MAKSYMIAK Julia
2001-05-30
MKS Rabka-Zdrój
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
6 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
7 BARTOŃ Natalia 2002-01-20 GKS Piast Gliwice SLK
8 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BĄK Agata 2002-08-02 RMKS Rybnik SLK
10 BEDNARZ Weronika 2002-06-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
11 BELCZYK Marzena 2002-06-03 ULKS Lipinki MLP
12 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
13 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
14 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
15 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
16 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
17 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
18 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
19 CHABUZ Wiktoria 2002-05-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
20 CHAVEZ Christina 1997-03-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
21 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
22 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
23 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
24 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
25 DEC Hanna 2004-05-18 UKS Trójka Mikołów SLK
26 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
27 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
28 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
29 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
30 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
31 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
32 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
33 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
34 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
35 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
36 GAJECKA Sabina 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
37 GAMRAT Natalia 2001-04-30 LKS Kłos Olkusz MLP
38 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
39 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
40 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
41 GOC Patrycja 2002-01-19 LKS Kłos Olkusz MLP
42 GRAJDEK Julia 2002-10-06 TS AKS Chorzów SLK
43 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
44 GREŃ Agnieszka 1998-09-02 UKS Brenna Górki SLK
45 GRUBA Justyna 1998-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
46 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
47 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
48 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
49 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
50 JAROMIN Karolina 1997-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
51 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
52 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
53 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
54 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
55 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
56 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
57 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 KARWOWSKA Małgorzata 2003-02-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
59 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
60 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
61 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
62 KLUCZEWSKA Anna 2002-11-24 LKS Kłos Olkusz MLP
63 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
65 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
66 KOŁEK Weronika 2002-02-08 KKB MOSiR Krosno PDK
67 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 BKL Bełchatów LDZ
68 KOPEĆ Agnieszka 2001-12-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
69 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
70 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
71 KOTORC Daria 1998-08-08 MUKS SZS Cieszyn SLK
72 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
73 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
74 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
75 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
76 KOŹBIAŁ Aleksandra 2004-01-11 KKL Kielce SWK
77 KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
78 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
79 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
80 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
81 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
82 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
83 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
84 KUŻNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
85 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
86 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
87 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
88 LIPKA Barbara 2000-11-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
89 LOPACHAK Olena 2001-07-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
90 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
91 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
92 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
93 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
94 ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok PDK
95 MACHA Aneta 2002-03-21 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
96 MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
97 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
98 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
99 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
100 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
101 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
102 MENDECKA Daria 1990-10-10 MOSiR Łaziska Górne SLK
103 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
104 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
105 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
106 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
107 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
108 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
109 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
110 MUSKAŁA Natalia 2001-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
111 MUZYK Natalia 2001-01-10 LKS Kłos Olkusz MLP
112 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
113 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
114 NOWAK Kamila 1998-04-23 MKS-MOS Katowice SLK
115 NOWOTARSKA Anna 2001-11-03 OLA Małopolskie MLP
116 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
117 OGÓROWSKA Wiktoria 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
118 OSADA Gabriela 2001-08-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
119 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
120 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
121 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
122 PALECZNY Anna 2002-09-08 OLA Małopolskie MLP
123 PATYK Dżesika 2001-08-16 OLA Małopolskie MLP
124 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
125 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
126 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
127 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
128 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
129 PORADA Gabriela 1999-03-10 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
130 PRZYBYŁOWICZ Oktawia 2002-04-08 ULKS Lipinki MLP
131 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
132 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
133 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
134 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
135 ROMANEK Dominika 2001-07-09 LKS Brzezina Osiek MLP
136 ROZMUS Katarzyna 2002-01-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
137 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
138 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
139 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
140 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
141 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
142 RZESZUTKO Nikola 2000-12-14 UKS Kusy Bukowno MLP
143 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
144 SKORUPA Weronika 2003-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
145 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
146 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
147 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
148 SOBOL Wiktoria 2004-04-06 TS AKS Chorzów SLK
149 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
150 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
151 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
152 SOWA Kalina 2003-11-14 LKS Kłos Olkusz MLP
153 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
154 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
155 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
156 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
157 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
158 STERNATIVO Wiktoria 1997-12-04 TS AKS Chorzów SLK
159 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
160 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
161 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
162 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
163 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
164 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
165 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
166 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
167 SZKLARZ Aniela 2005-01-01 ZSO Zator MLP
168 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
169 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
170 ŚLIWA Jessica 2003-09-25 ULKS Lipinki MLP
171 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
172 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
173 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
174 TOBIASZ Antonina 2002-08-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
175 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
176 TOLASZ Ewa 1997-12-20 MUKS SZS Cieszyn SLK
177 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
178 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
179 TOTH Paulina 2000-04-15 WKS Wawel Kraków MLP
180 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
181 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
182 WALIŁKO Kamila 2002-05-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
183 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
184 WAŁĘGA Weronika 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
185 WARCHOŁ Emilia 2001-02-07 UKS Chromik Mysłowice SLK
186 WENSIERSKA Julia 2000-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
187 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
188 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
189 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
190 WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 AZS-AWF Katowice SLK
191 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
192 WOTA Gaja 1998-09-04 niestowarzyszona POL
193 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
194 WRZESZCZ Patrycja 2003-05-02 LKS Pogórze Skoczów SLK
195 WYSŁUCH Izabela 1997-04-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
196 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
197 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
198 ZAKRZEWSKA Natalia 2002-01-04 UKS Chromik Mysłowice SLK
199 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
200 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
201 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
202 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
203 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11292004585266sekund