KOWALCZYK Weronika
2000-05-30
UKS 12 Kalisz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARYŁA Wiktoria
1996-08-16
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
DUTKIEWICZ Julia
1998-03-16
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
DZIURA Wiktoria
2001-09-21
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DZIURLA Angelika
1997-01-23
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GAŁKA Karolina
2000-06-25
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GRUPA Martyna
2001-12-21
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JĘDRYCZKA Aleksandra
2000-10-12
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
JUSZCZAK Kinga
1995-05-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KACZMAREK Julia
1999-02-25
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KAJDAN Amelia
2002-05-28
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KOMORSKA Kinga
2000-08-29
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KOWALCZYK Wiktoria
2002-09-15
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KUBIAK Zuzanna
1998-04-30
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KUSIŃSKA Karolina
2001-01-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KWIECIEŃ Aleksandra
2000-11-07
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
ŁUCZAK Zofia
1999-01-26
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MACIEJEWSKA Karolina
1999-09-27
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MAŁECKA Izabela
2000-03-22
GULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MARCINKOWSKA Julia
2001-02-10
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MARSZAŁ Klaudia
2002-01-21
UKS Jedynka Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
MATUSZAK Zuzanna
1998-03-21
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
MICHALAK Sandra
2002-01-17
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MIKUŚ Patrycja
2001-02-26
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
OSTROWSKA Maja
2001-08-23
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
PENDOWSKA Martyna
2001-05-27
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
PERNAK Weronika
1998-03-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
PODGÓRSKA Małgorzata
2000-02-14
UKS Liderek Chwiram
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
PRĘTKA Aleksandra
1998-06-16
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PRZEMORSKA Klaudia
2001-05-17
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
RATAJCZAK Marika
1998-01-23
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
RATAJCZAK Zofia
2000-07-11
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
SKOCZYLAS Patrycja
1999-02-04
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SOJSKA Ewa
2001-03-11
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
STANISŁAWSKA Joanna
1996-02-29
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
STEFANIUK Weronika
2000-02-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
STEMPIN Julia
2000-04-23
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SZAFRAŃSKA Estera
2000-01-05
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SZKLARZ Zuzanna
2002-03-11
UKS Jedynka Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
TRZASKALSKA Kinga
2000-11-09
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
WAWRZYNIAK Monika
1995-03-22
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
WESOŁOWSKA Zyta
1999-01-02
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
WIĘCKOWSKA Roksana
2002-05-16
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
WIŚNIEWSKA Monika
2000-01-24
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
WÓJCIK Katarzyna
2000-08-08
GULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
ZAWISŁA Joanna
2000-01-30
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ŻELAZNA Eliza
2003-03-18
UKS Jedynka Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
ŻUKOWSKA Aleksandra
2001-10-27
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik