ŁUKASIEWICZ Sebastian
2004-06-28
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
4 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
5 BINKIEWICZ Maciej 2003-07-18 SKS Kusy Kraków MLP
6 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
7 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
8 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
9 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
10 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
11 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
12 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
13 CHWIERUT Filip 2004-06-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
14 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
15 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
16 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
17 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
18 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
19 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
20 DWORNIK Eryk 2004-12-21 MKS Tempo Kęty MLP
21 DYLEWICZ Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
22 FICEK Jakub 2002-11-01 SKS Kusy Kraków MLP
23 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
24 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
25 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
26 GAWLIKOWSKI Wiktor 2003-06-26 SKS Kusy Kraków MLP
27 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
28 GIEROŃSKI Filip 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
29 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
30 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
31 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
32 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
33 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
34 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
35 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
36 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
37 HAŁATEK Bartłomiej 2001-12-09 SKS Kusy Kraków MLP
38 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
39 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
41 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
42 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
43 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
44 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
45 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
46 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
47 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
48 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin O¶więcim MLP
49 KORCZYK Krzysztof 2004-06-10 UKS Gminy Brzeszcze MLP
50 KORTA Szymon 2005-12-10 SKS Kusy Kraków MLP
51 KOSIBA Arkadiusz 2003-08-08 UKS Maraton Sękowa MLP
52 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
53 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
54 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
55 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
56 KUŁAK Filip 2003-07-07 TL ROW Rybnik SLK
57 KURDZIEL Łukasz 2005-05-30 AL WF Krzeszowice MLP
58 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
59 KUSZNIEREWICZ Jakub 2004-01-01 MKS Żywiec SLK
60 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
61 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
63 LEPIARZ Daniel 2003-06-11 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
65 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
66 ŁAGAN Filip 2005-07-18 AL WF Krzeszowice MLP
67 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
68 ŁUCZKOWIEC Mirosław 2003-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
69 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
70 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
71 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
72 MAREK Adrian 2004-02-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
73 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
74 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
75 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
76 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
77 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
78 MUSIAŁ Brian 2003-03-07 SKS Kusy Kraków MLP
79 NOWAK Kacper 2003-11-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
80 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
81 OLE¦ Miłosz 2003-06-28 RMKS Rybnik SLK
82 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
83 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
84 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
85 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
86 PAWLUCY Kasper 2003-12-15 TL ROW Rybnik SLK
87 PĘDZIMˇŻ Mikołaj 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
88 PIECZARA Grzegorz 2003-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
89 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
90 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
91 POCZĘSNY Łukasz 2002-01-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
92 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
93 PRZYBYŁOWICZ Kamil 2005-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
94 PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 ULKS Lipinki MLP
95 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
96 PULNAR Piotr 2003-02-13 KS Victoria Trzebinia MLP
97 PULNAR Szymon 2004-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
98 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
99 RAJZER Krzysztof 2003-07-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
100 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
101 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
102 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
103 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
104 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
105 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
106 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
107 STACHURA Jakub 2002-12-28 SKS Kusy Kraków MLP
108 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
109 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
110 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
111 SUMARA Oliwier 2004-01-01 MLUKS Tarnów MLP
112 SYNOWIEC Wiktor 2001-05-04 SKS Kusy Kraków MLP
113 SZARAD Adrian 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
114 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
115 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
116 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
117 SZULIŃSKI Dawid 2003-09-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
118 SZUMERA Szymon 2003-05-06 MUKS ILKUS Olkusz MLP
119 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
120 SZUMILAS Patryk 2002-10-31 SKS Kusy Kraków MLP
121 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
122 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
123 ¦LIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
124 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
125 ¦WIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
126 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
127 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
128 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
129 VOIGT Piotr 2005-03-04 niest. Kraków MLP
130 WACŁAWIK Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
131 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
132 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
133 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
134 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
135 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
136 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
137 WILUSZ Paweł 2004-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
138 WOŁCZYK Tomasz 2004-07-23 TL ROW Rybnik SLK
139 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
140 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
141 WÓJCIK Radosław 2003-11-20 SKS Kusy Kraków MLP
142 WÓJCIK Tomasz 2003-01-16 UKS Polfin O¶więcim MLP
143 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
144 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
145 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
146 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
147 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
148 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 UKS Kobylanka MLP
149 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
150 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
151 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10148215293884sekund