ZAJĄC Justyna
2000-05-04
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Justyna 2000-10-18 LUKS Boguszyce LDZ
2 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
4 BAGIŃSKA Justyna 2003-07-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
5 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
6 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
7 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
8 BAUER Monika 1995-09-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
9 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BERDEK Anna 1983-01-01 KB Krościenko Wyżne PDK
11 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
12 BIAŁEK Jagoda 2000-03-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
13 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
14 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
15 BŁASZCZAK Jowita 1995-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
16 BOJAR Karolina 1997-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
17 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
18 BORKOWSKA Aleksandra 2000-04-09 KS Wisła Puławy LBE
19 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
20 BURDZY Julia 2001-08-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
21 BYKOWSKA Aleksandra 2000-01-31 SSMKS Parasol Wrocław DOL
22 CEBULA Alicja 2001-09-27 LKS Kłos Olkusz MLP
23 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
24 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
25 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
26 CICH Maria 2000-11-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
27 COGIEL Karolina 2001-01-30 OLA Małopolskie MLP
28 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
29 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
30 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
31 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
32 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
33 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
34 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
35 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
36 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
37 DZIELIŃSKA Karolina 2000-11-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
38 DZIEŻKOWSKA Agnieszka 1999-10-21 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
39 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 MKS-MOSM Bytom SLK
40 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
41 FIGURA Paulina 2000-12-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
42 FILIPEK Justyna 1999-07-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
43 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
44 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
45 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
46 FRYDRYSZAK Karolina 2000-03-27 UKS Jedynka Gostyń WLP
47 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
48 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
49 GAŁA Aleksandra 2001-08-19 TS AKS Chorzów SLK
50 GANCARZ Karolina 2001-02-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
51 GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 LKS Pszczyna SLK
52 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
53 GILETA Dominika 2000-07-06 SL GKS Olsza Olszyna DOL
54 GOC Patrycja 2002-01-19 LKS Kłos Olkusz MLP
55 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
56 GÓRKA Weronika 2002-12-10 RLTL ZTE Radom MAZ
57 GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 MUKS SZS Cieszyn SLK
58 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
59 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
60 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
61 GUL Regina 2003-06-03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
62 GWÓŹDŹ Kinga 2001-02-07 LKS Stal Mielec PDK
63 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
65 HAZIK Karolina 2002-01-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
66 HERÓD Magdalena 1998-02-08 MLUKS Tarnów MLP
67 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
68 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
69 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
70 JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
71 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 LUKS Strzałków LDZ
72 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
73 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
74 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
75 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
76 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
77 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
78 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
79 KARNAS Katarzyna 2001-11-24 LKS Vectra Włocławek KPO
80 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
81 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
82 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
83 KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
84 KOŁODZIEJCZAK Anna 2000-07-26 MKS Szkuner Myślibórz ZPO
85 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
86 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
87 KOPERSKA Natalia 2000-11-14 LUKS Boguszyce LDZ
88 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
89 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
90 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
91 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
92 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
93 KOWAL Karolina 2001-03-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
94 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
95 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
96 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
97 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
98 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
99 KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
100 KROKER Nadia 2001-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
101 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
102 KRUPA Julia 2000-06-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
103 KSYTA Izabela 2000-01-12 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
104 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
105 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
106 KUCZYŃSKA Klaudia 1999-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
107 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
108 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
109 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
110 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
111 KWAŚNEWSKA Nina 1989-09-17 niest. Kraków MLP
112 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
113 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
114 LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
115 LENDZION Wiktoria 2000-02-22 KS Zamek Kurzętnik WMZ
116 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
117 LIGAS Weronika 2002-01-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
118 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
119 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
120 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
121 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 MKS-MOSM Bytom SLK
122 ŁUKASZ Maria 2000-02-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
123 MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
124 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
125 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
126 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
127 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
128 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
129 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
130 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
131 MATUSIŃSKA Tina 1988-07-12 UKS Chromik Mysłowice SLK
132 MATUSZAK Justyna 1996-09-02 MKS MOS Wrocław DOL
133 MAZIARZ Klaudia 2001-12-20 LKS Stal Mielec PDK
134 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
135 MAZUR Wiktoria 2000-09-30 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
136 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
137 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
138 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
