RÓŻAŃSKI Mateusz
1998-08-11
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kacper 1998-02-01 LKS Polkowice DOL
2 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
3 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 AWTUCH Grzegorz 1998-08-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
6 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
7 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
8 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
9 BARAN Jakub 1999-02-13 MKS-MOSM Bytom SLK
10 BARZYK Kamil 1999-09-28 ULKS Technik Trzcinica PDK
11 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
12 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
13 BEDNARSKI Karol 1997-11-04 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
14 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
15 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
16 BRACHA Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
17 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
18 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
19 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
20 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
21 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
22 CHAŁUPKO Adrian 2002-06-18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
23 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
24 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
25 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
26 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
27 CHOLEWA Jakub 1996-01-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
28 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
29 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
30 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
31 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
32 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
33 CZURAK Kamil 1999-11-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
34 DECHNIK Jakub 2000-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
35 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
36 DUCHNA Przemysław 2000-09-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
37 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
38 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
39 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
40 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
41 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
42 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
43 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
44 DZIOK Seweryn 1995-09-25 KS Komunalni Sanok PDK
45 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
46 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
47 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
48 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
49 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
50 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
51 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
52 GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 AZS Łódź LDZ
53 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
54 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
56 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS Łódź LDZ
57 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
58 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
59 GŁUCHOWSKI Kamil 1999-02-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
60 GNATEK Michał 1996-09-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
61 GNUTEK Robert 1999-02-01 AZS UMCS Lublin LBE
62 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
63 GÓRALCZYK Bartłomiej 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
64 GREMBLEWSKI Paweł 1999-03-10 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
65 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
66 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
67 GUMIELA Jakub 1998-08-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
68 HABER Wojciech 1999-04-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
69 HAJDUK Jakub 2000-01-25 UKS Maraton Sękowa MLP
70 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
71 HAMPEL Eryk 1997-12-03 OŚ AZS Poznań WLP
72 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
73 JAKUBIAK Marcin 1997-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
74 JANIGA Nikodem 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
75 JANIK Marcin 2001-01-24 KS Agros Zamość LBE
76 JARMUŁA Bartosz 1999-12-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
77 JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
78 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 WLKS Nowe Iganie MAZ
79 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
80 JAWORSKI Kamil 1998-12-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
81 JENDRUSIAK Daniel 1998-04-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
82 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
83 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
84 JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
85 JONAK Kamil 1998-06-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
86 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
87 JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
88 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
89 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
90 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
91 KANIA Karol 1998-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
92 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
93 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
94 KAPŁON Jakub 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
95 KARNIA Kornel 1999-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
96 KARPIK Konrad 1999-07-31 LKS Znicz Biłgoraj LBE
97 KARWOWSKI Adrian 1998-03-30 AZS UMCS Lublin LBE
98 KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 AZS UMCS Lublin LBE
99 KASPRZAK Mikołaj 1998-03-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
100 KAWCZAK Michał 1999-12-23 LKS Brzezina Osiek MLP
101 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
102 KISZKA Krystian 2000-03-22 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
103 KLESZYK Kamil 1998-05-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
104 KLĘSK Jakub 1998-03-05 KS Gwardia Piła WLP
105 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
106 KOLANOWSKI Kacper 1998-04-22 UKS Gminy Brzeszcze MLP
107 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
108 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
109 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
110 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
111 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
112 KORCZOWSKI Max 2003-01-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
113 KOWALSKI Maksymilian 1998-06-19 MKL Toruń KPO
114 KOZIEŁ Michał 1998-09-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
115 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
116 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
117 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
118 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
119 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
120 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
121 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
122 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
123 KUCH Andrzej 1991-10-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
124 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
125 KULIK Grzegorz 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
126 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
127 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok PDK
128 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
129 KUŚ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
130 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
131 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
132 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
133 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
134 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
135 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
136 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
137 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
138 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
139 LENTOWICZ Jarosław 1992-04-25 LKS Stal Mielec PDK
140 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
141 LEWANDOWSKI Krzysztof 1986-11-08 WKS Wawel Kraków MLP
142 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
143 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
144 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
145 LIPIŃSKI Bartosz 1998-08-21 MMKS Gdańsk POM
146 LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
147 ŁABĘDŹ Konrad 1998-08-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
148 ŁĄCZ Radosław 1998-04-03 LKS Stal Mielec PDK
149 ŁOŚ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
150 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
151 ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 KS Agros Zamość LBE
152 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
153 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
154 MAJCHRZAK Michał 1998-11-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
155 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
