RÓŻAŃSKI Mateusz
1998-08-11
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kacper 1998-02-01 LKS Polkowice DOL
2 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 AWTUCH Grzegorz 1998-08-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
5 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
6 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
7 BARAN Jakub 1999-02-13 MKS-MOSM Bytom SLK
8 BARZYK Kamil 1999-09-28 ULKS Technik Trzcinica PDK
9 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
10 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
11 BEDNARSKI Karol 1997-11-04 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
12 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
13 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
14 BRACHA Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
15 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
16 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
17 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
18 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
19 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
20 CHAŁUPKO Adrian 2002-06-18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
21 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
22 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
23 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
24 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
25 CHOLEWA Jakub 1996-01-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
26 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
27 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
28 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
29 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
30 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
31 CZURAK Kamil 1999-11-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
32 DECHNIK Jakub 2000-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
33 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
34 DUCHNA Przemysław 2000-09-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
35 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
36 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
37 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
38 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
39 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
40 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
41 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
42 DZIOK Seweryn 1995-09-25 KS Komunalni Sanok PDK
43 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
44 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
45 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
46 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
47 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
48 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
49 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
50 GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 AZS Łódź LDZ
51 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
52 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
53 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
54 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS Łódź LDZ
55 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
56 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
57 GŁUCHOWSKI Kamil 1999-02-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
58 GNATEK Michał 1996-09-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
59 GNUTEK Robert 1999-02-01 AZS UMCS Lublin LBE
60 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
61 GÓRALCZYK Bartłomiej 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
62 GREMBLEWSKI Paweł 1999-03-10 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
63 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
64 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
65 GUMIELA Jakub 1998-08-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
66 HABER Wojciech 1999-04-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
67 HAJDUK Jakub 2000-01-25 UKS Maraton Sękowa MLP
68 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
69 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
70 JAKUBIAK Marcin 1997-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
71 JANIGA Nikodem 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
72 JANIK Marcin 2001-01-24 KS Agros Zamość LBE
73 JARMUŁA Bartosz 1999-12-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
74 JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
75 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 WLKS Nowe Iganie MAZ
76 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
77 JAWORSKI Kamil 1998-12-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
78 JENDRUSIAK Daniel 1998-04-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
79 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
80 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
81 JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
82 JONAK Kamil 1998-06-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
83 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
84 JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
85 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
86 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
87 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
88 KANIA Karol 1998-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
89 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
90 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
91 KAPŁON Jakub 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
92 KARNIA Kornel 1999-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
93 KARPIK Konrad 1999-07-31 LKS Znicz Biłgoraj LBE
94 KARWOWSKI Adrian 1998-03-30 AZS UMCS Lublin LBE
95 KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 AZS UMCS Lublin LBE
96 KASPRZAK Mikołaj 1998-03-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
97 KAWCZAK Michał 1999-12-23 LKS Brzezina Osiek MLP
98 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
99 KISZKA Krystian 2000-03-22 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
100 KLESZYK Kamil 1998-05-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
101 KLĘSK Jakub 1998-03-05 KS Gwardia Piła WLP
102 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
103 KOLANOWSKI Kacper 1998-04-22 UKS Gminy Brzeszcze MLP
104 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 KS Komunalni Sanok PDK
105 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
106 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
107 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
108 KORCZOWSKI Max 2003-01-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 KOWALSKI Maksymilian 1998-06-19 MKL Toruń KPO
110 KOZIEŁ Michał 1998-09-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
111 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
112 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
113 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
114 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
115 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
116 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
117 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
118 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
119 KUCH Andrzej 1991-10-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
120 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
121 KULIK Grzegorz 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
122 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
123 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok PDK
124 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
125 KUŚ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
126 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
127 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
128 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
129 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
130 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
131 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
132 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
133 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
134 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
135 LENTOWICZ Jarosław 1992-04-25 LKS Stal Mielec PDK
136 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
137 LEWANDOWSKI Krzysztof 1986-11-08 WKS Wawel Kraków MLP
138 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
139 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
140 LINCHARD Marcin 1993-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
141 LIPIŃSKI Bartosz 1998-08-21 MMKS Gdańsk POM
142 LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
143 ŁABĘDŹ Konrad 1998-08-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
144 ŁĄCZ Radosław 1998-04-03 LKS Stal Mielec PDK
145 ŁOŚ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
146 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
147 ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 KS Agros Zamość LBE
148 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
149 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
150 MAJCHRZAK Michał 1998-11-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
151 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
