BULIŃSKI Filip
2000-11-10
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Kamil 2000-01-01 ULKS Lipinki MLP
2 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
3 BALICKI Jakub 1998-04-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
4 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
5 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
6 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
7 BIEDA Robert 1993-04-29 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
8 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
10 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
11 BIJAK Patryk 1996-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
13 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
15 BUCH Filip 2002-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
16 BUDZIK Piotr 1992-11-20 KS AZS AWF Kraków MLP
17 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
18 BURY Kacper 2002-06-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
19 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
20 CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
21 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
22 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
23 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
24 CHOWANIEC Bartłomiej 1999-08-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
25 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
26 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
27 CHYŻYŃSKI Bartosz 2004-01-19 AZS Łódź LDZ
28 CIEŚLIK Wojciech 1998-09-20 AZS-AWF Katowice SLK
29 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
30 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
31 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
32 CZERWIŃSKI Hugo 2000-12-30 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
33 CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
34 CZWAKIEL Maciej 2000-02-11 MLUKS Tarnów MLP
35 DACHTERA Adam 2001-02-14 OŚ AZS Poznań WLP
36 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
37 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
38 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
39 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
40 DYDUŁA Michał 2000-07-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 DZIUBEK Mikołaj 2001-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
42 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
43 FUCHS Maksymilian 1999-10-07 MKS-MOS Katowice SLK
44 FURGAŁ Patryk 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
45 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
46 GABER Adam 1999-01-25 KKL Kielce SWK
47 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
48 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
49 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
50 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
51 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
52 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
53 GÓRAK Robert 2000-09-20 MLUKS Tarnów MLP
54 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
55 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
56 GUSTAW Szymon 2000-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
57 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
58 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
59 JABŁOŃSKI Wojciech 1996-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
60 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
61 JAGODZIŃSKI Kamil 2000-09-21 KKL Kielce SWK
62 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
63 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
64 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
65 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
66 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
67 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
68 KAJDA Michael 2001-08-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
69 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 MUKS ILKUS Olkusz MLP
70 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
71 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
72 KARDAS Maciej 2000-01-27 WKS Wawel Kraków MLP
73 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
74 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
75 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
76 KLITA Jakub 1999-07-01 WKS Wawel Kraków MLP
77 KŁOS Michał 2001-09-15 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
78 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
79 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
80 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
81 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
82 KOWAL Grzegorz 1998-01-10 WKS Wawel Kraków MLP
83 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
84 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
85 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
86 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
87 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
88 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
89 KRZCIUK Michał 2000-07-08 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
90 KUBACKI Krystian 2001-01-01 MLUKS Tarnów MLP
91 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
92 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
93 KUSBER Piotr 2000-01-12 RMKS Rybnik SLK
94 KUZIAN Kacper 1999-04-16 KKB MOSiR Krosno PDK
95 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
96 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
97 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
98 LENARD Wojciech 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
99 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
100 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
101 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
102 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
103 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
104 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
105 MALARCZYK Michał 2004-11-29 AZS Łódź LDZ
106 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
107 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
108 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
109 MORĄG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
110 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
111 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
112 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
113 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
114 NOWACKI Michał 1997-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
115 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
116 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
117 NOWINA-KONOPKA Kacper 2000-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
118 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
119 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
120 PAŁYGA Robert 2001-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
121 PEMPUŚ Remigiusz 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
122 PERCZAK Błażej 1998-01-06 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
123 PĘDZIMĄŻ Mikołaj 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
124 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
125 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
126 PIETRZKO Jakub 2000-12-02 WKS Wawel Kraków MLP
127 POCHOPIEŃ Szymon 2002-05-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
128 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
129 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
130 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
131 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
132 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
133 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
134 RAPTA Paweł 2000-12-18 MKS Rabka-Zdrój MLP
135 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
136 ROGALA Kacper 2002-01-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
137 ROSSA Hubert 2000-01-12 LUKS Strzałków LDZ
138 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
139 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
140 RUIZ ALIAS Santiago 1997-07-18 KS AZS AWF Kraków MLP
141 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
142 RUTA Mateusz 2001-07-02 AZS Łódź LDZ
143 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
144 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
145 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
146 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
147 SERAFIN Miłosz 1992-04-12 KB Witar Tarnobrzeg PDK
148 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
149 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
150 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
151 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
152 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
153 SŁONKA Piotr 1999-04-21 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
154 SŁOWIK Mateusz 1992-04-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
155 SOBALA Mikołaj 2002-10-30 SKS Kusy Kraków MLP
156 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
157 STACH Mateusz 2000-10-21 LKS Kłos Olkusz MLP
158 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
159 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
160 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
161 STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
162 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
163 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
164 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
165 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
166 SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 ULKS Lipinki MLP
167 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
168 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
169 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
170 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
171 ŚWIĄTEK Igor 2000-01-01 BKL Bełchatów LDZ
172 ŚWIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
173 ŚWIĘDRYCH Daniel 2001-07-20 MLUKS Tarnów MLP
174 TEKIELA Filip 2000-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
175 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
176 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
177 TURSKI Tomasz 1999-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
178 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
179 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
180 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
181 WEREDA Bartosz 2001-06-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
182 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
183 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
184 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
185 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
186 WITKOWSKI Paweł 2003-01-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
187 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 AZS Łódź LDZ
188 WŁOSTOWSKI Mateusz 1995-12-19 MKS-MOSM Bytom SLK
189 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
190 WOJNA Kacper 2002-02-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
191 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
192 WOLSKI Krzysztof 1997-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
193 WÓJCIK Mateusz 2001-09-27 ULKS Technik Trzcinica PDK
194 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
195 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
196 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 WKS Wawel Kraków MLP
197 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
198 ZAJDEL Karol 1999-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
199 ZALEWSKI Dominik 2000-08-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
200 ZAWIŁA Adam 1999-06-14 WKS Wawel Kraków MLP
201 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
202 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 UKS Kobylanka MLP
203 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
204 ZIELIŃSKI Adrian 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
205 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
206 ZIMIŃSKI Dobrosław 2002-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
207 ZYSKOWSKI Damian 2004-08-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
208 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
209 ŻUCHOWSKI Maciej 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
210 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.12153816223145sekund