ZAJĄC Anna
2001-08-31
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
2 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
3 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
4 BEDNAREK Monika 1999-05-24 WLKS Wrocław DOL
5 BEDNARZ Weronika 2002-06-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
6 BELCZYK Marzena 2002-06-03 ULKS Lipinki MLP
7 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-04 LKS Lubusz Słubice LBU
9 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
10 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
11 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
12 BORKOWSKA Aleksandra 2000-04-09 KS Wisła Puławy LBE
13 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
14 BURDZY Julia 2001-08-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
15 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
16 CEBULA Alicja 2001-09-27 LKS Kłos Olkusz MLP
17 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
18 CHMIEL Natalia 2001-04-02 KKL Kielce SWK
19 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
20 CHROMIK Julia 2002-12-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
21 CIELUCH Kinga 2002-06-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
22 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
23 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg WMZ
24 DĄBROWSKA Natalia 2001-02-16 KS Agros Zamość LBE
25 DĘBIAK Klaudia 2001-01-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
26 DOMASIK Wiktoria 2003-02-21 LKS Brzezina Osiek MLP
27 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
28 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
29 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
30 DUDEK Zofia 2001-12-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
31 DUL Wiktoria 2001-07-15 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
32 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
34 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 ZLKL Zielona Góra LBU
35 DZIELIŃSKA Karolina 2000-11-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
36 EBERT Natalia 2000-10-07 MKS-MOS Katowice SLK
37 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 MKS-MOSM Bytom SLK
38 FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 KUKS Remus Kościerzyna POM
39 FEMLAK Natalia 2001-08-15 MLKS Agros Żary LBU
40 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
41 FRĄCKOWIAK Oliwia 2001-02-06 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
42 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
43 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
44 FRIESKE Anna 2002-11-17 UKS Wiking Rychnowy POM
45 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
46 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
47 GAŁA Aleksandra 2001-08-19 TS AKS Chorzów SLK
48 GANCARZ Karolina 2001-02-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
49 GANCARZ Natalia 2002-09-30 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
50 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
51 GIRYCKA Katarzyna 1998-06-06 UKS Olimpia Zabrze SLK
52 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
53 GÓRKA Weronika 2002-12-10 RLTL ZTE Radom MAZ
54 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
55 GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 MUKS SZS Cieszyn SLK
56 GRUBA Justyna 1998-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
57 GRZESIK Karolina 2001-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
58 GUL Regina 2003-06-03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
59 GUL Roksana 2005-03-30 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
60 GWÓŹDŹ Kinga 2001-02-07 LKS Stal Mielec PDK
61 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
63 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
64 JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
65 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
66 KACZMAREK Julia 2002-03-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
67 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
68 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
70 KIERASIŃSKA Natalia 2000-07-14 LKS Omega Kleszczów LDZ
71 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
72 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
73 KOLBUCH Aleksandra 2002-08-24 LKS Znicz Biłgoraj LBE
74 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
75 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
76 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 BKL Bełchatów LDZ
77 KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-24 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
78 KOPEĆ Julia 2001-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
79 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
80 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
81 KOWAL Karolina 2001-03-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
82 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
83 KOWALIK Natalia 2001-10-06 MKL Szczecinek ZPO
84 KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 KS SMS Szklarska Poręba DOL
85 KROKER Nadia 2001-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
86 KRZEMPEK Nadia 2003-05-26 UKS Brenna Górki SLK
87 KRZYŻANOWSKA Julita 2003-08-17 KB Krościenko Wyżne PDK
88 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
89 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
90 KUPCZAK Adrianna 1999-09-24 MUKS SZS Cieszyn SLK
91 KURZAJCZYK Martyna 2002-12-05 UKS 12 Kalisz WLP
92 KUSAK Żaneta 2002-08-02 LKS Brzezina Osiek MLP
93 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
94 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
95 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
96 LEWNA Weronika 2001-08-08 LKS Fenix Słupsk POM
97 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
98 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
99 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 MKS-MOSM Bytom SLK
100 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
101 ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok PDK
102 MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
103 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
104 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
105 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
106 MARKOCKA Monika 2001-01-14 OKS Skra Warszawa MAZ
107 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
108 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 BKL Bełchatów LDZ
109 MAZIARZ Klaudia 2001-12-20 LKS Stal Mielec PDK
110 MAZUR Wiktoria 2000-09-30 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
111 MENDECKA Daria 1990-10-10 MOSiR Łaziska Górne SLK
