GRUDZIEŃ Zuzanna
2004-05-09
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
2 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
3 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
4 BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
5 BIERNAT Nikola 2005-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
6 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
7 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
9 BOCZULA Alicja 2003-09-30 KB Witar Tarnobrzeg PDK
10 BUCHOWICZ Sara 2003-06-12 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
11 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
12 CEPIGA Klaudia 2004-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
13 CHMIELEWSKA Gabriela 2003-10-14 BKL Bełchatów LDZ
14 CIASTOŃ Weronika 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
15 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
16 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
17 DANIELAK Hanna 2004-05-16 WKS Wawel Kraków MLP
18 DˇBEK Kornelia 2004-01-29 OLA Małopolskie MLP
19 DˇBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
20 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
21 DULIAN Wiktoria 2003-03-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
22 DYDUCH Magdalena 2003-06-02 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
23 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 FOREMNIK Jowita 2002-06-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
25 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 WLKS Wrocław DOL
26 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
27 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
28 GŁˇBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
29 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków MLP
30 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
31 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
32 GRYMEK Jagoda 2004-08-03 SKS Kusy Kraków MLP
33 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
34 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
36 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
37 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 JANAS Emilia 2005-06-21 ULKS Lipinki MLP
39 JASZCZAK Aleksandra 2004-09-06 UKS-MOS Opole OPL
40 JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
41 JA¦KACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
42 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
43 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
44 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
45 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
46 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
47 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
48 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
49 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
50 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
51 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
52 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
53 KOKOT Ewa 2003-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
54 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKL Bełchatów LDZ
55 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
56 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
57 KOSIEC Estera 2005-11-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 KOSIŃSKA Aleksandra 2004-08-05 ULKS Lipinki MLP
59 KOTNIS Malwina 2004-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
60 KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
61 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
62 KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
63 KRÓL Małgorzata 2005-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
64 KRÓTKI Marcelina 2004-01-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
65 KRZANOWSKA Julia 2003-01-01 MKS Żywiec SLK
66 KRZYSTOLIK Alina 2003-08-30 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
67 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
68 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
69 LABY Sandra 2003-06-27 TL ROW Rybnik SLK
70 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
71 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
72 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
73 MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
74 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
75 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
76 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
77 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
78 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
79 MATUSZEWSKA Maja 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
80 MATY¦KIEWICZ Maja 2004-03-28 BKL Bełchatów LDZ
81 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
82 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
83 MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 SKS Kusy Kraków MLP
84 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
85 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
86 MIELCZAREK Wiktoria 2004-07-09 LUKS Strzałków LDZ
87 MOL Emilia 2003-09-29 MKS-MOS Katowice SLK
88 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
89 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
91 NAPEROTTI Elena 2003-10-19 KB MOSiR Jastrzębie SLK
92 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
93 NIZIAŁEK Oliwia 2004-10-20 SKS Kusy Kraków MLP
94 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
95 NOWAK Oliwia 2005-06-29 MLUKS Tarnów MLP
96 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
97 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
98 OLE¦ Daria 2003-01-26 RMKS Rybnik SLK
99 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 UKS Jedynka Skawina MLP
100 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
101 OZIMEK Julia 2002-02-10 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
102 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
103 PALA Zuzanna 2004-08-25 LKS Pszczyna SLK
104 PALUCH Katarzyna 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
105 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
106 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
107 PIECHOWSKA Emilia 2004-02-29 LKS Brzezina Osiek MLP
108 PŁACHTA Zuzanna 2003-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
109 PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 RMKS Rybnik SLK
110 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
111 POSMYK Wiktoria 2004-03-27 BKL Bełchatów LDZ
112 PSONKA Gabriela 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
113 PTAK Aleksandra 2004-10-26 ULKS Lipinki MLP
114 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
115 REPA Kamila 1999-11-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
116 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
117 ROKITA Katarzyna 2003-04-29 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
118 ROMAN Oliwia 2003-10-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
119 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
120 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
121 SADLAK Karolina 2003-03-22 MLUKS Tarnów MLP
122 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
123 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
124 SKRZYPEK Emilia 2003-08-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
125 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
126 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
127 SOCHA Julia 2003-10-14 KB MOSiR Jastrzębie SLK
128 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
129 SOROŃ Wiktoria 2003-12-16 UKS Chromik Mysłowice SLK
130 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
131 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
132 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
133 STANO Jagoda 2003-05-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
134 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
135 STEFANIAK Natalia 2004-08-26 RMKS Rybnik SLK
136 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
137 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
138 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
139 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
140 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
141 SZCZOTKA Julia 2004-08-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
142 SZELIGA Martyna 2003-03-04 MKS Agros Chełm LBE
143 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
144 SZOT Otylia 2006-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
145 SZUMADA Marta 2003-10-18 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
146 ¦LIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
147 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
148 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
149 ¦WIERTA Emilia 2003-08-11 KS AZS AWF Kraków MLP
150 ¦WIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 LKS Stal Mielec PDK
151 TALAGA Natalia 2003-09-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
152 TOMASZEWSKA Natalia 2004-09-30 KKL Kielce SWK
153 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
154 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
155 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
156 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
157 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
158 WALICA Emilia 2003-12-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
159 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
160 WˇSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
161 WCISŁO Klaudia 2004-06-30 SKS Kusy Kraków MLP
162 WICHER Julia 2004-02-05 WKS Wawel Kraków MLP
163 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
164 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
165 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
166 WOTA Gaja 1998-09-04 niestowarzyszona POL
167 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
168 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
169 WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 UKS Czwórka Żory SLK
170 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
171 ZAGÓRSKA Wiktoria 2003-08-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
172 ZAJˇC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
173 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
174 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
175 ZIĘBA Dominika 2003-04-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
176 ŻABIEREK Nina Natalia 2003-03-26 MKL 12 Jelenia Góra DOL
177 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
178 ŻYDEK Sandra 2004-08-31 RMKS Rybnik SLK
179 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.12928700447083sekund