ŻAK Gabriela
2004-06-07
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAGIER Julia
2005-04-06
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARAN Iga
2004-11-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARTKOWIAK Klaudia
2000-12-20
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BASKA Julia
2007-01-01
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BĄK Nikola
2004-05-01
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BELOWSKA Aleksandra
2002-05-19
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BĘBENEK Tatiana
2003-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIERNAT Nikola
2005-07-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BINIEK Martyna
2004-04-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BINKIEWICZ Agnieszka
2004-07-28
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BOBREK Kamila
2004-06-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOCHENEK Weronika
2005-03-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BUCHOWICZ Sara
2003-06-12
UKS Budowlani Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BUCZEK Aleksandra
2003-04-21
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BULEK Julia
2005-10-27
AL WF Krzeszowice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BURKAT Aleksandra
2002-03-08
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BURY Hanna
2007-01-01
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CAFFREY Natalia
2002-08-30
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CEPIGA Klaudia
2004-03-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHMURA Julia
2003-01-06
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CIĘCIWA Anna
2004-11-18
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CZACHOR Karolina
2001-09-04
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CZACHOWSKA Wiktoria
2002-04-05
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CZOSNEK Oliwia
2005-05-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
ĆWIK Natalia
2004-06-23
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DUDEK Julia
2003-07-28
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DUDZIK Katarzyna
2000-10-26
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
FILIP Małgorzata
2004-06-09
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
FLESZAR Julia
2002-06-11
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
FOLWARSKA Katarzyna
2003-03-24
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
FRAŚ Karolina
2004-04-03
AL WF Krzeszowice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GAJDA Anna
2003-09-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GOEBEL Alicja
2003-03-30
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GROCHOLA Monika
2004-07-26
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GRUDZIEŃ Zuzanna
2004-05-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GRYMEK Jagoda
2004-08-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GRZYB Aleksandra
2004-07-06
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GRZYB Maria
2002-07-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
HEBDA Izabela
2004-07-20
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
HEJMO Kinga
2004-02-26
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
HEJMO Wiktoria
2005-06-16
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
HYRLIK Laura
2004-10-16
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JAKUBOWSKA Alicja
2005-02-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JAMRÓZ Karolina
2003-01-14
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JANIK Alicja
2001-01-01
Gimnazjum Mordarka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JEWUŁA Dominika
2006-10-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JEWUŁA Oliwia
2005-02-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JĘZYK Agnieszka
2003-02-03
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KACPEREK Wiktoria
2003-01-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KACZKOWSKA Justyna
2003-03-17
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KACZKOWSKA Kamila
2005-06-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KAJDA Julia
2003-12-29
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KAMIŃSKA Kamila
2003-02-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KAMIŃSKA Martyna
2003-01-07
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KANIA Martyna
2002-05-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KAPUSTA Wiktoria
2004-03-24
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KAPUSTKA Monika
2004-03-06
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KARAŚ Mariola
1996-12-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KARBOWNICZAK Martyna
2002-08-08
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KĄDZIOŁKA Ewelina
2005-10-11
KS Akantos Łoniowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KLAJA Martyna
2005-01-26
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KLIMEK Gabriela
2005-03-10
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KLUSKA Ewelina
2005-08-26
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KŁAPACZ Estera
2002-05-04
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KOŁODZIEJCZUK Maria
2004-11-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KONIOR Justyna
2005-09-07
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KOPACZ Natalia
2004-12-06
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KOPIENIAK Oliwia
2005-10-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KOTNIS Malwina
2004-10-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KOWALIK Milena
2003-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KRAKOWSKA Julia
2004-10-21
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KRÓL Małgorzata
2005-07-15
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KRUPA Karolina
2002-01-05
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KRZESZEWSKA Olga
2005-06-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KUBAŃSKA Natalia
2002-06-30
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KUBECZKO Julia
2005-06-22
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KUBIŃSKA Oliwia
2005-08-31
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KULIGOWSKA Wiktoria
2005-03-01
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KULIK Amelia
2007-01-01
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KUSAK Barbara
2004-02-17
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KUŚNIERZ Amelia
2006-09-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
LUKOSCHEK Karolina
2005-11-30
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
LUPA Agnieszka
2001-01-01
Gimnazjum Mordarka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ŁASZYN Anna
2001-08-11
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ŁATACZ Daria
2004-04-27
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MAJCHRZAK Maja
2004-03-06
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MAKUŁA Weronika
2002-07-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MALISZEWSKA Amelia
2006-04-02
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MAMICA Joanna
