BOBREK Kamila
2004-06-10
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
3 ANTOLAK Kinga 2005-01-12 MKS Rabka-Zdrój MLP
4 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
7 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
8 BĄK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
9 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
11 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
12 BIJAK Julia 2003-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
13 BOREK Martyna 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
14 BOROWSKA Roksana 2004-09-18 OLA Małopolskie MLP
15 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
16 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
17 BUJOK Danuta 1988-03-26 KS AZS AWF Kraków MLP
18 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
19 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
20 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
21 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
22 CEPIGA Klaudia 2004-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
23 CETNAROWSKA Patrycja 2006-03-06 ULKS Lipinki MLP
24 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
25 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
26 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
27 CZYŻ Natalia 2003-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
28 DĄBEK Kornelia 2004-01-29 OLA Małopolskie MLP
29 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
30 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
31 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
32 DUDEK Marta 2001-01-01 Gimnazjum Mordarka MLP
33 FILAS Amelia 2006-03-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
34 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
35 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
36 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
37 FRAŚ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
38 GACEK Julia 2003-05-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
39 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
40 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
41 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
42 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
43 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
44 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
45 GREGORCZYK Julia 2005-08-14 KS Victoria Trzebinia MLP
46 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
47 GRYMEK Jagoda 2004-08-03 SKS Kusy Kraków MLP
48 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
49 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
50 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
51 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
52 JAMRÓG Natalia 2003-08-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
53 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
54 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
55 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
56 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
57 JĘZYK Agnieszka 2003-02-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
58 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
59 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
60 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
61 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
62 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
63 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
64 KAPERA Aleksandra 2003-04-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
65 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
66 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
67 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
68 KIRZENIEWSKA Natalia 2004-01-02 OLA Małopolskie MLP
69 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
70 KLUPA Natalia 2003-01-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
71 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
72 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
73 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
74 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
75 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
76 KOTNIS Malwina 2004-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
77 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
78 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
79 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
80 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
81 KRÓL Małgorzata 2005-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
82 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
83 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
84 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
85 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
86 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
87 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
88 LEŚNIAK Kinga 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
89 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
90 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
91 ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
92 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
93 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
94 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
95 MATUSIAK Daria 2004-05-14 BKL Bełchatów LDZ
96 MATUSZEWSKA Maja 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
97 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 BKL Bełchatów LDZ
98 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
99 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
100 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
101 MICHALIK Emilia 2006-07-28 ULKS Lipinki MLP
102 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
103 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
104 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
105 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
106 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
107 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
108 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
109 NAJBEREK Weronika 2003-05-18 MLUKS Tarnów MLP
110 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
111 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
112 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
113 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
114 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
115 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
116 OCIEPKA Lena 2006-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
117 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
118 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
119 OLEJARZ Anita 2003-02-18 UKS Polfin Oświęcim MLP
120 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
121 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
122 PAŁKA Kinga 2004-06-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
123 PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 SKS Kusy Kraków MLP
124 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
125 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
126 PIECHOWSKA Emilia 2004-02-29 LKS Brzezina Osiek MLP
127 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
128 PIETRUSZKA Kamila 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
129 PŁACHTA Zuzanna 2003-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
130 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
131 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
132 PRAJSNAR Wiktoria 2003-08-24 UKS Maraton Sękowa MLP
133 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
134 PROSZKOWIEC Kinga 2004-04-22 UKS Jedynka Tokarnia MLP
135 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
136 PSONKA Gabriela 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
137 PTAK Aleksandra 2004-10-26 ULKS Lipinki MLP
138 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
139 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
140 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
141 RUSECKA Aleksandr 2004-03-17 UKS Polfin Oświęcim MLP
142 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
143 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
144 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
145 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
146 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
147 SŁOWIAK Wiktoria 2001-01-01 Gimnazjum Mordarka MLP
148 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
149 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
150 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
151 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
152 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
153 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
154 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
155 STAROŃ Emilia 2004-06-05 KS Victoria Trzebinia MLP
156 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
157 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
158 STATEK Karolina 2003-08-11 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
159 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
160 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
161 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
162 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
163 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
164 SZNAJDER Kinga 2004-09-09 SKS Kusy Kraków MLP
165 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
166 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
167 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
168 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
169 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
170 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
171 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
172 TRYT Karolina 2004-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
173 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
174 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
175 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
176 WALUŚ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
177 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
178 WCISŁO Klaudia 2004-06-30 SKS Kusy Kraków MLP
179 WĘGLARZ Marcelina 2003-02-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
180 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
181 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
182 WOLAK Anita 2004-08-20 WKS Wawel Kraków MLP
183 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
184 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
185 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
186 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
187 WRÓBEL Weronika 2004-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
188 ZAJĄC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
189 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
190 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
191 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
192 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
193 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
194 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
195 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
196 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10538601875305sekund