BANACHOWICZ Bartosz
2004-09-20
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMOWICZ Damian 2005-04-06 SKS Kusy Kraków MLP
2 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
3 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
4 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
5 BINKIEWICZ Maciej 2003-07-18 SKS Kusy Kraków MLP
6 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
7 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
8 BUJAREK Rafał 2004-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
9 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
10 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
11 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
12 CHWIERUT Filip 2004-06-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
13 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
14 CIOŁCZYK Oskar 2003-07-22 OLA Małopolskie MLP
15 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
16 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
17 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
18 CZECHOWSKI Patryk 2004-02-26 KS Victoria Trzebinia MLP
19 DEPTA Michał 1996-10-10 KS AZS AWF Kraków MLP
20 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
21 DRZAŁ Maksym 2003-11-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
22 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
23 DWORNIK Eryk 2004-12-21 MKS Tempo Kęty MLP
24 DYLEWICZ Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
25 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
26 FILIPEK Tomasz 2003-05-18 UKS Jedynka Tokarnia MLP
27 FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 KKL Kielce SWK
28 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
29 GAWRON Jan 2003-02-21 UKS Kobylanka MLP
30 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
31 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
32 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
33 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
34 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
35 GRABOWSKI Arkadiusz 2002-07-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
36 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
37 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
38 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
39 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
40 JACHYM Jakub 2001-07-13 LKS Stal Mielec PDK
41 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
42 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
43 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
44 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
45 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
46 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
47 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
48 KAPAŁKA Jakub 2003-10-17 OLA Małopolskie MLP
49 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
50 KARCZEWSKI Krzysztof 2003-09-14 WKS Wawel Kraków MLP
51 KIEŁB Kamil 2004-11-03 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
52 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
53 KOŁODZIEJ Hubert 2004-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin Oświęcim MLP
55 KORCZYK Krzysztof 2004-06-10 UKS Gminy Brzeszcze MLP
56 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
57 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
58 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
59 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
60 KUBAŃSKI Patryk 2004-09-24 OLA Małopolskie MLP
61 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
62 KUŁAK Filip 2003-07-07 TL ROW Rybnik SLK
63 KURDZIEL Łukasz 2005-05-30 AL WF Krzeszowice MLP
64 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
65 KUSZNIEREWICZ Jakub 2004-01-01 MKS Żywiec SLK
66 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
67 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
68 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
70 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
71 ŁAGAN Filip 2005-07-18 AL WF Krzeszowice MLP
72 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
73 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
74 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
75 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
76 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
77 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
78 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
79 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
80 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
81 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
82 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
83 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
84 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
85 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
86 MUSIAŁ Brian 2003-03-07 SKS Kusy Kraków MLP
87 NOWAK Kacper 2003-11-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
88 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
89 OLEŚ Miłosz 2003-06-28 RMKS Rybnik SLK
90 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
91 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
92 ORSZULAK Kamil 2004-11-17 KKL Kielce SWK
93 OSTROWSKI Kacper 2004-07-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
94 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
95 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
96 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
97 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
98 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
99 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
100 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
101 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
102 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
103 PŁONKA Kacper 2003-01-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
104 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
105 PÓŁTORAK Aleksander 2000-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
106 PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 ULKS Lipinki MLP
107 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
108 PULNAR Szymon 2004-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
109 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
110 RAJZER Krzysztof 2003-07-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
111 RĄCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
112 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
113 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
114 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
115 RURAK Dawid 2004-02-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
116 RYLEWICZ Maciej 2004-11-04 WKS Wawel Kraków MLP
117 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
118 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 ULKS Lipinki MLP
119 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
120 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
121 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
122 SŁOWIK Mateusz 1992-04-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
123 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
124 SOBALA Mikołaj 2002-10-30 SKS Kusy Kraków MLP
125 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
126 STĘŻOWSKI Szczepan 2004-12-20 OKA Tarnów MLP
127 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
128 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
129 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
130 SUMARA Oliwier 2004-01-01 MLUKS Tarnów MLP
131 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
132 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
133 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
134 SZULIŃSKI Dawid 2003-09-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
135 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
136 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
137 ŚLIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
138 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
139 ŚWIĄTEK Łukasz 2004-10-09 ULKS Lipinki MLP
140 ŚWIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
141 ŚWIERZOWSKI Sławomir 2004-08-01 ULKS Lipinki MLP
142 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
143 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
144 TWARDOWSKI Wiktor 2004-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
145 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
146 VOIGT Piotr 2005-03-04 niest. Kraków MLP
147 WACŁAWIK Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
148 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
149 WAŁACH Liwiusz 2004-05-02 OLA Małopolskie MLP
150 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
151 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
152 WĄŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
153 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
154 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
155 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
156 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
157 WILUSZ Paweł 2004-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
158 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
159 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
160 WÓJCIK Radosław 2003-11-20 SKS Kusy Kraków MLP
161 WÓJCIK Tomasz 2003-01-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
162 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
163 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
164 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
165 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
166 ZEGADŁOWICZ Jerzy 2004-04-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
167 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
168 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
169 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13278198242188sekund