139 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
140 MURAWSKA Nikola 2000-11-27 MKL Szczecin ZPO
141 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
142 MUZYK Natalia 2001-01-10 LKS Kłos Olkusz MLP
143 MYSŁOWIECKA Laura 2000-12-15 MKS-MOS Katowice SLK
144 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
145 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
146 NIEKURZAK Karolina 2000-01-19 ULKS Gryf Rytwiany SWK
147 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
148 OLCZYK Marta 1996-07-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
149 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
150 OSADA Gabriela 2001-08-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
151 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
152 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
153 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
154 OSYSZKO Izabela 2000-05-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
155 OŚKO Oliwia 2000-11-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
156 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
157 PASEK Magdalena 1990-08-30 TS AKS Chorzów SLK
158 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
159 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
160 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
161 PAWŁOWSKA Julia 2000-04-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
162 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
163 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
164 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
165 PIERZYNA Ewelina 1996-01-15 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
166 PIKOR Natalia 2001-04-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
167 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
168 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
169 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
170 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
171 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
172 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
173 PRZYBYŁO Aleksandra 2000-12-21 UKS Żaczek Połaniec SWK
174 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
175 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
176 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
177 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
178 RACHWALSKA Oliwia 2001-01-06 KKB MOSiR Krosno PDK
179 RACZYŃSKA Klaudia 1999-07-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
180 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
181 RAŻAKOWSKA Marta 1997-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
182 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
183 RODAK Weronika 2000-02-24 MKS MOS Wrocław DOL
184 ROGALA Justyna 2001-05-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
185 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
186 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
187 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
188 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
189 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
190 RYKACZEWSKA Marlena 1999-10-23 LKS Osuchów MAZ
191 RYNDAK Wiktoria 2000-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
192 SALACH Dżesika 2000-06-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
193 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
194 SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 KKB MOSiR Krosno PDK
195 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
196 SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 KS Agros Zamość LBE
197 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
198 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
199 SKIBIŃSKA Dominika 1997-12-05 MKS MOS Wrocław DOL
200 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
201 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
202 SKÓRA Karolina 1998-05-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
203 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
204 SŁOBODA Aleksandra 1999-06-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
205 SOBAŃSKA Nikola 2000-09-11 LKS Vectra Włocławek KPO
206 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
207 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
208 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
209 SOSNOWSKA Izabela 1992-09-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
210 SOWA Kalina 2003-11-14 LKS Kłos Olkusz MLP
211 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
212 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
213 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
214 STASIUKIEWICZ Patrycja 2000-05-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
215 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
216 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
217 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
218 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
219 STYCZYŃSKA Elżbieta 1994-07-20 RKS Łódź LDZ
220 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
221 SUŚNIŁO Natalia 2000-11-22 AZS-AWF Gorzów LBU
222 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
223 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
224 SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
225 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
226 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
227 SZCZYPKA Roksana 2003-01-03 LKS Pogórze Skoczów SLK
228 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
229 SZEWCZYK Aleksandra 1999-12-23 LUKS Burza Rogi PDK
230 SZOSTEK Natalia 2001-08-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
231 SZOTA Paulina 2000-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
232 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
233 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
234 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
235 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
236 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
237 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
238 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
239 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
240 TOKARCZYK Urszula 1998-06-11 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
241 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
242 TRACZ Maria 2002-07-08 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
243 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
244 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
245 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
246 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
247 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
248 WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
249 WĄSOWICZ Alicja 2002-03-27 MCKiS Jaworzno SLK
250 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
251 WENSIERSKA Julia 2000-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
252 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
253 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
254 WIEDERA Dominika 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
255 WILK Karolina 1998-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
256 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
257 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
258 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
259 WOJNOWSKA Kamila 2000-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
260 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
261 WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
262 WOWRA Klaudia 1998-06-04 RMKS Rybnik SLK
263 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 LUKS Strzałków LDZ
264 WYWROT Julia 2001-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
265 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
266 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
267 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
268 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
269 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
270 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
271 ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
272 ZWIAS Justyna 1999-08-19 MUKS SZS Cieszyn SLK
273 ŻYLSKA Joanna 2000-04-25 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.2648229598999sekund