SZUMIEC Michał
2001-02-09
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
2 BARAN Filip 2000-12-28 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
3 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
4 BARTCZAK Jakub 2001-02-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
5 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
6 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
7 BORÓWKA Bartosz 1998-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
8 BRACHA Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
9 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
10 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
12 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
13 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
15 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
16 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
17 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
18 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
19 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
20 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
21 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
22 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
23 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
24 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
25 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
26 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
27 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
28 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
29 DECHNIK Jakub 2000-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
30 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
31 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
32 DOMINAS Jakub 2001-01-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
33 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
34 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
35 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
36 DUDEK Michał 2001-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
37 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
38 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
39 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
40 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
41 DZIUBEK Mikołaj 2001-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
42 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
43 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
44 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
45 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
46 FRˇCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
47 FURGAŁ Patryk 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
48 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
49 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
50 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
51 GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
52 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
53 GARWACKI Kamil 2001-10-16 LKS Brzezina Osiek MLP
54 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
55 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
56 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
57 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
58 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
59 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
60 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
61 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
62 GRABOWSKI Konrad 2001-03-14 MLUKS Tarnów MLP
63 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
64 GROMALA Grzegorz 2000-03-21 LUKS Zabrzeg SLK
65 GRYCMAN Jakub 2001-04-19 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
66 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
67 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
68 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
69 GUCFA Damian 2000-01-25 UKS Kobylanka MLP
70 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
71 HAJDUK Jakub 2000-01-25 UKS Maraton Sękowa MLP
72 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
73 JACHYM Jakub 2001-07-13 LKS Stal Mielec PDK
74 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
75 JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
76 JAKUBIAK Marcin 1997-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
77 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
78 JANIGA Nikodem 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
79 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
80 JANUSZEK Kacper 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
81 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
82 JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
83 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
84 JATKOWSKI Oskar 2003-09-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
85 JAWORSKI Wiktor 2000-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
86 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
87 JĘDRUSIAK Paweł 2001-06-22 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
88 JÖRGEN Artur 1998-07-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
89 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
90 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
91 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
92 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
93 KAPŁON Jakub 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
94 KAPUT Tomasz 2001-02-07 MLUKS Tarnów MLP
95 KASPRZYK Piotr 2000-08-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
96 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
97 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
98 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
99 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
100 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
101 KLITA Jakub 1999-07-01 WKS Wawel Kraków MLP
102 KLOSE Dawid 2000-01-17 TL ROW Rybnik SLK
103 KNAPIK Mateusz 2000-01-05 MKS-MOSM Bytom SLK
104 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
105 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
106 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
107 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
108 KOSOWSKI Mariusz 2002-11-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
109 KOWALA Dawid 2000-01-12 MUKS ILKUS Olkusz MLP
110 KOWALCZYK Artur 2001-10-14 SKS Kusy Kraków MLP
111 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
112 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
113 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
114 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
115 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
116 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
117 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
118 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
119 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
120 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
121 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
122 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
123 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
124 KULIK Grzegorz 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
125 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
126 KUŁACZ Igor 1997-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
127 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok PDK
128 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
129 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
130 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
131 KWIECIEŃ Michał 1999-06-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
132 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
133 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
134 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
135 LENARD Wojciech 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
136 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
137 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
138 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
139 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
140 LISIECKI Damian 2001-06-11 MUKS Szok Bojanowo WLP
141 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
142 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
143 LUDWIŃSKI Jakub 2001-01-24 UKS Kobylanka MLP
144 ŁAGOSZ Marcin 2000-12-05 SKS Kusy Kraków MLP
145 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
146 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
147 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
148 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
149 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
150 ŁUKASIAK Bartosz 2001-09-13 SKS Kusy Kraków MLP
151 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
152 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
153 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
154 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
155 MADEJA Michał 2002-11-03 MKS-MOSM Bytom SLK
156 MAJDA Tomasz 2001-12-27 LKS Brzezina Osiek MLP
157 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
158 MALICKI Jakub 2000-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
159 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
160 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
161 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
162 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
