HAJKOWSKI Adrian
2001-02-23
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
2 ANDRZEJEWSKI Damian 2001-03-26 LKS Vectra Włocławek KPO
3 ANTOSZEWSKI Jakub 2000-02-08 MKS Unia Hrubieszów LBE
4 ARCISZEWSKI Mateusz 2000-01-01 PG Rajgród POD
5 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
6 BATOR Mateusz 2000-11-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
7 BEDNARCZYK Mariusz 2001-01-01 Gimnazjum Szumowo POD
8 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 LUKS Eurocentr Suchowola POD
9 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 LUKS Eurocentr Suchowola POD
10 BLIŹNIUK Michał 2001-04-07 AZS UMCS Lublin LBE
11 BONIECKI Bartosz 2001-11-10 KS Podlasie Białystok POD
12 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 LKS Lubawa WMZ
13 BOROWSKI Jan 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
14 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
15 BRAŃSKI Damian 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
16 BRAŃSKI Piotr 2000-08-25 LUKS Atletic Białystok POD
17 BUDERKO Kamil 1997-01-15 ZSBG Białystok POD
18 BUKOWSKI Michał 2000-04-28 TS Start Lublin LBE
19 CHARITYNOWICZ Mateusz 2000-01-01 UKS 3 Bielsk Podlaski POD
20 CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 LKS Vectra Włocławek KPO
21 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
22 CZAJKOWSKI Mateusz 2001-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 CZARNOWSKI Piotr 1998-04-26 KS Podlasie Białystok POD
24 CZERLANIS Tadeusz 2001-01-01 PG 2 Sejny POD
25 CZOŁOMIEJ Michał 2002-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 DWORAKOWSKI Bartłomiej 1998-01-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 DWORAKOWSKI Konrad 2000-07-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 DYBAŁA Łukasz 2001-09-08 AZS UMCS Lublin LBE
29 EDELWAJN Adrian 2000-03-08 KS Podlasie Białystok POD
30 FALKOWSKI Damian 2000-01-03 KS Podlasie Białystok POD
31 FATYGA Jakub 2001-05-26 TS Start Lublin LBE
32 FRONCZAK Albert 1999-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 GĄSECKI Mateusz 2001-01-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
34 GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 MKL Szczecin ZPO
35 GŁÓDŹ Dawid 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
36 GŁÓDŹ Szymon 2000-10-25 KS Podlasie Białystok POD
37 GŁÓDŻ Szymon 2000-01-01 PG 18 Białystok POD
38 GODLEWSKI Łukasz 2000-08-14 ZSWiO nr 7 Łomża POD
39 GOŹDZIK Bartłomiej 2000-05-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
40 GÓRSKI Nikodem 2000-06-05 WLKS Wrocław DOL
41 GÓRSKI Rafał 2000-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
42 GROMADZKI Hubert 2002-05-11 KS Agros Zamość LBE
43 GRYCZEWSKI Damian 2001-07-31 UKS Cyprianka KPO
44 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
45 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
46 HALICKI Zbigniew 1998-01-14 ZS Suchowola POD
47 HOŁOWNIA Krzysztof 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
48 ILCZUK Adam 2002-01-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 JANKOWSKI Robert 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
50 JANOCH Konrad 2000-03-30 LLKS Pomorze Stargard ZPO
51 JANOWSKI Artur 2001-01-24 PGS 19 Białystok POD
52 JAROCKI Jakub 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
53 JÓŹWIAK Szymon 2000-05-23 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
54 KALINOWSKI Andrzej 2001-05-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
55 KAPLA Mateusz 2001-01-01 PG 6 Białsytok POD
56 KARPOWICZ Arkadiusz 2000-07-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
57 KARWOWSKI Patryk 2002-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
58 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
59 KAZIMIERSKI Kacper 2001-01-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
60 KILUK Michał 2000-01-01 PG Suchowola POD
61 KLEPACKI Adrian 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
62 KLIMASZEWSKI Kacper 2000-01-01 niest. Białystok POD
63 KLUCZYK Alan 2000-03-29 UKS Czwórka Białystok POD
64 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
65 KOCHANOWSKI Błażej 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
66 KONASZEWSKI Sebastian 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
67 KORONIECKI Krzysztof 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 KOTLECKI Kacper 2000-07-22 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
69 KOWALEWICZ Damian 2002-01-01 PG 6 Białsytok POD
70 KOZAK Gracjan 2001-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
71 KOZAKIEWICZ Michał 1997-09-15 KS Podlasie Białystok POD
72 KOZIOŁ Albert 2001-09-27 LUKS Eurocentr Suchowola POD
73 KOŻUCHOWSKI Łukasz 2000-02-14 ZSM CKP nr 2 Białystok POD
74 KUCZYŃSKI Łukasz 1999-06-28 KS Podlasie Białystok POD
75 KULESZA Maciej 1999-01-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 KULESZA Rafał 2001-09-22 KS Puszcza Hajnówka POD
77 KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 UKS Cyprianka KPO
78 KUNDA Michał 1999-01-01 PG Czarna Białostocka POD
79 LADA Marcin 2001-05-29 KS Wisła Puławy LBE
80 LENCZEWSKI Kamil 2000-01-01 niest. Białystok POD
81 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
82 LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 KS Agros Zamość LBE
83 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
84 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
85 ŁOŚ Adam 2000-01-01 PG Wąsosz POD
86 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
87 MAC Bartosz 2003-05-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
88 MACIEJEWSKI Daniel 2000-03-15 MKS Junior Złocieniec ZPO
89 MALINOWSKI Mateusz 2000-10-11 KS Agros Zamość LBE
90 MAŁYSZ Łukasz 2001-01-14 MKS Agros Chełm LBE
91 MARCZAK Artur 2000-11-10 AZS UMCS Lublin LBE
92 MARCZAK Patryk 2000-06-02 UKS Czwórka Białystok POD
93 MAROK Wojciech 2001-09-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
94 MASŁOWSKI Damian 2000-03-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
95 MAZURKIEWICZ Patryk 2000-03-02 KS Agros Zamość LBE
96 MICUN Michał 1999-01-01 PG Czarna Białostocka POD
97 MIKUCKI Filip 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
98 MIKULSKI Krystian 2000-08-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
99 MOCARSKI Jakub 2000-05-25 MKS Juvenia Białystok POD
100 MRÓZ Wiktor 2000-04-01 AZS UMCS Lublin LBE
101 NIEBRZYDOWSKI Łukasz 1998-05-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
102 NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Ostrołęka MAZ
103 NIEDŹWIECKI Patryk 2001-09-30 OKLA Ostrołęka MAZ
104 NIESTERCZUK Mateusz 1999-01-01 PG S 29 Białystok POD
105 NOGA Konrad 2000-11-11 LUKS Namysłów OPL
106 NOWAK Kamil 2000-08-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
107 OŁDAKOWSKI Jakub 2000-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
108 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Puszcza Hajnówka POD
109 PACEK Maciej 2000-05-02 MKS Start Lublin LBE
110 PANASIEWICZ Dawid 2000-01-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
111 PATALAN Mateusz 2001-02-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
112 PERKOWSKI Rafał 2001-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
113 PĘZA Mateusz 1999-09-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
114 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
115 POGORZELSKI Dawid 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
116 PRYMAKA Piotr 1998-05-08 ZSM Białystok POD
117 PRZYBOROWSKI Bartłomiej 2001-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
118 PUCHALSKI Kacper 2000-06-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
119 RAFAŁO Kamil 2001-03-25 KS Podlasie Białystok POD
120 RAFAŁOWSKI Karol 1999-01-01 PG Suchowola POD
121 RAMOTOWSKI Michał 2000-01-01 PG Wizna POD
122 RUTKOWSKI Dariusz 2000-06-16 PG Grabowo POD
123 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
124 SARNOWSKI Adrian 2000-06-17 UKS Cyprianka KPO
125 SAWICKI Gabriel 2000-01-01 SG 3 Białystok POD
126 SIENICKI Krystian 1998-01-01 LO Wysokie Mazowieckie POD
127 SIPKA Patryk 2000-04-22 UKS 12 Kalisz WLP
128 SKIMINA Bartłomiej 2000-01-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
129 SKŁODOWSKI Marek 1998-01-01 ZSOiP Wysokie Mazowieckie POD
130 SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 ZLKL Zielona Góra LBU
131 SKOWROŃSKI Daniel 1999-01-01 PG Raczki POD
132 SKULIMOWSKI Mikołaj 2000-11-16 AZS UMCS Lublin LBE
133 SOBIK Filip 2000-04-17 RMKS Rybnik SLK
134 SOCHA Karol 2000-11-02 AZS UMCS Lublin LBE
135 STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
136 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
137 STEPANIUK Mateusz 2001-01-01 Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski POD
138 STRUPCZEWSKI Dominik 2002-03-11 UKS Cyprianka KPO
139 SUDNIK Damian 1999-01-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
140 SZCZĘSNY Michał 1999-02-19 KS Podlasie Białystok POD
141 SZYŁAK Maciej 1999-01-01 PG 12 Białystok POD
142 ŚLIWOWSKI Damian 2000-01-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
143 ŚLIWOWSKI Grzegorz 2001-01-01 PG Wysokie Mazowieckie POD
144 TOPOLEWICZ Damian 1999-01-01 PG 12 Białystok POD
145 TRYBULSKI Michał 2001-03-16 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
146 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
147 WAŁUSZKO Paweł 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
148 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
149 WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
150 WASILEWSKI Damian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
151 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
152 WAŚKO Tomasz 2002-03-22 LUKS Eurocentr Suchowola POD
153 WAWRZUSISZYN Patryk 2000-09-01 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
154 WAWRZYNIAK Jakub 2001-04-10 MKS Baszta Szamotuły WLP
155 WĄDOŁOWSKI Patryk 1999-01-14 PG Kobylin Borzymy POD
156 WĘGRZYK Michał 2001-01-22 RMKS Rybnik SLK
157 WIAZOWSKI Krystian 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
158 WILCZYŃSKI Dominik 1998-02-08 LUKS Atletic Białystok POD
159 WISZOWATY Bartosz 2002-01-11 KS Podlasie Białystok POD
160 WISZOWATY Łukasz 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
161 WLAZŁY Jakub 2000-06-17 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
162 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
163 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
164 WNOROWSKI Krystian 2000-05-06 KS Podlasie Białystok POD
165 WOŹNIAK Kacper 2000-02-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
166 WOŹNIEL Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
167 WRÓBEL Radosław 2001-05-15 MKS Agros Chełm LBE
168 WRZESIŃSKI Bartosz 2001-09-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
169 WYKOWSKI Kamil 2001-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
170 WYSOCKI Mateusz 1998-03-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
171 ZAGROBA Bartosz 2001-01-01 PG Kolno POD
172 ZAŃKO Jakub 2000-05-16 KS Agros Zamość LBE
173 ZARĘBA Filip 2000-07-09 I LO ŁOMŻA POD
174 ZARZECKI Paweł 2001-08-17 MKS Juvenia Białystok POD
175 ZDRODOWSKI Damian 2000-01-25 I LO ŁOMŻA POD
176 ZIELONKA Adam 2001-10-20 KS Wisła Puławy LBE
177 ŻAMOJTUK Mateusz 2001-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
178 ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ
179 ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.091205835342407sekund