KONSTAŃCZUK Arkadiusz
1979-05-30
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
2 AMANOWICZ Jakub 1995-11-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
3 ANDRYSIAK Tomasz 1993-03-19 RKS Łódź LDZ
4 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
5 ANTCZAK Sławomir 1990-04-09 LKS Olimpic Szczecin ZPO
6 AUGUSTYNIAK Jakub 1996-02-24 MKLA Łęczyca LDZ
7 BACKIEL Łukasz 1991-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
8 BALCERZAK Piotr 1975-06-25 RKS Skra Warszawa MAZ
9 BARANOWSKI Szymon 1993-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
10 BARSZCZAK Łukasz 2001-05-17 UKS Lisy Zgierz LDZ
11 BARWICKI Paweł 1981-09-26 niest. Warszawa MAZ
12 BĄBIK Mariusz 1990-08-10 OKS Start Otwock MAZ
13 BĄCZYK Jarosław 1988-03-02 UKS Lisy Zgierz LDZ
14 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
15 BIELECKI Mateusz 1995-01-26 niest. Łódź LDZ
16 BIERNAT Tomasz 1983-02-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 BOGUS Paweł 1989-01-01 KKL Kielce SWK
18 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
19 BRULIŃSKI Przemysław 1994-12-20 OKLA Ostrołęka MAZ
20 BRZÓZKA Maciej 1999-05-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
21 BUDNY Łukasz 1986-01-01 RKS Skra Warszawa MAZ
22 BURDZIŃSKI Kacper 1985-03-29 AZS-AWF Warszawa MAZ
23 BURKACKI Jakub 1998-08-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
24 BURZYŃSKI Dariusz 1986-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
25 BYKOWSKI Michał 1993-07-17 SKLA Sopot POM
26 CEMBALA Michał 1989-01-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
27 CHMIEL Paweł 1997-08-18 RKS Łódź LDZ
28 CHOCZYŃSKI Dawid 1992-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
29 CHOJNACKI Krzysztof 1995-04-08 SKS Start Łódź LDZ
30 CHOROSZEWSKI Jakub 1995-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ
31 CHRZANOWSKI Jakub 1988-04-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
32 CHUCHRA Piotr 1976-07-14 niest. Bydgoszcz KPO
33 CHWEDCZUK Karol 1996-07-09 MKS Truso Elbląg WMZ
34 CIESIELSKI Łukasz 1993-07-30 RKS Skra Warszawa MAZ
35 CIEŚLAWSKI Bartosz 1993-02-12 OŚ AZS Poznań WLP
36 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
37 CZARNECKI Ernest 1994-03-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
38 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 KS Orzeł Warszawa MAZ
39 CZERNIEC Rafał 1993-03-29 STS Pomerania Szczecinek ZPO
40 ĆWIEK Patryk 1987-08-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
41 DANIELEWICZ Paweł 1998-12-15 MKS Juvenia Białystok POD
42 DĄBROWSKI Paweł 1998-08-27 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
43 DENARSKI Patryk 1992-01-01 KS Podlasie Białystok POD
44 DOMARAŃCZYK Tomasz 1990-01-24 RKS Łódź LDZ
45 DONCZEW Konrad 1992-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
46 DROŻDŻ Patryk 1994-03-24 RKS Łódź LDZ
47 DUNAL Patryk 1990-03-03 KS AZS AWF Kraków MLP
48 DUSZCZYK Jakub 1995-02-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
49 DYJECIŃSKI Adrian 1992-04-13 LKS Vectra Włocławek KPO
50 DZIKOWSKI Piotr 1994-03-10 MKS Start Lublin LBE
51 FARAJ Emil 1995-11-29 OKS Skra Warszawa MAZ
52 FIGAT Piotr 1993-08-19 MKS Durasan Płońsk MAZ
53 FIRLIK Patryk 1991-10-23 RKS Łódź LDZ
54 FLEMING Mateusz 1996-02-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
55 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
56 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
57 GAJOWNIK Wojciech 1985-03-29 OKS Start Otwock MAZ
58 GARBICZ Krzysztof 1978-03-21 UKS Vis Skierniewice LDZ
59 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
60 GĄSIEWSKI Artur 1973-11-01 RKS Skra Warszawa MAZ
61 GIEDYK Emil 1988-10-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
62 GIESZCZYŃSKI Rafał 1994-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
63 GIŻYŃSKI Bartosz 1995-10-11 MKS Durasan Płońsk MAZ
64 GLIŃSKI Marcin 1985-05-05 MKL Toruń KPO
65 GŁOWACKI Karol 1994-05-15 MKS Żak Biała Podlaska LBE
