PUGACEWICZ Aleksandra
2003-05-12
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
2 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
3 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
5 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 CZAPKA Oliwia 2003-01-09 KS Agros Zamość LBE
7 DUDZIC Nicole 2003-09-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
8 DULEWICZ Monika 2000-11-28 UKS Liceum sportowe Łomża POD
9 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
10 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec PDK
11 GAWROŃSKA Weronika 2002-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
12 JACHYMEK Sabina 2004-08-03 KS Agros Zamość LBE
13 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
14 JANKOWSKA Natalia 2003-08-09 MKS Unia Hrubieszów LBE
15 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
16 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
17 KOZAR Roksana 2004-03-04 KS Parkiet Hajnówka POD
18 KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
19 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
20 KURPIEWSKA Natalia 2002-02-19 UKS Atos Woźnice WMZ
21 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
22 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
23 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
24 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
25 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
26 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
27 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
28 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
29 NIZIK Julia 2003-08-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 MKS Agros Chełm LBE
31 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
32 PIĄTEK Klaudia 2000-01-01 PG Nowogród POD
33 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda WMZ
34 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
35 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
36 PRZYBYŁA Martyna 2004-03-08 KS Agros Zamość LBE
37 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
38 ROSIŃSKA Martyna 2002-02-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
39 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
40 SAMOJŁOWICZ Martyna 2000-01-01 niest. Białystok POD
41 SKRECZKO Julia 2003-07-30 KS Podlasie Białystok POD
42 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
43 SOSNOWSKA Ida 2005-12-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
44 SZELIGA Martyna 2003-03-04 MKS Agros Chełm LBE
45 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
46 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
47 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
48 WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
49 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
50 ZAJKOWSKA Karolina 2002-01-07 KS Podlasie Białystok POD
51 ZUBRZYCKA Monika 1998-02-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
52 ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.047950029373169sekund