BRYL Michał
1997-10-27
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
2 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
3 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
4 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
5 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
6 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
7 DADOS Denis 1998-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
8 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
9 DEREŃ Patryk 2001-08-23 KB Witar Tarnobrzeg PDK
10 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
11 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
12 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
13 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
14 DZIUBA Szymon 1999-10-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
15 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
16 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
17 GŁĄBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
18 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
19 GRACA Dawid 1999-02-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
20 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
21 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
22 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
23 JAWORSKI Kamil 1998-12-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
24 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
25 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
26 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
27 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
28 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
29 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
30 KŁOS Michał 2001-09-15 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
31 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
32 KOWAL Grzegorz 1998-01-10 WKS Wawel Kraków MLP
33 KRZCIUK Michał 2000-07-08 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
34 KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 WLKS Wrocław DOL
35 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
36 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
37 ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 KS Agros Zamość LBE
38 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
39 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
40 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
41 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
42 MAZIARZ Tomasz 2000-01-05 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
43 MIGOŃ Jan 1996-03-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
44 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
45 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
46 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
47 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
48 NIEMCZYK Paweł 2000-12-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
49 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
50 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
51 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
52 PIETRZKO Jakub 2000-12-02 WKS Wawel Kraków MLP
53 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
54 PODGÓRSKI Tomasz 1999-10-06 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
55 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
56 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
57 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
58 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
59 SKRZYPCZAK Kamil 1991-12-31 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
60 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
61 SROKA Mateusz 1994-01-01 ULKS Lipinki MLP
62 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
63 SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 ULKS Lipinki MLP
64 SZUDY Eryk 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
65 SZYMCZYK Patryk 1997-03-08 MCKiS Jaworzno SLK
66 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
67 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
68 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
69 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
70 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
71 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
72 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
73 WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
74 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
75 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
76 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
77 WYDERKA Maciej 2002-07-29 MKS-MOSM Bytom SLK
78 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 WKS Wawel Kraków MLP
79 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
80 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
81 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
82 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.62518191337585sekund