2003-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MARECIK Emilia
2004-04-28
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MARZEC Sabina
2004-01-27
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MATYŚKIEWICZ Maja
2004-03-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MAZGAJ Sylwia
2001-01-02
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
MENTEL Katarzyna
2002-12-13
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MĘDRECKA Magdalena
2005-09-16
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MĘDRZAK Weronika
2005-03-08
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MICHOŃ Emilia
2004-01-03
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MICHOŃ Oliwia
2005-10-08
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MIERZWA Natalia
2005-01-01
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MIKRUTA Wiktoria
2003-04-13
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MISTERKA Nikoletta
1997-09-19
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MORĄG Alicja
2005-04-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
NALEPA Paulina
2002-12-12
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
NAWŁATYNA Oliwia
2005-08-16
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
NIZIAŁEK Oliwia
2004-10-20
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
NOSAL Karolina
2003-05-23
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
NOWAK Aleksandra
2002-08-16
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
NOWAK Oliwia
2003-02-26
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
NOWAK Roksana
2005-03-23
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
OCIEPKA Lena
2006-02-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
OLSZEWSKA Weronika
2005-02-08
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
ORMANIEC Łucja
2003-05-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
OSTACHOWSKA Aleksandra
2002-09-20
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
OSUCH Joanna
2005-01-25
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
PASIKIEWICZ Emilia
2005-12-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
PATYK Zuzanna
2005-09-08
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
PAWŁOWSKA Alicja
2004-08-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
PEŁKA Patrycja
2002-04-04
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
POPARDOWSKA Zuzanna
2002-06-16
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
PROKOP Martyna
2004-01-01
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
PTAK Aleksandra
2004-10-26
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
PUDLIK Patrycja
2004-04-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
ROGULSKA Maria
2003-10-07
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
ROSZAK Marta
2003-09-13
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
RUSECKA Aleksandr
2004-03-17
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SEMPER Dominika
2005-05-08
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SIENIAWSKA Jadwiga
2005-05-27
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SIWIASZCZYK Klaudia
2004-02-01
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SKIMINA Emilia
2004-02-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
SKÓRA Klaudia
2003-06-08
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
SKRZYPEK Lena
2004-01-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
SŁAWOSZEWSKA Dominika
2002-02-18
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
SOBCZYK Julia
2003-02-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SOKOŁOWSKA Maria
2004-09-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SOLAK Amelia
2003-09-02
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SOSNOWSKA Joanna
2006-10-16
AL WF Krzeszowice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SRAGA Zuzanna
2006-02-11
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SROKA Natalia
2001-10-26
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
SROKA Paulina
2004-02-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
STANEK Natalia
2003-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
STAROŃ Emilia
2004-06-05
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
STARZAK Julia
2003-07-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
STARZYK Aleksandra
1999-02-01
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
STASIUK Sylwia
2004-09-21
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
STOKŁOSA Karolina
2002-05-29
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
STRUZIK Katarzyna
2003-09-16
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
STRZELEC Oliwia
2003-01-15
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SURÓWKA Magda
2002-03-19
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SZNAJDER Kinga
2004-09-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ŚLIWIAK Natalia
2004-12-01
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
ŚLUSARCZYK Oliwia
2003-06-26
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
TOMAL Dominika
2003-04-02
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
TORBA Nikola
2003-05-08
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
TSARIUK Maria
2002-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
TUCHOWSKA Zuzanna
2004-07-05
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
TYMIŃSKA Marta
2005-07-03
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
ULIDOWSKA Alicja
2004-10-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
WALCZAK Wiktoria
2003-08-29
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
WALUŚ Karolina
2004-09-22
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
WASIAK Emilia
2004-04-30
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
WASZTYL Anastazja
2005-03-27
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
WĄS Nina
2005-10-23
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
WĄSOWICZ Anita
2004-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
WCISŁO Klaudia
2004-06-30
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
WICHER Julia
2004-02-05
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
WIDŁAK Natalia
2004-07-08
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
WIECH Zuzanna
2003-04-14
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
WIECHEĆ Klaudia
2002-10-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
WIELGUS Gabriela
2003-03-02
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
WIĘCEK Ewa
2004-11-22
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
WOLAK Anita
2004-08-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
WÓJCIK Gabriela
2003-03-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
WÓJCIK Weronika
2002-03-23
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
ZAJĄC Joanna
2004-04-24
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
ZASĘPA Dobrawa
2003-12-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
ŻELEM Daria
2004-01-27
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
ŻYŁA Julia
2003-06-06
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik