STĘPIEŃ Angelika
2000-12-15
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 AUGUSTYN Karina 2002-09-27 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
4 BACHARA Klaudia 1997-03-07 MLUKS Tarnów MLP
5 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
6 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
7 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
8 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
9 BOGDAŃSKA Julia 2003-05-12 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
10 BRACHUCY Weronika 1999-03-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
11 BRODOWSKA Aleksandra 2000-04-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
12 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
13 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
14 BULCZAK Sylwia 1999-12-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
15 BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
16 BYSTRZYKOWSKA Hanna 2001-09-01 UKS Olimpia Zabrze SLK
17 CHACIŃSKA Sandra 2001-09-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
18 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
19 CHROMIK Julia 2002-12-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
20 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
21 CICH Maria 2000-11-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
22 CICHOCKA Patrycja 2000-01-13 MKLA Łęczyca LDZ
23 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
24 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
25 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
26 DĘBSKA Justyna 1997-08-11 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
27 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
28 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
29 DULAK Katarzyna 1993-03-28 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
30 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
31 DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
32 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
33 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 MKS-MOSM Bytom SLK
34 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
35 FILIPEK Justyna 1999-07-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
36 FIUTEK Karolina 2001-04-06 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
37 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
38 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
39 FURMAŃSKA Karolina 1997-01-20 MLUKS Tarnów MLP
40 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
41 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
42 GAJDA Karolina 2001-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
43 GAJOWY Magdalena 1998-03-03 KB MOSiR Jastrzębie SLK
44 GAŁA Aleksandra 2001-08-19 TS AKS Chorzów SLK
45 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
46 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
47 GARNCARSKA Katarzyna 2001-06-22 KKB MOSiR Krosno PDK
48 GAWLAK Ewelina 1994-05-30 LKS Pszczyna SLK
49 GĘBAL Aleksandra 1998-12-15 KS Wisła Puławy LBE
50 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
51 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
52 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
53 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
54 GOLEC Paulina 1981-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
55 GOŁĘBIOWSKA Katarzyna 2000-07-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
56 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
57 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
58 GREŃ Agnieszka 1998-09-02 UKS Brenna Górki SLK
59 GRUBERT Natalia 2000-02-17 GUKS Asy Dywity WMZ
60 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
61 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
62 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
63 GUL Regina 2003-06-03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
64 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
65 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
66 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
67 HERÓD Magdalena 1998-02-08 MLUKS Tarnów MLP
68 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
69 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
70 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
71 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
72 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
73 JANAS Emilia 2005-06-21 ULKS Lipinki MLP
74 JANKOWSKA Agnieszka 2001-02-15 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
75 JAROMIN Karolina 1997-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
76 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
77 JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 MLUKS Tarnów MLP
78 KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
79 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
80 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
81 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
82 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
83 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
84 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
85 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
86 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
87 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
88 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
89 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
90 KOŁEK Weronika 2002-02-08 KKB MOSiR Krosno PDK
91 KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
92 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
93 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
94 KORNY Karolina 1997-12-08 LKS Pszczyna SLK
95 KOSIEC Estera 2005-11-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
97 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
98 KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
99 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
100 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
101 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
102 KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
103 KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
104 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
105 KRUPSKA Julia 2001-12-29 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
106 KRYSZTOFORSKA Angelika 1999-10-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
107 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
108 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
109 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
110 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
111 LEWINOWSKA Iga 2002-08-08 KKL Kielce SWK
112 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
113 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
114 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
115 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 MKS-MOSM Bytom SLK
116 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
117 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
118 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
119 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
120 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
121 MARSZAŁEK Alicja 1999-05-02 MCKiS Jaworzno SLK
122 MARSZAŁEK Kornelia Anna 1999-05-28 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
123 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
124 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
125 MATYSIK Nikola 2001-04-06 KKB MOSiR Krosno PDK
126 MAZIARZ Klaudia 2001-12-20 LKS Stal Mielec PDK
127 MEGGER Eliza 1999-08-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
128 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
129 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
130 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
131 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
132 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
133 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
134 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
135 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
136 MYSŁOWIECKA Laura 2000-12-15 MKS-MOS Katowice SLK
137 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
138 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
139 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
140 OSYSZKO Izabela 2000-05-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
141 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
142 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
143 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
144 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
145 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
146 PIECHOTA Kamila 2004-11-06 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
147 PIETRUSIŃSKA Sara 2001-08-16 MLUKS Tarnów MLP
148 PIKOR Natalia 2001-04-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
149 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
150 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
151 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
152 POGAN Eliza 1990-04-06 KS AZS AWF Kraków MLP
153 POLIT Martyna 1998-11-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
154 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
155 PREGIEL Klaudia 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
156 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
157 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
158 RAJTAR Aleksandra 2000-08-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
159 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
160 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
161 RĘBISZ Judyta 1997-04-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
162 ROMAN Oliwia 2003-10-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
163 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
164 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
165 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
166 RYNG Wiktoria 2001-09-11 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
167 RYPEL Joanna 1999-04-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
168 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
169 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 MLUKS Tarnów MLP
170 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
171 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
172 SIKORA Joanna 2000-11-04 LKS Pogórze Skoczów SLK
173 SITEK Monika 1997-12-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
174 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
175 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
176 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
177 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
178 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
179 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
180 SPROCH Julia 1999-12-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
181 SROKA Kamila 1997-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
182 STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 UKS Jedynka Gostyń WLP
183 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
184 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
185 SUŚNIŁO Natalia 2000-11-22 AZS-AWF Gorzów LBU
186 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
187 SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
188 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
189 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
190 SZOT Otylia 2006-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
191 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
192 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
193 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
194 SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
195 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
196 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
197 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
198 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
199 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
200 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
201 WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 UKS Orzeł Dobryszyce LDZ
202 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
203 WENSIERSKA Julia 2000-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
204 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
205 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
206 WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 AZS-AWF Katowice SLK
207 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
208 WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
209 WÓJCIK Joanna 1997-03-27 MLUKS Tarnów MLP
210 WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 KKB MOSiR Krosno PDK
211 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
212 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
213 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
214 ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
215 ZIULEWSKA Paulina 2001-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
216 ZYWERT Emilia 2000-10-09 TL ROW Rybnik SLK
217 ŻYLSKA Joanna 2000-04-25 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.32878613471985sekund