SINIŁO Krystian
2000-10-02
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
2 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
3 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
4 ARKADIUSZ Arkadiusz 2000-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
5 BAGAN Kamil 2000-01-01 PG Krasnopol POD
6 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
7 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
8 BOREJCZUK Michał 2001-01-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
9 BUJAK Jakub 2000-12-08 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
10 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
11 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
12 CHMIELEWSKI Paweł 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
13 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
14 CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
15 CZAK Jakub 2001-05-29 LKS Lubusz Słubice LBU
16 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
17 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
18 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
19 DEJNEKO Kamil 2001-03-28 AZS-AWF Gorzów LBU
20 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
21 FRANKOWSKI Fabian 2001-01-01 Gimnazjum SMŚR Białystok POD
22 FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
23 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
24 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
25 GŁÓDŹ Szymon 2000-10-25 KS Podlasie Białystok POD
26 GOŁDYN Mateusz 1999-01-01 Gimnazjum 1 Polkowice DOL
27 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
29 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
30 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
31 JAKUBOWSKI Konrad 2000-01-01 PG Krasnopol POD
32 JANIUK Kacper 2000-07-16 KS Agros Zamość LBE
33 JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
34 JANUSZCZYK Kamil 1998-05-26 MLKS Czarni Olecko WMZ
35 JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
36 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
37 JASTRZĘBSKI Krzysztof 2001-01-16 AZS UMCS Lublin LBE
38 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
39 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
40 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
41 KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
42 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
43 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
44 KARABAN Jakub 2000-06-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
45 KLIK Karol 1999-08-01 MKS Agros Chełm LBE
46 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
47 KŁOCZKO Jakub 2001-01-12 LUKS Eurocentr Suchowola POD
48 KŁOSEK Piotr 1998-05-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
50 KRUTUL Krzysztof 2003-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
51 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz 1999-04-05 MUKS Kadet Rawicz WLP
52 KUSZNERUK Mikołaj 2000-03-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
53 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
54 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
55 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
56 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
57 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
58 MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
59 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos Woźnice WMZ
60 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
61 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
62 MICHALSKI Karol 2000-05-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
63 MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
64 MICHNO Dawid 2000-04-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
65 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
66 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
67 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
68 MILEWSKI Jakub 2001-09-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
69 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
70 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
71 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Września WLP
72 MROCZKO Michał 2000-06-07 LKS Polkowice DOL
73 NICIŃSKI Marcin 2001-01-29 LKS Polkowice DOL
74 OLEKSIEJ Konrad 2000-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
75 OSTAPOWICZ Damian 1999-01-01 niest. Białystok POD
76 OŻAROWSKI Łukasz 2000-01-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
77 PALAK Bartosz 2000-02-01 KS Agros Zamość LBE
78 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
79 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
80 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
81 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
82 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
83 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
84 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
85 POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
86 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
87 RACZYLO Dariusz 1999-01-01 PG 4 Suwałki POD
88 RACZYŁO Damian 1998-08-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
89 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
90 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
91 ROSZKO Bartosz 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
92 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
93 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
94 SOKOŁOWSKI Damian 2000-01-01 niest. Białystok POD
95 STACHACZ Adam 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
96 STACHACZ Tomasz 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
97 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
98 SUSOŁ Przemysław 1999-03-14 ZSOiZ Ciechanowiec POD
99 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
100 ŚLAZIŃSKI Adam 2001-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
101 TARNOWSKI Maksymilian 2000-03-17 RKS Łódź LDZ
102 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
103 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
104 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
105 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
106 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
107 WŁODKOWSKI Dawid 2001-04-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
108 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
109 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
110 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
111 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
112 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
113 ZIEMCZYK Kamil 2001-01-01 niest. Białystok POD
114 ŻUKOWSKI Łukasz 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.07745099067688sekund