163 MIKU¦KIEWICZ Julian 2001-09-19 LUKS Namysłów OPL
164 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
165 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
166 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
167 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
168 MO¦ Damian 1999-09-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
169 MOTYKA Sławomir 1999-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
170 MUSIAŁ Michał 1996-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
171 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
172 NADŁONEK Rafał 2001-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
173 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
174 NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
175 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
176 OLEJNIK Kacper 2002-01-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
177 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
178 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
179 PAJˇK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
180 PAJˇK Mateusz 2001-04-25 MKS Iskra Pszczyna SLK
181 PALA Dominik 2001-08-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
182 PAŃTA Dominik 2003-06-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
183 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
184 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
185 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 BKL Bełchatów LDZ
186 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
187 PAWŁOWSKI Oliwier 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
188 PECURAS Damian 2000-04-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
189 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
190 PĘDZIMˇŻ Mikołaj 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
191 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
192 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
193 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
194 PLISZKA Jakub 2001-03-11 MLUKS Tarnów MLP
195 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
196 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
197 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
198 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
199 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
200 PRZYBYLSKI Łukasz 2001-02-06 MKS Durasan Płońsk MAZ
201 PRZYBYŁOWICZ Adrian 2000-01-01 UKS Kobylanka MLP
202 PSZCZÓŁKA Szymon 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
203 PTAK Bartosz 2001-03-04 MKS-MOSM Bytom SLK
204 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
205 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
206 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
207 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 UKS Cyprianka KPO
208 ROMAŃCZYK Sebastian 2000-10-31 KS Komunalni Sanok PDK
209 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
210 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
211 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
212 RUDNIK Kacper 2001-03-24 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
213 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
214 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
215 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
216 SALA Michał 1997-05-13 KS AZS AWF Kraków MLP
217 SALASTOWICZ Sebastian 2000-02-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
218 SAŁUK Miłosz 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
219 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
220 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
221 SEREMAK Kamil 2001-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
222 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
223 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
224 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
225 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
226 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
227 SOBALA Mikołaj 2002-10-30 SKS Kusy Kraków MLP
228 SOKOŁOWSKI Władysław 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
229 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
230 SROKA Patryk 2001-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
231 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
232 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
233 STELMASIK Paweł 2001-04-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
234 STOBIENIECKI Oskar 2000-02-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
235 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 LUKS Strzałków LDZ
236 STOŃ Jacek 2002-05-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
237 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
238 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
239 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
240 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
241 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
242 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
243 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
244 SZAREK Kacper 2000-03-16 UKS Maraton Sękowa MLP
245 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
246 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
247 SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
248 SZEWCZYK Oskar 2002-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
249 SZUMILAS Patryk 2002-10-31 SKS Kusy Kraków MLP
250 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
251 ¦CIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
252 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
253 ¦LIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
254 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
255 ¦MIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
256 ¦WIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
257 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
258 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
259 ¦WIST Jakub 1999-12-06 RMKS Rybnik SLK
260 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
261 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
262 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
263 TATAR Bartłomiej 2001-06-12 SKS Kusy Kraków MLP
264 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
265 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
266 TOMSIA Michał 2001-02-25 UKS Kusy Bukowno MLP
267 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos WoĽnice WMZ
268 TWORZYDŁO Jan 1997-05-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
269 TYLKA Kamil 1999-02-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
270 URBANEK Arkadiusz 1999-09-29 ULKS Technik Trzcinica PDK
271 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
272 WALICZEK Szymon 2000-09-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
273 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
274 WANDZEL Mateusz 1999-03-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
275 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
276 WˇŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
277 WˇŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
278 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
279 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
280 WIELAND Dawid 2000-02-20 MKS-MOSM Bytom SLK
281 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
282 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
283 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
284 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
285 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
286 WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
287 WI¦NIEWSKI Piotr 2000-05-17 AZS UMCS Lublin LBE
288 WITCZAK Konrad 2001-02-27 WLKS Wrocław DOL
289 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
290 WOJEWODA Bartosz 2001-11-15 WKS Wawel Kraków MLP
291 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
292 WOLANT Wojciech 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
293 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
294 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
295 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
296 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
297 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
298 WYCZESANY Marek 1997-05-05 LUKS Zabrzeg SLK
299 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
300 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
301 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
302 ZAGÓL Krzysztof 2002-03-19 MLUKS Tarnów MLP
303 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
304 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
305 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
306 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
307 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
308 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
309 ZŁYDASZYK Jakub 1998-06-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
310 ZONTEK Michał 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
311 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
312 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
313 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
314 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
315 ŻOK Łukasz 2001-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
316 ŻUREK Kacper 2000-12-26 UKS Kusy Bukowno MLP
317 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.20095491409302sekund