 GRZYB Ola 2004-07-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
53 GUL Regina 2003-06-03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
54 GUL Roksana 2005-03-30 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
55 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
56 HAWROT Dominika 2005-01-06 KB Krościenko Wyżne PDK
57 HERDZIK Oliwia 2003-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
58 HOMONCIK Dorota 2002-01-17 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
59 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
60 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
62 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
63 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
64 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
65 JÓŹWIAK Karolina 1998-11-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
66 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
67 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
68 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
69 KATRYNIOK Roksana 2004-02-27 MKS-MOSM Bytom SLK
70 KAWA Martyna 2004-03-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
71 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
72 KIEŁBANIA Kaja 2003-06-04 AZS UMCS Lublin LBE
73 KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
74 KLUCZEWSKA Anna 2002-11-24 LKS Kłos Olkusz MLP
75 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
76 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
77 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WMZ
78 KOSIŃSKA Aleksandra 2004-08-05 ULKS Lipinki MLP
79 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
80 KOTORC Daria 1998-08-08 MUKS SZS Cieszyn SLK
81 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
82 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
83 KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
84 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
85 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
86 KRZYŻANOWSKA Julita 2003-08-17 KB Krościenko Wyżne PDK
87 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
88 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
89 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
90 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
91 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
92 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
93 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
94 LASOŃ Oliwia 2004-01-01 niest. Kraków MLP
95 LAZAR Wiktoria 2004-01-11 LKS Pogórze Skoczów SLK
96 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
97 LIPIARSKA Barbara 2005-07-22 AL WF Krzeszowice MLP
98 LORENC Kinga 2004-06-19 KKB MOSiR Krosno PDK
99 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
100 ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
101 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
102 ŁUCZYŃSKA Wiktoria 2002-11-28 MULKS MOS Sieradz LDZ
103 ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok PDK
104 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
105 MADEJ Agata 2004-07-13 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
106 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
107 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
108 MAŁASZEWICZ Julita 2004-09-28 LKS Stal Mielec PDK
109 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
110 MARUT Adrianna 2004-05-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
111 MASTALERZ Idalia 2004-06-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
112 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
113 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
114 MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
115 MATUSZEWSKA Maja 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
116 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
117 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
118 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
119 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
120 MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
121 MIROWSKA Julia 2001-09-21 MKS-MOSM Bytom SLK
122 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
123 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
124 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
125 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
126 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
127 NOWAK Oliwia 2005-06-29 MLUKS Tarnów MLP
128 NOWAK Wiktoria 2001-08-23 MKS-MOSM Bytom SLK
129 NOWOTARSKA Anna 2001-11-03 OLA Małopolskie MLP
130 OLCHAWA Róża 2007-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
131 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
132 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 UKS Jedynka Skawina MLP
133 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
134 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
135 OSYSZKO Izabela 2000-05-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
136 OWCZARCZYK Wiktoria 2001-04-23 KKL Kielce SWK
137 PACEK Natasza 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
138 PIKSA Oliwia 2004-05-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
139 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
140 PONISZ Maja 2004-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
141 PRAJZNER Julia 2006-06-18 KB Krościenko Wyżne PDK
142 PROKOPIUK Bernadetta 2003-04-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
143 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
144 PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 MKL Nefryt Lubartów LBE
145 PUT Weronika 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
146 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
147 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
148 RACHWALSKA Kinga 2003-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
149 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
150 RĄCZKA Roksana 2004-05-21 LKS Brzezina Osiek MLP
151 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
152 ROKITA Katarzyna 2003-04-29 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
153 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
154 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
155 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
156 RYNDAK Wiktoria 2000-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
157 RYSAK Karolina 2003-04-01 MCKiS Jaworzno SLK
158 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
159 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
160 SAŁATA Martyna 2006-01-23 SKS Kusy Kraków MLP
161 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
162 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
163 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
164 SMUTEK Magdalena 2004-06-20 LKS Stal Mielec PDK
165 SOŁTYS Natalia 2000-01-01 Gimnazjum Ołpiny MLP
166 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
167 SOWIŃSKA Anna 2009-12-28 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
168 SPAŁKA Natalia 2001-02-01 UKS Olimpia Zabrze SLK
169 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
170 STACHERSKA Milena 2006-10-17 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
171 STANULA Klaudia 2000-01-01 Gimnazjum Ołpiny MLP
172 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
173 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
174 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
175 STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
176 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
177 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
178 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
179 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
180 SZCZEPAŃSKA Zuzanna 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
181 SZEWCZYK Aleksandra 1999-12-23 LUKS Burza Rogi PDK
182 SZUBA Beata 2002-03-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
183 SZULIERZ Kamila 2001-05-11 MKS-MOSM Bytom SLK
184 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
185 SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
186 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
187 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
188 ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 LKS Stal Mielec PDK
189 TATARCZUCH Jaśmina 2004-02-27 WKS Wawel Kraków MLP
190 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
191 TRAWIŃSKA Kamila 2005-10-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
192 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
193 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
194 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
195 WIATREK Natalia 2001-09-23 MKS-MOSM Bytom SLK
196 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
197 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
198 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
199 WŁOCH Adriana 2003-01-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
200 WOJTYNEK Marta 2000-08-15 LKS Pogórze Skoczów SLK
201 WOLAK Adrianna 1997-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
202 WOLAK Wiktoria 2002-04-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
203 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
204 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
205 WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
206 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
207 WÓJTOWICZ Olga 2002-02-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
208 WYSOCKA Weronika 2005-01-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
209 WYWROT Natalia 2003-06-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
210 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
211 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
212 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
213 ZALEJSKA Monika 1999-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
214 ZARZYCKA Patrycja 2001-10-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
215 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
216 ZATORSKA Natalia 2002-03-10 UKS Lisy Zgierz LDZ
217 ZELEK Kinga 1999-01-01 Gimnazjum Mordarka MLP
218 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
219 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
220 ŻWAK Emilia 2001-12-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
221 ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23549890518188sekund