HAJDUK Julia
2001-08-16
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOLAK Kinga 2005-01-12 MKS Rabka-Zdrój MLP
2 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
4 BANY Daria 2002-02-12 UKS Filipides Teresin MAZ
5 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
6 BĄK Agata 2002-08-02 RMKS Rybnik SLK
7 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
9 BIENIA Zuzanna 2001-07-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
10 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
11 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
12 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
13 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
14 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
15 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
16 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 TL ROW Rybnik SLK
17 BYSTROŃ Aleksandra 2004-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
18 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
19 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
20 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
21 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
22 CZELADZKA Oliwia 2003-11-20 LKS Kłos Olkusz MLP
23 CZOPEK Weronika 2001-02-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
24 DEC Hanna 2004-05-18 UKS Trójka Mikołów SLK
25 DEC Sara 2001-08-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 WLKS Wrocław DOL
27 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
28 DOLEGŁO Daria 1994-04-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
29 DOMASIK Wiktoria 2003-02-21 LKS Brzezina Osiek MLP
30 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
31 DROŻDŻ Oliwia 1999-10-16 KS Energetyk Jaworzno SLK
32 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
33 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
34 DUL Wiktoria 2001-07-15 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
35 DULEWICZ Emilia 2001-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
36 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
37 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
38 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
39 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
40 FIOŁEK Wiktoria 2005-01-01 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
41 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
42 FLIS Zofia 2002-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
43 FOREMNIK Jowita 2002-06-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
44 FORMA Angelika 2002-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
45 FRUŃ Wiktoria 2002-02-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
46 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
47 GAWEŁEK Marta 2001-01-14 UKS Czwórka Żory SLK
48 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
49 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
50 GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 MKL Toruń KPO
51 GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
52 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
53 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
54 GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
55 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
56 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
57 GWÓŹDŹ Kinga 2001-02-07 LKS Stal Mielec PDK
58 HAZIK Karolina 2002-01-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
59 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
60 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
61 JACYNO Klaudia 2001-03-12 KS AZS AWF Kraków MLP
62 JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
63 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
64 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 MKS Agros Chełm LBE
65 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
66 JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
67 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
68 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
70 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
71 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
72 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
73 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
74 KLASIK Joanna 2002-07-01 TL ROW Rybnik SLK
75 KLEKOTKO Gloria 2001-10-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
76 KLUJ Karolina 2004-07-07 UKS Trójka Mikołów SLK
77 KOPREK Anna 2002-08-09 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
78 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
79 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
80 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
81 KOWAL Oliwia 2002-12-03 MKS-MOSM Bytom SLK
82 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
83 KOWOLIK Dagmara 2001-12-01 MKS-MOSM Bytom SLK
84 KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 AZS-AWF Gorzów LBU
85 KRYSTECKA Justyna 1998-03-25 MKS MOS Wrocław DOL
86 KRZYSZTOŃ Justyna 2000-07-20 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
87 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
88 KSYTA Izabela 2000-01-12 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
89 KUBASIAK Patrycja 2001-11-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
90 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
91 KUDER Weronika 2001-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
92 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
93 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
94 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
95 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
96 KWAŚNY Daria 2001-10-28 TS AKS Chorzów SLK
97 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
98 LOPACHAK Olena 2001-07-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
99 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
100 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
101 MAJEWSKA Marika 2002-05-05 LUKS Orkan Września WLP
102 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
103 MARCZEWSKA Ewa 2001-09-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
104 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
105 MATUSZ Angelika 1999-05-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
106 MEHLICH Zofia 2001-08-08 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
107 MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
108 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
109 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
110 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
111 MRÓWKA Natalia 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
112 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
113 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
114 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
115 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
116 NOWIK Róża 2001-03-03 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
117 NOWOTARSKA Anna 2001-11-03 OLA Małopolskie MLP
118 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
119 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
121 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
122 OSADA Gabriela 2001-08-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
123 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
124 PALUCH Karolina 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
125 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
126 PATYK Dżesika 2001-08-16 OLA Małopolskie MLP
127 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
128 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
129 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
130 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
131 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
132 PIERCHAŁA Paulina 2002-03-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
133 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
134 PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 RMKS Rybnik SLK
135 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
136 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
137 PTAK Karolina 2001-04-03 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
138 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
139 REGULSKA Nastazja 2001-04-08 KS Warszawianka W-wa MAZ
140 RESEL Martyna 2003-06-02 LUKS Strzałków LDZ
141 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
142 ROSÓŁ Angelika 2001-04-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
143 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
144 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
145 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
146 RYSZKA Edyta 2001-04-27 TL ROW Rybnik SLK
147 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
148 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
149 SIKORA Angelika 2001-02-05 GKS Piast Gliwice SLK
150 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
151 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
152 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
153 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
154 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
155 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
156 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
157 SOWA Joanna 2002-10-24 MLUKS Tarnów MLP
158 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
159 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
160 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
161 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
162 STETTNER Karolina 2000-02-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
163 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
164 SZCZEGIELNIAK Aleksandra 1997-09-10 MKS Siechnice DOL
165 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
166 SZUBA Beata 2002-03-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
167 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
168 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
169 ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 RKS Łódź LDZ
170 TABOR Maja 2002-03-31 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
171 TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 MKL Toruń KPO
172 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
173 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
174 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
175 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
176 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
177 UŁAMEK Urszula 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
178 WACH Paulina 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
179 WALUŚ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
180 WASZTYL Anastazja 2005-03-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
181 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
182 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
183 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
184 WILCZYŃSKA Weronika 1998-09-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
185 WIONCZEK Katarzyna 2002-09-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
186 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
187 WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 AZS Łódź LDZ
188 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
189 WOITALLA Daria 2002-01-09 MKS-MOSM Bytom SLK
190 WOJNOWSKA Kamila 2000-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
191 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
192 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
193 WOŚ Aleksandra 2001-01-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
194 WOŹNICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
195 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
196 WÓJTOWICZ Olga 2002-02-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
197 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
198 WYPART Wiktoria 2002-08-05 MKS-MOS Katowice SLK
199 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
200 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
201 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
202 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
203 ZATOR Kinga 2001-05-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
204 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
205 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
206 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
207 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
208 ŻUKOWSKA Agnieszka 1996-03-10 WKS Śląsk Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14052295684814sekund