112 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
113 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
114 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
115 MYSŁOWIECKA Laura 2000-12-15 MKS-MOS Katowice SLK
116 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
117 NIEKURZAK Karolina 2000-01-19 ULKS Gryf Rytwiany SWK
118 OKOŃ Małgorzata 2002-11-29 MTE Milanówek MAZ
119 OLESINSKA Daria 2001-08-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
120 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
121 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
122 PASEK Anna 2000-09-22 MKS-MOSM Bytom SLK
123 PASTUSZAK Roksana 2005-04-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
124 PAWLAK Klaudia 2001-01-12 BKL Bełchatów LDZ
125 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
126 PELA Magdalena 2001-01-12 MLKS Baszta Bytów POM
127 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
128 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
129 PIKOR Natalia 2001-04-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
130 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
131 PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 SKLA Sopot POM
132 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
133 PREGIEL Klaudia 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
134 PRZYBYŁOWICZ Oktawia 2002-04-08 ULKS Lipinki MLP
135 PRZYDZIAŁ Katarzyna 2001-11-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
136 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
137 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
138 RACHWALSKA Oliwia 2001-01-06 KKB MOSiR Krosno PDK
139 RADECKA Iga 2000-09-29 WKS Wawel Kraków MLP
140 RASIŃSKA Halina 2001-08-04 OŚ AZS Poznań WLP
141 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
142 REJMAN Patrycja 2002-12-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
143 ROGALA Justyna 2001-05-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
144 ROMANEK Dominika 2001-07-09 LKS Brzezina Osiek MLP
145 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
146 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
147 RUDZIŃSKA Angelika 2002-11-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
148 RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 LKS Fenix Słupsk POM
149 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
150 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
151 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
152 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 MLUKS Tarnów MLP
153 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
154 SIKORA Joanna 2000-11-04 LKS Pogórze Skoczów SLK
155 SIKORSKA Marysia 2002-10-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
156 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
157 SKORUPA Weronika 2003-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
158 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
159 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
160 SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
161 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
162 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
163 SMUTNIAK Żaneta 2001-04-05 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
164 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
165 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
166 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
167 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
168 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
169 STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 UKS Jedynka Gostyń WLP
170 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
171 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
172 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
173 STYŚ Aleksandra 2001-06-20 MKS Jedynka Jarocin WLP
174 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
175 SZCZEPANIAK Zuzanna 2002-03-12 LKS OSiR Pleszew WLP
176 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
177 SZOSTEK Natalia 2001-08-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
178 SZUBA Beata 2002-03-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
179 SZUŁCZYŃSKA Aleksandra 2002-10-12 UKS Jedynka Gostyń WLP
180 SZYMALA Paulina 2000-10-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
181 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
182 SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
183 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
184 TOBIASZ Antonina 2002-08-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
185 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
186 TOMCZAK Iwona 2001-08-14 UKS 12 Kalisz WLP
187 TRACZ Maria 2002-07-08 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
188 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
189 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
190 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
191 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
192 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
193 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
194 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
195 WDÓWKA Julia 2001-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
196 WENSIERSKA Julia 2000-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
197 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
198 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
199 WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
200 WÓJCIK Patrycja 2001-05-13 KB Krościenko Wyżne PDK
201 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
202 WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 KKB MOSiR Krosno PDK
203 WYSŁUCH Izabela 1997-04-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
204 WYWROT Julia 2001-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
205 ZAJAC Joanna 2001-08-02 MKL Maraton Świnoujście ZPO
206 ZAJĄC Julia 2002-07-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
207 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
208 ZAKLUKIEWICZ Alicja 2001-01-22 MUKS Gim 2 Nysa OPL
209 ZATOR Kinga 2001-05-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
210 ZATORSKA Natalia 2002-03-10 UKS Lisy Zgierz LDZ
211 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
212 ZBYLUT Natalia 2000-08-29 SKS Kusy Kraków MLP
213 ZDUNEK Barbara 1998-01-18 UKS Olimpia Zabrze SLK
214 ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 LKS Stal Mielec PDK
215 ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
216 ZWIAS Elżbieta 1997-05-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
217 ZWIAS Justyna 1999-08-19 MUKS SZS Cieszyn SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1027410030365sekund