SINIŁO Krystian
2000-10-02
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
2 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
3 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
4 ARKADIUSZ Arkadiusz 2000-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
5 BAGAN Kamil 2000-01-01 PG Krasnopol POD
6 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
7 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
8 BOREJCZUK Michał 2001-01-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
9 BUJAK Jakub 2000-12-08 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
10 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
11 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
12 CHMIELEWSKI Paweł 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
13 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
14 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
15 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
16 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
17 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
18 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
19 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
20 GŁÓDŹ Szymon 2000-10-25 KS Podlasie Białystok POD
21 GOŁDYN Mateusz 1999-01-01 Gimnazjum 1 Polkowice DOL
22 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
24 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
25 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
26 JAKUBOWSKI Konrad 2000-01-01 PG Krasnopol POD
27 JANIUK Kacper 2000-07-16 KS Agros Zamość LBE
28 JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
29 JANUSZCZYK Kamil 1998-05-26 MLKS Czarni Olecko WMZ
30 JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
31 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
32 JASTRZĘBSKI Krzysztof 2001-01-16 AZS UMCS Lublin LBE
33 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
34 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
35 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
36 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
37 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
38 KARABAN Jakub 2000-06-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
39 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
40 KLIK Karol 1999-08-01 MKS Agros Chełm LBE
41 KLIMOWICZ Michał 2002-08-06 KS Podlasie Białystok POD
42 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
43 KŁOCZKO Jakub 2001-01-12 LUKS Eurocentr Suchowola POD
44 KŁOSEK Piotr 1998-05-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz 1999-04-05 MUKS Kadet Rawicz WLP
47 KUSZNERUK Mikołaj 2000-03-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
48 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
49 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
50 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
51 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
52 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
53 ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 KS Agros Zamość LBE
54 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
55 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
57 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos Woźnice WMZ
58 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
59 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
60 MICHALSKI Karol 2000-05-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
62 MICHNO Dawid 2000-04-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
63 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
64 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
65 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
66 MILEWSKI Jakub 2001-09-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
67 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
68 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Września WLP
69 MROCZKO Michał 2000-06-07 LKS Polkowice DOL
70 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 MLKS Czarni Olecko WMZ
71 NICIŃSKI Marcin 2001-01-29 LKS Polkowice DOL
72 OLEKSIEJ Konrad 2000-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 OSTAPOWICZ Damian 1999-01-01 niest. Białystok POD
74 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
75 OŻAROWSKI Łukasz 2000-01-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
76 PALAK Bartosz 2000-02-01 KS Agros Zamość LBE
77 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
78 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
79 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
80 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
81 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
82 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
83 POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 MKS MOS Wrocław DOL
84 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
85 RACZYLO Dariusz 1999-01-01 PG 4 Suwałki POD
86 RACZYŁO Damian 1998-08-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
87 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
88 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
89 ROSZKO Bartosz 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
90 ROSZKOWSKI Mateusz 2000-08-04 MKS Juvenia Białystok POD
91 SIEROCKI Michał 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
92 SIERZPUTOWSKI Mateusz 2001-08-12 KS Podlasie Białystok POD
93 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
94 SKOMSKI Marcin 2003-12-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
95 SOKOŁOWSKI Damian 2000-01-01 niest. Białystok POD
96 STACHACZ Adam 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
97 STACHACZ Tomasz 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
98 STASIAK Dawid 1999-02-19 MKL Szczecin ZPO
99 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
100 SUSOŁ Przemysław 1999-03-14 ZSOiZ Ciechanowiec POD
101 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
102 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
103 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
104 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
105 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
106 WESOŁOWSKI Filip 2001-04-18 KS Podlasie Białystok POD
107 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
108 WŁODKOWSKI Dawid 2001-04-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
109 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
110 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
111 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
112 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
113 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
114 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
115 ŻUKOWSKI Łukasz 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11941313743591sekund