BRYL Michał
1997-10-27
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
2 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
3 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
4 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
5 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
6 DADOS Denis 1998-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
7 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
8 DEREŃ Patryk 2001-08-23 KB Witar Tarnobrzeg PDK
9 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
10 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
11 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
12 DZIUBA Szymon 1999-10-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
13 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
14 GŁĄBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
15 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
16 GRACA Dawid 1999-02-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
17 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
18 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
19 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
20 JAWORSKI Kamil 1998-12-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
21 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
22 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
23 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
24 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
25 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
26 KŁOS Michał 2001-09-15 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
27 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 KS Komunalni Sanok PDK
28 KOWAL Grzegorz 1998-01-10 WKS Wawel Kraków MLP
29 KRZCIUK Michał 2000-07-08 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
30 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
31 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
32 ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 KS Agros Zamość LBE
33 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
34 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
35 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
36 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
37 MAZIARZ Tomasz 2000-01-05 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
38 MIGOŃ Jan 1996-03-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
39 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
40 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
42 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
43 NIEMCZYK Paweł 2000-12-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
44 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
45 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
46 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
47 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
48 PODGÓRSKI Tomasz 1999-10-06 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
49 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
50 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
51 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
52 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
53 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 SROKA Mateusz 1994-01-01 ULKS Lipinki MLP
55 SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 ULKS Lipinki MLP
56 SZUDY Eryk 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
57 SZYMCZYK Patryk 1997-03-08 MCKiS Jaworzno SLK
58 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
59 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
60 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
61 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
62 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
63 WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
64 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
65 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
66 WYDERKA Maciej 2002-07-29 MKS-MOSM Bytom SLK
67 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
68 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
69 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.068516969680786sekund