PUGACEWICZ Aleksandra
2003-05-12
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
3 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
4 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
6 DOBRZYCKA Beata 2001-03-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 DULEWICZ Monika 2000-11-28 UKS Liceum sportowe Łomża POD
8 FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 MKS Agros Chełm LBE
9 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
10 GAWROŃSKA Weronika 2002-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
11 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom SLK
12 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
13 JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
14 KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
15 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
16 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
17 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
18 KRUTUL Paulina 2002-06-13 LUKS Eurocentr Suchowola POD
19 KRZYWOSZ Izabela 1999-08-05 MKS Juvenia Białystok POD
20 KURPIEWSKA Natalia 2002-02-19 UKS Atos Woźnice WMZ
21 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
22 LEWANDOWSKA Kinga 2002-01-01 niest. Białystok POD
23 MACIOROWSKA Natalia 2002-10-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 MKS Agros Chełm LBE
25 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
26 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
27 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
28 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
29 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
30 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
31 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
32 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Puszcza Hajnówka POD
33 OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 MKS Agros Chełm LBE
34 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
35 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
36 PIĄTEK Klaudia 2000-01-01 PG Nowogród POD
37 POMARAŃSKA Dominika 2003-06-05 KS Agros Zamość LBE
38 POPKO Hanna 2003-01-01 PG 12 Białystok POD
39 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
40 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
41 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
42 ROSIŃSKA Martyna 2002-02-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
43 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
44 SAMOJŁOWICZ Martyna 2000-01-01 niest. Białystok POD
45 SKRECZKO Julia 2003-07-30 KS Podlasie Białystok POD
46 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
47 STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
48 STEFAŃSKA Izabela 2003-02-19 OKLA Ostrołęka MAZ
49 STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
50 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
51 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 TARKOWSKA Anna 2002-12-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
53 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
54 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
55 WASZKIEWICZ Weronika 2001-06-03 KS Podlasie Białystok POD
56 WAWRZENIU Urszula 2002-03-20 KS Podlasie Białystok POD
57 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
58 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
59 ZAJKOWSKA Karolina 2002-01-07 KS Podlasie Białystok POD
60 ZUBRZYCKA Monika 1998-02-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
61 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
62 ŻUKOWSKA Dominika 2001-07-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.05707311630249sekund