CHMURA Piotr
1998-08-17
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARAN Jakub 1999-02-13 MKS-MOSM Bytom SLK
2 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
3 BEDNARZ Piotr 2000-05-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
4 BONDALSKI Sławomir 1983-03-17 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
5 BRACHA Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
6 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
7 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
10 BUBAŁA Dawid 1997-10-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
11 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
12 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
13 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
14 CHOLEWA Jakub 1996-01-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
15 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
16 CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 KKL Kielce SWK
17 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
18 CYWIŃSKI Michał 1999-08-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
19 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
20 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
21 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
22 DOBOSZ Igor 1998-01-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
23 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
24 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
25 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
26 DUDEK Miłosz 2001-09-27 AZS UMCS Lublin LBE
27 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
28 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
29 DYBAŁA Dawid 1998-06-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
30 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
31 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
32 FEDIRKO Piotr 1998-05-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
33 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
34 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
35 FRANCZAK Marcin 1994-06-15 niest. ŁódĽ LDZ
36 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
37 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
38 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
39 GIBASZEK Aleksander 1998-12-12 RKS ŁódĽ LDZ
40 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
41 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
42 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
43 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
44 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
45 GNUTEK Robert 1999-02-01 AZS UMCS Lublin LBE
46 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
47 GÓRALCZYK Bartłomiej 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
48 GRACA Dawid 1999-02-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
49 GRYGIEL Mateusz 1996-04-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
50 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
51 JANIGA Nikodem 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
52 JASIORKOWSKI Sebastian 1998-06-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
53 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 JAWORSKI Kamil 1998-12-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
55 JAWORSKI Wiktor 2000-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
56 JENDRUSIAK Daniel 1998-04-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
57 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
58 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
59 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
60 KACZMARCZYK Tomasz 1999-10-18 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
62 KAPŁON Jakub 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
63 KARWOWSKI Adrian 1998-03-30 AZS UMCS Lublin LBE
64 KASPERKOWICZ Kamil 1997-01-01 KKB MOSiR Krosno PDK
65 KAWCZAK Michał 1999-12-23 LKS Brzezina Osiek MLP
66 KIEŁPIŃSKI Jan 2000-01-14 MKS-MOSM Bytom SLK
67 KIJEWSKI Aleksander 1997-05-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
68 KISZKA Tytus 2000-03-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
69 KŁODZIŃSKI Wojciech 1999-12-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
70 KŁOSIŃSKI Kamil 1999-05-07 SKS Kusy Kraków MLP
71 KNAPIK Mateusz 2000-01-05 MKS-MOSM Bytom SLK
72 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
73 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
74 KOSAKOWSKI Krzysztof 1998-03-01 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
75 KOWALCZYK Artur 2001-10-14 SKS Kusy Kraków MLP
76 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
77 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
78 KRASILNYK Yaroslav 1999-10-09 AZS UMCS Lublin LBE
79 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
80 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
81 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
82 KUCA Mateusz 1995-11-28 niest. Wrocław DOL
83 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
84 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
85 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
86 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
87 KUSTRA Piotr 1994-02-21 TL ROW Rybnik SLK
88 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
89 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
90 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
91 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
92 LATOS Jakub 1999-05-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
93 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
94 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
96 LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 AZS ŁódĽ LDZ
97 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
98 LINCHARD Marcin 1993-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
99 LIS Karol 1996-02-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
100 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
101 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
102 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
103 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
104 MAROSZ Szymon 1999-06-18 KKB MOSiR Krosno PDK
105 MAZIARZ Tomasz 2000-01-05 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
106 MICOR Dominik 1999-04-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
107 MIKHNIUK Siarhei 2000-07-11 niest. Warszawa MAZ
108 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
109 MITURA Szymon 1997-07-11 AZS UMCS Lublin LBE
110 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
111 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
112 MO¦ Damian 1999-09-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
113 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS ŁódĽ LDZ
114 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
115 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
116 OCŁOŃ Kamil 1998-08-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
117 OLIFIROWICZ Mateusz 1997-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
118 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
119 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
120 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
121 PIˇTKOWSKI Marcin 2001-02-07 O¦ AZS Poznań WLP
122 PIECZYKOLAN Paweł 1999-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
123 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
124 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
125 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
126 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
127 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
128 PRZYBYLSKI Jan 1997-10-28 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
129 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
130 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
131 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
132 RADUCKI Norbert 1998-05-30 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
133 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
134 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
135 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
136 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
137 SAFULAK Kamil 1998-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
138 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
139 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
140 SEIDEL Wojciech 1950-01-16 niest. Kraków MLP
141 SERAFIN Miłosz 1992-04-12 KB Witar Tarnobrzeg PDK
142 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
143 SOBOLAK Adrian 1996-08-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
144 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
145 STATKEVYTCH Oleksandr 1999-03-10 niest. Poznań WLP
146 STEFANOWICZ Kamil 1998-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
147 STĘPIEŃ Michał 1997-02-22 KKL Kielce SWK
148 STRUG Sławomir 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
149 STRZELCZYK Tomasz 1999-02-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
150 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
151 SUBKO Dominik 2000-04-04 RKS ŁódĽ LDZ
152 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
153 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
154 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
155 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
156 SZUMILAS Patryk 2002-10-31 SKS Kusy Kraków MLP
157 SZYMAŃSKI Mateusz 1998-01-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
158 ¦MIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
159 ¦WIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
160 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
161 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
162 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
163 TOKARCZYK Wojciech 1998-05-05 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
164 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
165 TYLKA Kamil 1999-02-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
166 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
167 WAKSMUNDZKI Szymon 1997-07-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
168 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
169 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
170 WANDZEL Mateusz 1999-03-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
171 WEJMAN Maciej 1999-07-24 RKS ŁódĽ LDZ
172 WELET Michał 2000-11-25 LKS Pogórze Skoczów SLK
173 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
174 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
175 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
176 WIELAND Dawid 2000-02-20 MKS-MOSM Bytom SLK
177 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
178 WO¬NIAK Mateusz 2000-08-14 SKS Kusy Kraków MLP
179 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
180 WYCZESANY Marek 1997-05-05 LUKS Zabrzeg SLK
181 ZABOLEWICZ Wiktor 2001-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
182 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
183 ZAJMA Paweł 1999-08-10 RKS ŁódĽ LDZ
184 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
185 ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
186 ZAWADZKI Bartosz 2001-08-24 KS Energetyk Poznań WLP
187 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
188 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
189 ZŁAHODA Jakub 1997-06-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
190 ZŁYDASZYK Jakub 1998-06-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
191 ZONTEK Michał 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
192 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
193 ŻUCHOWSKI Maciej 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.15629196166992sekund