156 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
157 MAŁEK Karol 1996-10-30 KKB MOSiR Krosno PDK
158 MANDZIUK Kamil 1997-01-03 KS Agros Zamość LBE
159 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
160 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
161 MAREK Vincent 1998-03-02 BKS Bydgoszcz KPO
162 MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
163 MAZAN Sergiusz 1997-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
164 MAZGAJ Mateusz 1998-01-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
165 MICOR Dominik 1999-04-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
166 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
167 MIGAS Gracjan 2002-08-30 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
168 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
169 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
170 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
171 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
172 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
173 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
174 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
175 MUCHNIEWSKI Jarosław 1995-02-02 GKS Piast Gliwice SLK
176 MUSIAŁ Jakub 1997-11-19 KS Gwardia Piła WLP
177 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
178 MYTYCH Patryk 1999-05-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
179 NADŁONEK Rafał 2001-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
180 NOWAK Andrzej 1998-04-30 MKS Sambor Tczew POM
181 NOWAK Ernest 1999-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
182 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
183 NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 RKS Łódź LDZ
184 OBŁĄKOWSKI Przemysław 1999-05-21 KS Zawkrze Mława MAZ
185 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
186 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
187 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
188 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
189 PAŃCZAK Łukasz 1998-01-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
190 PAŃTA Dominik 2003-06-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
191 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
192 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
193 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
194 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
195 PIECZYKOLAN Paweł 1999-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
196 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
197 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
198 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
199 PILICHOWSKI Marek 1994-06-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
200 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
201 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
202 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
203 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
204 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
205 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
206 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
207 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
208 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
209 RADUCKI Norbert 1998-05-30 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
210 RAJTAK Grzegorz 1999-01-05 KS Agros Zamość LBE
211 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
212 RECZEK Bartosz 1997-09-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
213 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 UKS Cyprianka KPO
214 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
215 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
216 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
217 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
218 SEIDEL Wojciech 1950-01-16 niest. Kraków MLP
219 SEREMET Mateusz 1998-05-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
220 SIDOR Kamil 1999-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
221 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
222 SKOCZYLAS Robert 1998-02-09 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
223 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
224 SKWIRUT Sebastian 1999-10-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
225 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
226 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
227 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
228 SOBOLAK Adrian 1996-08-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
229 SROKA Mateusz 1994-01-01 ULKS Lipinki MLP
230 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
231 STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 MKLA Łęczyca LDZ
232 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
233 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
234 STRUG Sławomir 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
235 STRZAŁKOWSKI Adrian 1990-03-28 MKL Szczecin ZPO
236 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
237 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
238 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
239 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
240 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
241 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
242 SYPNIEWSKI Maksym 1991-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
243 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKL Toruń KPO
244 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
245 SZAREK Kacper 2000-03-16 UKS Maraton Sękowa MLP
246 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 TS AKS Chorzów SLK
247 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
248 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
249 ŚLĘCZKA Damian 1998-06-13 KKB MOSiR Krosno PDK
250 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
251 ŚWIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
252 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
253 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
254 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
255 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
256 TOKARCZYK Wojciech 1998-05-05 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
257 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
258 TUMIDAJEWICZ Patryk 1997-01-01 ULKS Lipinki MLP
259 TYLKA Kamil 1999-02-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
260 TYRPA Krystian 1998-09-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
261 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
262 URBANEK Arkadiusz 1999-09-29 ULKS Technik Trzcinica PDK
263 WACEK Jan 1999-01-01 UKS Kobylanka MLP
264 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
265 WAKSMUNDZKI Szymon 1997-07-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
266 WALC Natan 1999-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
267 WALICZEK Szymon 2000-09-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
268 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
269 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
270 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
271 WATOŁA Maciej 1991-02-19 TS AKS Chorzów SLK
272 WĄŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
273 WEICHERT Marcin 1999-06-13 MKS Piast Głogów DOL
274 WEJMAN Maciej 1999-07-24 RKS Łódź LDZ
275 WĘGLARZ Bartłomiej 1998-06-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
276 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
277 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
278 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
279 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
280 WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
281 WITCZAK Konrad 2001-02-27 WLKS Wrocław DOL
282 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
283 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
284 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
285 WOŁCZYK Tomasz 2004-07-23 TL ROW Rybnik SLK
286 WOŁCZYK Wojciech 2002-04-29 TL ROW Rybnik SLK
287 WOŹNIAK Dominik 1999-10-08 UKS Kobylanka MLP
288 WOŹNIAK Kamil 1999-10-08 UKS Kobylanka MLP
289 WOŻNIKIEWICZ Tobiasz 2000-11-03 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
290 WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
291 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
292 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
293 WÓJCIK Mateusz 2006-01-18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
294 WRONA Wojciech 1997-04-16 KKL Kielce SWK
295 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
296 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
297 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
298 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
299 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
300 ZŁYDASZYK Jakub 1998-06-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
301 ZONTEK Michał 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
302 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
303 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
304 ŻELEŹNIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
305 ŻUCHOWSKI Maciej 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
306 ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
307 ŻYTKA Jakub 2001-07-26 KS Komunalni Sanok PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25354695320129sekund