152 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
153 MAŁEK Karol 1996-10-30 KKB MOSiR Krosno PDK
154 MANDZIUK Kamil 1997-01-03 KS Agros Zamość LBE
155 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
156 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
157 MAREK Vincent 1998-03-02 BKS Bydgoszcz KPO
158 MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
159 MAZAN Sergiusz 1997-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
160 MAZGAJ Mateusz 1998-01-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
161 MICOR Dominik 1999-04-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
162 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
163 MIGAS Gracjan 2002-08-30 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
164 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
165 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
166 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
167 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
168 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
169 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
170 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
171 MUCHNIEWSKI Jarosław 1995-02-02 GKS Piast Gliwice SLK
172 MUSIAŁ Jakub 1997-11-19 KS Gwardia Piła WLP
173 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
174 MYTYCH Patryk 1999-05-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
175 NADŁONEK Rafał 2001-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
176 NOWAK Andrzej 1998-04-30 MKS Sambor Tczew POM
177 NOWAK Ernest 1999-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
178 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
179 NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 RKS Łódź LDZ
180 OBŁĄKOWSKI Przemysław 1999-05-21 KS Zawkrze Mława MAZ
181 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
182 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
183 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
184 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
185 PAŃCZAK Łukasz 1998-01-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
186 PAŃTA Dominik 2003-06-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
187 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
188 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
189 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
190 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
191 PIECZYKOLAN Paweł 1999-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
192 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
193 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
194 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
195 PILICHOWSKI Marek 1994-06-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
196 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
197 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
198 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
199 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
200 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
201 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
202 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
203 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
204 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
205 RADUCKI Norbert 1998-05-30 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
206 RAJTAK Grzegorz 1999-01-05 KS Agros Zamość LBE
207 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
208 RECZEK Bartosz 1997-09-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
209 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 UKS Cyprianka KPO
210 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
211 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
212 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
213 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
214 SEIDEL Wojciech 1950-01-16 niest. Kraków MLP
215 SEREMET Mateusz 1998-05-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
216 SIDOR Kamil 1999-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
217 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
218 SKOCZYLAS Robert 1998-02-09 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
219 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
220 SKWIRUT Sebastian 1999-10-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
221 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
222 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
223 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
224 SOBOLAK Adrian 1996-08-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
225 SROKA Mateusz 1994-01-01 ULKS Lipinki MLP
226 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
227 STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 MKLA Łęczyca LDZ
228 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
229 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
230 STRUG Sławomir 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
231 STRZAŁKOWSKI Adrian 1990-03-28 MKL Szczecin ZPO
232 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
233 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
234 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
235 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
236 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
237 SYPNIEWSKI Maksym 1991-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
238 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKL Toruń KPO
239 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
240 SZAREK Kacper 2000-03-16 UKS Maraton Sękowa MLP
241 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 TS AKS Chorzów SLK
242 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
243 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
244 ŚLĘCZKA Damian 1998-06-13 KKB MOSiR Krosno PDK
245 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
246 ŚWIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
247 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
248 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
249 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
250 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
251 TOKARCZYK Wojciech 1998-05-05 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
252 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
253 TUMIDAJEWICZ Patryk 1997-01-01 ULKS Lipinki MLP
254 TYLKA Kamil 1999-02-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
255 TYRPA Krystian 1998-09-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
256 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
257 URBANEK Arkadiusz 1999-09-29 ULKS Technik Trzcinica PDK
258 WACEK Jan 1999-01-01 UKS Kobylanka MLP
259 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
260 WAKSMUNDZKI Szymon 1997-07-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
261 WALC Natan 1999-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
262 WALICZEK Szymon 2000-09-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
263 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
264 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
265 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
266 WATOŁA Maciej 1991-02-19 TS AKS Chorzów SLK
267 WĄŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
268 WEICHERT Marcin 1999-06-13 MKS Piast Głogów DOL
269 WEJMAN Maciej 1999-07-24 RKS Łódź LDZ
270 WĘGLARZ Bartłomiej 1998-06-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
271 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
272 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
273 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
274 WITCZAK Konrad 2001-02-27 WLKS Wrocław DOL
275 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
276 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
277 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
278 WOŁCZYK Tomasz 2004-07-23 TL ROW Rybnik SLK
279 WOŁCZYK Wojciech 2002-04-29 TL ROW Rybnik SLK
280 WOŹNIAK Dominik 1999-10-08 UKS Kobylanka MLP
281 WOŹNIAK Kamil 1999-10-08 UKS Kobylanka MLP
282 WOŻNIKIEWICZ Tobiasz 2000-11-03 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
283 WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
284 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
285 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
286 WÓJCIK Mateusz 2006-01-18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
287 WRONA Wojciech 1997-04-16 KKL Kielce SWK
288 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
289 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
290 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
291 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
292 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
293 ZŁYDASZYK Jakub 1998-06-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
294 ZONTEK Michał 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
295 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
296 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
297 ŻELEŹNIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
298 ŻUCHOWSKI Maciej 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
299 ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
300 ŻYTKA Jakub 2001-07-26 KS Komunalni Sanok PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.33079791069031sekund