66 GOŁĘBIEWSKI Marek 1988-04-16 RKS Skra Warszawa MAZ
67 GOŹDZIEWICZ Jakub 1990-05-31 KS Żeglina Sieradz LDZ
68 GÓRALSKI Konrad 1995-01-02 MKLA Łęczyca LDZ
69 GRABOWSKI Jarosław 1992-01-01 KS Podlasie Białystok POD
70 GRYGLEWICZ Jan 1995-08-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
71 GRZĄŚLEWICZ Paweł 1989-10-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
72 GRZELA Damian 1983-11-03 KS AZS AWF Poznań WLP
73 GRZELAK Mieszko 1996-01-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
74 GUCWA Robert 1990-10-06 MUKS Płock MAZ
75 HADDAD Kamil 1992-01-28 AZS Łódź LDZ
76 HALCZYN Dawid 1987-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
77 HEROLD Jakub 1981-04-21 OŚ AZS Poznań WLP
78 HUPAŁO Anatol 1994-03-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
79 IGNAŚ Mariusz 1987-02-17 LKS Lubusz Słubice LBU
80 JABŁOŃSKI Krzysztof 1985-04-10 KS AZS AWF Kraków MLP
81 JABŁOŃSKI Tomasz 1990-07-31 AZS Łódź LDZ
82 JAGUSZEWSKI Paweł 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
83 JANIC Piotr 1990-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
84 JANICKI Tomasz 1996-01-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
85 JANISZAK Kamil 1995-12-29 MKS Junior Złocieniec ZPO
86 JANKOWSKI Michał 1989-03-30 WAT Warszawa MAZ
87 JAROSZ Jakub 1998-08-25 UKS 55 Łódź LDZ
88 JASIŃSKI Cyprian 1988-03-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
89 JASTRZĘBSKI Adam 1995-11-30 UKS Kusy Warszawa MAZ
90 JASZCZUK Mateusz 1991-06-23 UKS Sobieski Szczecinek ZPO
91 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 WLKS Nowe Iganie MAZ
92 JAŚCZAK Artur 1991-07-07 AZS Łódź LDZ
93 JAWOROWSKI Paweł 1995-02-01 MKS Juvenia Białystok POD
94 JENDRZEJ Adam 1979-11-14 niest. Katowice SLK
95 JEZIERSKI Jakub 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
96 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
97 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
98 KACNER Sebastian 1990-01-01 MUKS Płock MAZ
99 KACPRZAK Jan 1995-01-17 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
100 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
101 KACPRZAK Marcin 1995-02-09 AZS Łódź LDZ
102 KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 MUKS Płock MAZ
103 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
104 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
105 KAROLAK Damian 1989-07-21 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
106 KARWINA Daniel 1988-01-01 KS Agros Zamość LBE
107 KASYNA Wojciech 1993-02-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
108 KAWULSKI Michał 1999-01-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
109 KAŹMIERCZAK Piotr 1991-01-07 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
110 KĘDZIERSKI Łukasz 1990-05-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
111 KITA Michał 1992-03-27 UKS-MOS Opole OPL
112 KLEINA Karol 1987-08-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
113 KLIMCZAK Adam 1991-01-01 AZS Łódź LDZ
114 KLIMEK Damian 1988-01-01 SKS Start Łódź LDZ
115 KLÓSKA Dariusz 1979-05-13 niest. Poznań WLP
116 KOŁAKOWSKI Przemysław 1993-09-09 UKS 55 Łódź LDZ
117 KONDRATOWICZ Tomasz 1979-07-31 TS Olimpia Poznań WLP
118 KOPCZYŃSKI Łukasz 1991-01-01 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
119 KOPEĆ Dominik 1985-07-05 RKS Łódź LDZ
120 KOROL Damian 1996-01-06 KS Podlasie Białystok POD
121 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
122 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
123 KOŚCIELAK Przemysław 1998-01-01 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
124 KOTFIN Daniel 1991-04-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
125 KOWALCZYK Rafał 1993-06-28 UKS Kusy Warszawa MAZ
126 KOWALSKI Maksymilian 1998-06-19 MKL Toruń KPO
127 KOWALSKI Piotr 1997-06-19 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
128 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
129 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
130 KOZŁOWSKI Krzysztof 1995-04-22 MKS Juvenia Białystok POD
131 KRAWCZYK Damian 1990-04-08 MGSZS Zelów LDZ
132 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
133 KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
134 KRUKOWSKI Maciej 1976-03-23 GLKS Dobrcz KPO
135 KRYSTEK Krzysztof 1987-04-04 AZS Łódź LDZ
136 KRZESZEWSKI Rafał 1990-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
137 KUCH Andrzej 1991-10-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
138 KUCHAREK Piotr 1992-02-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
139 KUCHARSKI Michał 1992-03-30 AZS Łódź LDZ
140 KUCHARSKI Piotr 1982-06-12 OKS Start Otwock MAZ
141 KULA Damian 1993-08-29 WAT Warszawa MAZ
142 KULCZAK Marcin 1982-10-24 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
143 KURAŚ Emil 1993-08-15 RKS Łódź LDZ
144 KURDELSKI Michał 1990-07-22 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
145 KUROWSKI Dominik 1999-12-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
146 KWIATKOWSKI Bartłomiej 1994-05-24 RLMKS Orlęta Radom MAZ
147 KWIATKOWSKI Rafał 1997-06-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
148 KWIATKOWSKI Tomasz 1991-04-18 RKS Łódź LDZ
149 LADEMANN Radosław 1995-02-08 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
150 LASOŃ Witold 2003-07-14 RKS Łódź LDZ
151 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
152 LEWANDOWSKI Maciej 1995-02-08 UKS Młodzik Warszawa MAZ
153 LEWANDOWSKI Mateusz 1994-10-08 RKS Łódź LDZ
154 LUTY Zachariasz 1998-07-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
155 ŁEPKOWSKI Damian 1996-07-15 MKL Toruń KPO
156 ŁUKASIAK Michał 1984-03-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
157 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
158 MAJEWSKI Michał 1991-06-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
159 MALINOWSKI Adrian 1995-08-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
160 MAŁECKI Mateusz 1993-12-19 RKS Skra Warszawa MAZ
161 MAŁKIEWICZ Krzysztof 1973-09-07 MKS Sambor Tczew POM
162 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
163 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
164 MARCZAK Piotr 1997-02-09 KM Aktywni Sochaczew MAZ
165 MARCZYK Andrzej 1991-08-13 AZS UMCS Lublin LBE
166 MARKOWSKI Mariusz 1993-09-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
167 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
168 MATAN Przemysław 1978-05-14 niest. Poznań WLP
169 MATEUSIAK Cezary 1997-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
170 MAZANEK Andrzej 1995-07-17 UKS Kusy Warszawa MAZ
171 MELECH Marek 1990-06-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
172 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MULKS MOS Sieradz LDZ
173 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
174 MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 UKS Victoria Józefów MAZ
175 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
176 MUDLAFF Andrzej 1991-02-18 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
177 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
178 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 UKS 55 Łódź LDZ
179 MYRTA Szymon 1988-05-15 niest. Katowice SLK
180 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
181 NICIŃSKI Piotr 1993-01-18 WKS Gwardia Warszawa MAZ
182 NIEJADLIK Tomasz 1980-03-28 PZWLA Toruń KPO
183 NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 WKS Flota Gdynia POM
184 NOGA Artur 1988-05-02 SKLA Sopot POM
185 NOWAK Marcin 1977-08-02 KS AZS AWF Kraków MLP
186 NOWAK Paweł 1995-05-22 MUKS Płock MAZ
187 NOWIŃSKI Aleksander 1994-04-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
188 OLSZAŃSKI Grzegorz 1984-01-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
189 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
190 OLSZEWSKI Maciej 1993-03-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
191 ORLIKOWSKI Jacek 1976-11-11 PZWLA Toruń KPO
192 OSIEJ Damian 1989-08-31 UKS 55 Łódź LDZ
193 OSTAŁOWSKI Marcin 1989-01-17 ZLKL Zielona Góra LBU
194 OSTRYSZ Mateusz 1995-05-25 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
195 PABICH Mateusz 1991-10-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
196 PALUCH Mariusz 1997-11-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
197 PANEK Paweł 1995-01-19 RKS Łódź LDZ
198 PATEREK Przemysław 1979-03-24 niest. Bydgoszcz KPO
199 PĄPERSKI Bartłomiej 1993-02-02 RKS Łódź LDZ
200 PECOLD Bartosz 1987-10-05 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
201 PĘGOWSKI Krystian 1997-03-04 MKLA Łęczyca LDZ
202 PIECHOWSKI Michał 1986-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
203 PIERÓG Paweł 1992-05-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
204 PIETRONIEC Sebastian 1986-07-31 TS AKS Chorzów SLK
205 PIETRZAK Kacper 1999-01-08 RKS Łódź LDZ
206 PIOTROWSKI Marcin 1985-03-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
207 PLASKOTA Krzysztof 1985-11-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
208 PLISZKA Patryk 1991-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
209 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
210 PODBIELSKI Marcin 1987-06-06 GKS Olimpia Grudziądz KPO
211 POPOWNIAK Patryk 1991-10-30 RKS Łódź LDZ
212 PRYLEWSKI Mateusz 1993-09-16 MUKL Brodnica KPO
213 PRZEWOŹNY Kamil 1997-05-05 AZS Łódź LDZ
214 PRZYBYŁEK Radosław 1990-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
215 PRZYSTALSKI Michał 1993-01-20 KL Kopernik Toruń KPO
216 PRZYTUŁA Przemysław 1995-02-11 KS Agros Zamość LBE
217 PTASIŃSKI Radosław 1999-09-07 UKS SMS Warszawa MAZ
218 RACHUBIŃSKI Piotr 1994-08-24 RKS Łódź LDZ
219 RAJ Bartłomiej 1992-04-02 SKS Start Łódź LDZ
220 RATAJCZAK Maciej 1977-08-30 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
221 RATOWSKI Damian 1996-03-05 MULKS MOS Sieradz LDZ
222 REWIŚ Jakub 1992-09-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
223 ROGOWSKI Przemysław 1980-02-09 OŚ AZS Poznań WLP
224 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
225 ROSIAK Dominik 1994-04-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
226 ROSIAK Michał 1986-05-09 LKS Vectra Włocławek KPO
227 ROSŁANIEC Maciej 1992-05-11 MKS Juvenia Białystok POD
228 RUDNICKI Julian 1996-03-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
229 RYDER Dawid 2000-03-07 MKL Toruń KPO
230 RZEPECKI Mariusz 1996-05-21 RKS Łódź LDZ
231 SAMBORSKI Maciej 1988-03-09 KS AZS AWF Kraków MLP
232 SIERCHA Patryk 1998-07-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
233 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
234 SIROCKI Szymon 1990-05-12 SKLA Sopot POM
235 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
236 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
237 SŁOMCZYŃSKI Damian 1992-02-22 RKS Łódź LDZ
238 SOBIŃSKI Adam 1995-03-24 MKLA Łęczyca LDZ
239 SOBORA Łukasz 1978-11-23 RKS Skra Warszawa MAZ
240 SOCHACKI Roman 1991-04-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
241 SODKIEWICZ Krzysztof 1989-02-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
242 SOŁODKO Daniel 1988-10-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
243 SOŁTYS Patryk 1991-01-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
244 STAWICKI Michał 1984-07-05 AZS-AWF Gorzów LBU
245 STEFAN Dominik 1982-04-21 AZS Łódź LDZ
246 STEMPURSKI Daniel 1997-01-18 AZS UMCS Lublin LBE
247 STĘPIEŃ Michał 1997-02-22 KKL Kielce SWK
248 STĘPNIEWSKI Damian 1992-02-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
249 STOCHAJ Tomasz 1987-04-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
250 STRASZECKI Damian 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
251 STRASZEWSKI Piotr 1995-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
252 STRZELCZYK Marcin 1988-01-25 RLTL ZTE Radom MAZ
253 SUPERSON Marcin 1988-04-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
254 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKS Durasan Płońsk MAZ
255 SZCZECH Paweł 1991-09-28 MKS Juvenia Białystok POD
256 SZCZEPANEK Konrad 1994-01-31 RKS Łódź LDZ
257 SZCZESIUL Kamil 1991-09-11 MKS Juvenia Białystok POD
258 SZKODZIŃSKI Tomasz 1979-01-27 niest. Kraków MLP
259 SZLASZYŃSKI Przemysław 1983-01-18 MLKS Czarni Olecko WMZ
260 SZMYTKOWSKI Tomasz 1993-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
261 SZTRANC Oskar 1997-11-24 OKS Skra Warszawa MAZ
262 SZYDEL Piotr 1993-02-08 LKS Olimpic Szczecin ZPO
263 SZYMAŃSKI Marcin 1995-04-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
264 SZYMCZAK Mariusz 1994-03-09 LUKS PMOS Zduńska Wola LDZ
265 ŚCIUBEŁ Marcin 1976-03-16 RKS Łódź LDZ
266 ŚLIWKA Rafał 1982-03-17 MKL Szczecin ZPO
267 ŚWIĄDER Daniel 1997-06-28 BKL Bełchatów LDZ
268 ŚWIGOŃ Jaromir 1990-05-15 SKLA Sopot POM
269 TALKOWSKI Tomasz 1984-02-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
270 TARNOWSKI Maksymilian 2000-03-17 RKS Łódź LDZ
271 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
272 TOMKIEWICZ Marcin 1989-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
273 TRELIŃSKI Michał 1987-05-25 AZS-AWF Katowice SLK
274 TRZEBOŃSKI Mateusz 1996-01-15 BKL Bełchatów LDZ
275 TURLEJ Michał 1994-01-15 RKS Skra Warszawa MAZ
276 TYLAK Łukasz 1990-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
277 URBANIAK Dawid 1990-08-01 OŚ AZS Poznań WLP
278 URBAŃSKI Kacper 1994-05-08 MKLA Łęczyca LDZ
279 URBAŚ Marcin 1976-09-17 OŚ AZS Poznań WLP
280 WALCZAK Damian 1995-07-20 MKLA Łęczyca LDZ
281 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
282 WASIAK Jarosław 1984-01-28 AZS Łódź LDZ
283 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 MUKS Kadet Rawicz WLP
284 WIADEREK Piotr 1984-02-05 SKLA Sopot POM
285 WIECZOREK Piotr 1988-06-29 AZS Łódź LDZ
286 WIECZORKOWSKI Adrian 2000-06-13 MKL Toruń KPO
287 WIENCŁAW Paweł 1995-02-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
288 WIERCIŃSKI Michał 1993-02-21 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
289 WIERNIK Tomasz 1984-06-18 RKS Łódź LDZ
290 WIERZBICKI Maciej 2002-04-15 RKS Łódź LDZ
291 WIERZBIŃSKI Bartosz 1995-01-29 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
292 WILK Piotr 1992-01-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
293 WINIAREK Michał 1995-02-09 MUKS Płock MAZ
294 WISZNIEWSKI Dawid 1981-05-28 niest. Łódź LDZ
295 WISZNIEWSKI Sebastian 1993-01-18 LKS Olimpic Szczecin ZPO
296 WIŚNIEWSKI Bartosz 1993-03-15 RKS Łódź LDZ
297 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
298 WOJCIECHOWSKI Bartosz 1989-04-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
299 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 BKL Bełchatów LDZ
300 WRÓBLEWSKI Kamil 1991-05-23 KKL Kielce SWK
301 WRZESZCZ Marcin 1995-04-13 UKS Kusy Warszawa MAZ
302 WYLĘGŁY Witold 1992-09-13 AZS Łódź LDZ
303 YETSYK Anton 1993-08-19 OKLA Ostrołęka MAZ
304 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
305 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 1980-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
306 ZAWIŚLAK Karol 1988-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
307 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
308 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
309 ZIELIŃSKI Jakub 1998-02-23 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
310 ZIENTAL Mateusz 1990-07-28 NKS Namysłów OPL
311 ZIENTARA Dawid 1992-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
312 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
313 ZIMNY Cezary 1996-07-20 RKS Łódź LDZ
314 ZIMNY Emanuel 1981-01-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
315 ZYCHOWSKI Mateusz 1993-03-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
316 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
317 ŻAK Mariusz 1995-02-12 RLTL ZTE Radom MAZ
318 ŻEŃCZAK Dawid 1991-02-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
319 ŻURAWSKI Jakub 1998-01-01 UKS Kusy Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23418998718262sekund