CHROSTA Filip
2002-02-27
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCIO Cyprian
2003-05-28
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKI Karol
2010-03-18
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMSKI Przemysław
1996-12-27
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ALEKSANDROWICZ Kamil
1995-06-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
AMBROŻY Kacper
1996-02-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANDRZEJCZAK Jakub
1998-06-13
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANDRZEJEWSKI Kacper
1998-01-24
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ANDZIAK Stanisław
2004-12-05
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BACHÓRSKI Anton
2002-07-18
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BALCEREK Adam
1998-01-11
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BANACH Konrad
1985-12-11
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARCIK Jakub
2003-11-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BARY¦ Benedykt
1997-02-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BAZANIAK Bartek
2005-03-18
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BˇK Kacper
2002-03-12
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BˇKOWSKI Marcel
2002-05-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BEDNARZ Patryk
1994-02-06
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BĘBACZ Arkadiusz
2001-01-30
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BIJOWSKI Kamil
1993-02-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BIŃCZYK Bernard
2000-11-24
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BŁASZCZAK Karol
2005-04-02
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BŁASZCZYK Mateusz
1994-01-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BOGACZYŃSKI Igor
2003-11-07
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BONDALSKI Sławomir
1983-03-17
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BOROŃ Aleksy
2000-06-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BOROWSKI Mateusz
1995-01-12
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BRACKI Jakub
2003-03-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BROCKI Mateusz
2002-02-03
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BRONISZEWSKI Kacper
2001-04-11
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BRYL Michał
1997-10-27
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BRZEZIŃSKI Adrian
1998-08-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BRZEZIŃSKI Maciej
1993-03-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BUGAJSKI Paweł
2001-02-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BUJNOWICZ Dominik
1998-12-28
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BURDA Adam
1999-06-10
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BURKIEWICZ Eryk
2003-06-26
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BUSZ Damian
2001-01-15
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BYDOŃ Oskar
2004-01-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
CEGŁA Kacper
2004-11-02
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
CHAŁADZIŃSKI Oskar
2004-06-11
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
CHARZYŃSKI Sebastian
2000-05-03
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
CHIDA Tomasu
2002-04-11
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
CHMIELEWSKI Karol
1996-03-11
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CHOJNOWSKI Bartłomiej
1993-09-24
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CHUDAK Franciszek
2001-12-03
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CIERPLIKOWSKI Bartosz
1998-06-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
CISIŃSKI Maciej
1997-01-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
CYGAN Wiktor
2003-01-28
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CZARNECKI Ernest
1994-03-23
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
CZOŁNOWSKI Beniamin
2004-10-18
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
CZOPEK Bartosz
2008-12-03
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CZYSZCZOŃ Maciej
2002-04-23
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
ĆWIKŁO Bartłomiej
2006-10-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
DARMACH Krystian
2002-02-09
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
DˇBROWSKI Patryk
2000-10-01
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
DERUS Michał
1990-09-21
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
DŁUGOPOLSKI Krystian
2002-01-01
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
DOBROWOLSKI Bartłomiej
2002-06-26
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
DONIEC Szymon
2004-03-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
DRĘŻEK Arkadiusz
1999-12-10
KU AZS WAT w Warszawie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
DRÓŻDŻ Marcin
2002-01-05
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
DRWALEWSKI Oskar
2002-06-07
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
DUDEK Bartosz
1992-02-25
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
DZIDA Paweł
1999-04-13
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
DZIKIEWICZ Paweł
2002-07-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
FARAJ Wiktor
2002-05-02
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
FIDELUS Tymoteusz
2003-04-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
FIEĆKO Miłosz
2002-07-17
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
FIEDEŃ Natan
1998-06-02
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
FIERTAK Franciszek
2008-05-23
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
FORMANIEWICZ Piotr
1998-07-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
FRˇCKIEWICZ Natan
2001-08-02
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
FUJAK Oliwier
2004-11-11
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
FURGAŁ Patryk
2002-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
GAJEK Szymon
2001-08-03
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
GAJEWSKI Karol
1999-08-31
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
GARUS Kamil
2002-01-23
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
GAWRON Patryk
2001-03-04
ULKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
GAWRYSZCZAK Daniel
2001-03-13
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
GˇBKA Bartosz
1999-05-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
GIBAS Marcin
1999-06-20
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
GIBASZEK Aleksander
1998-12-12
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
GIBKI Jakub
2003-02-25
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
GLIED Emanuel
2002-06-27
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
GŁĘBOCKI Jan
2001-04-09
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
GŁUCHOWSKI Kamil
1999-02-14
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
GOC Kacper
2002-10-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
GOCH Szymon
2002-03-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
GOŁˇB Jarosław
2000-03-15
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
GORCZYCA Jakub
2002-03-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
GÓRNY Mateusz
2002-08-29
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
GRABOWSKI Kacper
1993-09-05
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
GRˇBCZEWSKI Mateusz
2002-03-25
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
GRĘBOSZ Dorian
2006-06-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
GRUCHOT Dawid
1995-08-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
GRUZD Wiktor
2002-06-30
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
GRZEGORZEWICZ Patryk
2002-05-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
GRZEGORZEWSKI Szymon
2002-02-26
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
GRZELAK Mateusz
2001-01-18
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
GRZYMSKI Stanisław
2004-09-10
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
GRZYWACZ Kacper
2002-01-17
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
GUMIELA Jakub
1998-08-16
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
GUZIEWICZ Adrian
1993-07-18
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
HERZYK Paweł
2002-01-20
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
HOŁUB Maciej
1998-01-30
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
IWANOW Maciej
2002-06-17
UKS Korabka Łowicz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
JACEWICZ Błażej
1999-09-25
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
JAGIEŁŁO Łukasz
2002-06-05
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
JAGURA Jakub
2002-09-30
UKS Jedynka Łowicz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
JAKUBOWIAK Przemysław
1998-01-18
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
JAKUBOWSKI Adam
2000-11-21
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
JAKUBOWSKI Szymon
1997-03-26
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
JANCZYK Patryk
1999-03-04
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
JANIAK Jakub
1996-12-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
JANIK Dawid
2000-01-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
JANIK Marcin
2001-01-24
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
JANKOWSKI Tomasz
1999-07-05
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
JAROSZ Bartosz
2002-07-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
JASEK Tymoteusz
2009-02-13
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
JASIEŃCZUK Szymon
2000-12-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
JASTRZĘBSKI Kacper
2000-07-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
JA¦KIEWICZ Adam
2002-03-19
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
JAWORSKI Mateusz
2002-01-15
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
JOACHIMIAK Juliusz
2001-06-28
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
JOCHYMCZYK Konrad
2000-02-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
JOŃCZYK Maciej
2002-01-05
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
JOPEK Michał
2005-07-28
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
JUSZCZAK Mateusz
2002-05-08
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
JUSZCZYK Bartłomiej
2003-07-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KACZMARCZYK Kacper
2002-07-18
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KACZOR Wojciech
1997-02-07
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
KADYŁO Adam
2003-07-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KARKOWSKI Bartłomiej
1999-01-26
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
KAROLEWSKI Marcin
2002-12-16
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
KARWIK Kamil
1997-01-11
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KASIBORSKI Bartosz
2002-06-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KASZYŃSKI Dawid
2002-04-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
KĘDZIOR Paweł
1993-09-28
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
KĘPIŃSKI Bartłomiej
2003-08-01
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
KIELAN Adam
2000-06-30
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
KITA Jakub
2001-05-10
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
KLOS Roger
1993-10-28
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KŁOSIŃSKI Szymon
2001-06-19
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KNOP Juliusz
1998-02-05
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
KOCOŃ Damian
2003-01-01
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
KOŁODZIEJCZYK Dawid
2002-04-28
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KOMAŃSKI Albert
2000-02-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KOPEĆ Bartłomiej
1997-12-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KOPEĆ Maciej
2002-07-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KOPICZKO Bartosz
2002-04-20
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KORNA¦ Karol
2001-05-21
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KORNOWSKI Marek
2001-01-30
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KORUS Kacper
2001-03-25
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KOSELA Kacper
2006-01-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KOSIEC Paweł
2002-05-14
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KO¦CIELAK Kacper
2003-03-21
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KOTYNIA Kacper
2003-03-18
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KOWALSKI Bartłomiej
2002-07-13
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
KOWALSKI Dawid
2001-07-18
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KOWALSKI Jędrzej
2002-12-27
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KOZELAN Hubert
2003-06-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KOZICZYŃSKI Karol
2001-06-24
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KOZIOŁ Jakub
1999-04-16
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KOZŁOWSKI Jakub
2002-02-19
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KOZŁOWSKI Piotr
2001-02-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KOZŁOWSKI Przemysław
1998-01-22
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KRAKOWIAK Tymoteusz
2004-06-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KRAWCZYK Kacper
2002-07-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KRAWCZYK Kacper
2001-04-05
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KRAWCZYK Maciej
2002-12-17
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KRAWIEC Mikołaj
2011-05-08
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KREFT Szymon
2000-01-29
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KRÓL Przemysław
2000-06-10
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KRÓLIKOWSKI Kacper
2002-05-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KRÓLIKOWSKI Szymon
1999-09-03
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KRUPA Patryk
2002-04-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KRUPIŃSKI Dawid
2003-07-12
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KRUPIŃSKI Patryk
1998-10-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KRYSIAK Iwo
2003-09-02
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KRZEMIEŃ Jan
2002-05-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KSEPKA Jędrzej
2001-04-19
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KUBIAK Patryk
1991-03-07
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KUBICA Mateusz
2002-02-22
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KUCHARCZYK Jan
2001-01-05
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KUFEL Jerzy
2000-01-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KUFEL Maksymilian
2002-08-28
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KUKAWSKI Jakub
2002-02-27
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KULESZA Oktawiusz
2001-06-05
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KULIGOWSKI Michał
2002-08-13
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KU¦ Miłosz
2002-06-18
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KU¦NIERZ Piotr
1994-02-05
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KUZAK Piotr
1997-04-13
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KWIATKOWSKI Karol
1996-08-20
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
LACH Artur
2000-02-03
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
LEMPACH Jakub
2001-08-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
LEWANDOWSKI Adam
1997-07-22
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
LEWANDOWSKI Jakub
2001-06-08
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
LEWANDOWSKI Jakub
2000-09-17
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
LISICKI Dominik
2001-01-24
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
LONDZIN Marcin
1992-04-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
ŁAKOMY Jan
2007-04-17
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
ŁAZOWY Cezary
2004-01-04
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
ŁĘCZYCKI Artur
2000-02-05
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
ŁUBOWSKI Adam
2003-01-01
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
ŁUCKI Oskar
2002-04-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
ŁUCZYŃSKI Dominik
2002-10-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
ŁUKOMSKI Adam
2001-09-06
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
ŁUPIŃSKI Rafał
2001-03-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
ŁYSZCZYŃSKI Wiktor
2002-04-25
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
MALAREK Michał
1998-09-07
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
MALEC Bartłomiej
1999-04-28
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
MALENDOWICZ Filip
2003-09-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
MARCINIAK Arkadiusz
2002-01-01
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
MARCINKOWSKI Marcin
1981-02-16
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
MARCINKOWSKI Paweł
1995-05-31
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
MARCZEWSKI Jan
1999-08-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
MARKIEWICZ Kamil
2003-02-06
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
MASTALERZ Artur
2002-07-07
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
MASZTAK Kamil
1984-07-16
WKS Grunwald Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
MATEŃKO Wiktor
2002-01-04
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
MATERA Mateusz
2004-04-20
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
MATULSKI Hubert
2006-02-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
MAZUR Krystian
2002-03-10
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
MAZUR Michał
2003-09-21
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
MICHALAK Piotr
2002-06-29
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
MICHAŁOWICZ Krzysztof
1999-08-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
MIKUSZEWSKI Konrad
2002-04-25
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
MILCZAREK Mateusz
2000-04-03
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
MIŃCZUK Mateusz
2000-03-17
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
MIROCHA Grzegorz
2000-05-13
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
MISEK Kamil
2002-12-21
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
MISTEREK Mateusz
2005-07-04
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
MISZKIEL Marcin
2001-05-25
SL Salos Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
MI¦TAK Nikodem
2003-07-11
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
MITKA Piotr
1994-08-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
MOCHEREK Tomasz
2000-06-15
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
MORAWSKI Kacper
2002-03-26
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
MORDAKA Mateusz
2001-10-02
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
MORDYL Jakub
1996-01-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
MORZEWSKI Marceli
2000-01-22
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
MUC Karol
2002-06-20
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
MUCHLADA Patryk
1999-11-11
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
MURIAS Mateusz
2002-01-18
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian
1997-06-25
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
NAPIERAŁA Alan
1998-07-21
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
NOWAK Igor
2001-02-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
NOWAK Kacper
2001-07-13
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
NOWAKOWSKI Kasper
1999-01-26
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
NOWICKI Karol
2004-01-01
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
NOWICKI Krzysztof
2001-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
OCHWAT Kamil
2001-07-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
OLCZYK Jakub
2002-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
OLEJNICZAK Jakub
1997-02-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
OLSZAŃSKI Kacper
2002-03-17
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
OLSZEWSKI Kacper
2003-07-30
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
OPOCKI Michał
1998-09-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
OWCZORZ Piotr
2003-01-29
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
PAJˇK Jakub
2001-01-19
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
PAJˇK Jakub
2002-04-23
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
PAJˇK Rafał
1999-02-03
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
PALARCZYK Maksymilian
2003-05-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
PALICKI Maciej
1996-04-22
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
PATRZYK Adam
2002-01-23
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
PAWLAK Mateusz
2001-03-18
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
PAWLUCZYK Adam
2002-05-26
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
PĘCZEK Piotr
2002-02-22
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
PĘDZIWIATR Jakub
1999-09-11
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
PIˇTKOWSKI Marcin
2001-02-07
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
PIECHUT Maciej
2001-09-08
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
PIEPRZYK Dominik
2002-07-17
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
PIER¦CIONEK Kamil
2002-04-21
PLMKS Chrobry Gryfice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
PIETRASIAK Igor
2002-05-09
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
PIETRUSA Jakub
2005-02-18
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
PIETRUSA Jakub
2002-02-09
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
PIĘCEK Jakub
2003-07-07
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
PIOTROWSKI Szymon
1999-10-20
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
PISAREK Dominik
2001-05-05
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
PIWOWARCZYK Krystian
2001-08-22
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
PLICHTA Antoni
2000-01-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
PODEMSKI Bartosz
2003-02-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
PODSIADŁY Adam
2000-04-07
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
PODSIEDLIK Mateusz
2002-02-08
LZS Sigma OSIR Staszów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
POKORA Dawid
2002-03-25
LKS Orzeł Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
PROKOPOWICZ Patryk
2001-07-03
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
PRZYGODZKI Bartłomiej
2003-01-25
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
PTAK Bartosz
2001-03-04
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
PYTLIK Krzysztof
1995-06-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
REJ Dawid
2002-04-10
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
REMBISZ Rafał
2003-10-25
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
RODZIEWICZ Jan
2003-02-17
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
ROSÓŁ Sebastian
1999-01-30
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
ROSZEWSKI Adam
2001-01-31
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
ROZENKRANC Bazyli
2002-06-16
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
RÓŻAŃSKI Mateusz
1998-08-11
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
RUSZKOWSKI Bartosz
2001-02-16
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
RUTKOWSKI Piotr
2002-01-29
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
RUTOWICZ Hubert
2004-07-04
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
RYBARCZYK Przemysław
2002-04-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
RYBUS Patryk
1997-06-27
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
RYCZYŃSKI Mikołaj
2005-11-24
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
RYDER Dawid
2000-03-07
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
RZE¬NICZAK Mateusz
1998-07-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
SACHARCZUK Radosław
1993-09-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
SAMULEWICZ Jan
2003-11-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
SAPIEJA Przemysław
2002-01-15
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
SEIDEL Wojciech
1950-01-16
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
SIENKIEWICZ Szymon
2003-07-22
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
SIKORA Maciej
2003-08-03
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
SIKORSKI Jakub
2004-11-03
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
SIKORSKI Jakub
2001-09-01
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
SIKORSKI Tomasz
1984-04-23
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
SKÓRKA Miłosz
2003-10-29
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
SKRZYPCZAK Kamil
1991-12-31
KS Dynamic ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
SŁOMKA Bartosz
2001-05-11
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
SŁOWIK Maciej
2004-02-25
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
SMOLAREK Michał
2000-02-12
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
SMOSARSKI Dominik
1999-09-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
SOBALA Mikołaj
2002-10-30
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
SOBCZYK Krystian
2003-03-31
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
SOBCZYK Radosław
1998-06-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
SOBÓL Damian
2003-07-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
SOBURA-DURMA Jakub
2002-02-28
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
SOŁTYS Kamil
2002-01-01
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
STANISZEWSKI Jakub
2001-08-09
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
STANKIEWICZ Mikołaj
2003-07-25
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
STEC Kajetan
2001-01-16
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
STEFAŃSKI Hubert
2002-03-15
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
STĘPNIAK Mateusz
2000-10-20
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
STOBIECKI Mateusz
1992-03-11
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
STOBIENIECKI Oskar
2000-02-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
STOLARSKI Jakub
2000-06-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
STRÓŻYŃSKI Szymon
2002-01-01
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
STRYCZEK Szymon
2003-03-17
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
SUBOCZ Bartosz
2002-06-04
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
SUCHARSKI Jakub
2002-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
SUDER Alan
2004-11-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
SUŁOWSKI Łukasz
2001-09-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
SUMARA Dawid
2002-01-01
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
SUMIŃSKI Michał
2001-03-12
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
SYKA Mateusz
2002-01-31
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
SZACHNIEWICZ Szymon
2001-05-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
SZCZEPANIAK Jakub
2003-01-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
SZCZYREK Szymon
2001-05-21
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
SZEWCZYK Oskar
2002-11-21
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
SZPANOWSKI Kacper
2001-09-21
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
SZTRANC Oskar
1997-11-24
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
SZUMIEC Michał
2001-02-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
SZURGOT Szymon
2002-01-22
KKB Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
SZWED Maksymilian
2004-08-06
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
SZYCHTA Krzysztof
2001-07-20
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
SZYMACHA Patryk
1999-09-23
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
SZYMAŃSKI Cezary
2003-02-05
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
SZYMAŃSKI Daniel
2005-05-22
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
SZYMCZYK Szymon
2003-01-06
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
¦LIWKA Oskar
2001-08-21
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
TABORSKI Andrzej
2003-04-24
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
TARADAJ Bartosz
2001-12-22
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
TARNOWSKI Maksymilian
2000-03-17
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
TARNOWSKI Michał
2001-06-17
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
TKOCZ Cyryl
2003-02-24
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
TOMCZAK Krzysztof
2001-06-09
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
TRZASKA Damian
2000-02-03
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
TRZÓSŁO Adrian
2001-10-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
TURAJ Mateusz
2002-02-18
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
TUREK Bartosz
2002-05-22
UKS Atos WoĽnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
TURSKI Tomasz
1999-04-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
TUTAK Dawid
2002-02-22
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
UCZCIWEK Miłosz
2002-06-14
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
URBANEK Łukasz
2003-07-09
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
URBANIAK Sergiusz
2002-03-03
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
WALCZAK Adrian
2002-02-09
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
WARSZYCKI Konrad
2001-04-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
WASILEWSKI Artur
1996-09-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
WAWRZONKOSKI Filip Wiktor
2000-06-17
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
WˇSOWICZ Maciej
2006-10-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
WDOWIK Oliwer
2002-01-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
WELET Michał
2000-11-25
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
WĘCLEWSKI Dawid
2002-01-15
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
WIDUCH Piotr
2002-02-21
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
WIECZOREK Bartosz
2004-01-24
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
WIECZORKIEWICZ Sebastian
2000-07-10
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
WIERZBICKI Maciej
2002-04-15
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
WIETESKA Tomasz
2001-10-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
WILCZYŃSKI Kamil
2002-09-20
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
WILIŃSKI Jakub
2004-06-02
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
WILK Łukasz
2000-01-05
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
WIROWSKI Aleksander
2005-03-16
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
WISZNIOWSKI Mateusz
2002-09-07
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
WITANOWSKI Adrian
2003-11-07
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
WITCZAK Konrad
2001-02-27
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
WITKE Jakub
2002-10-03
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
WŁODARCZYK Michał
1994-02-20
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
WŁODARCZYK Michał
1991-03-10
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
WŁODAREK Bartek
2001-11-29
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
WOJDALSKI Mariusz
2001-02-25
UKL Feniks ¦widwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
WOJTAL Sebastian
2004-04-23
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
WOJTUN Jakub
2001-02-15
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
WOJTYGA Miłosz
2002-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
WOJTYSIAK Bartosz
2002-09-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
WOSICKI Józef
1997-12-28
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
WO¦ Wiktor
1996-06-07
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
WO¦KO Kacper
2003-02-21
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
WO¬NIAK Szymon
1999-08-10
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
WÓDZ Igor
2003-01-01
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
WÓJCIK Mateusz
1998-08-07
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
WÓJCIK Mateusz
2001-09-27
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
WÓJCIK Tomasz
2000-10-19
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
WRÓBEL Adam
2001-10-24
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
WRÓBEL Krzysztof
1996-02-14
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
WRÓBEL Mateusz
2002-01-01
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
WRÓBEL Mateusz
2000-09-04
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
WRÓBLEWSKI Kacper
2004-07-29
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
WYDERKA Maciej
2002-07-29
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
WYKROTA Patryk
2000-11-13
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
WYLĘGA Nikodem
1998-06-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
WYPŁOSZ Tymoteusz
1998-08-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
WYWIAŁ Wiktor
2003-03-19
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
ZABDYR Bartosz
2003-06-02
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
ZACZEK Artur
1989-02-28
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
ZAGÓL Krzysztof
2002-03-19
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
ZAJMA Paweł
1999-08-10
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
ZALEWSKI Tomasz
2003-01-16
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
ZAMIATOWSKI Kacper
2002-01-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
ZARĘBSKI Michał
2002-08-28
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
ZARZYŃSKI Filip
1998-02-06
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
ZAWADZKI Jacek
1997-09-23
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
ZAWISZA Wojciech
1999-07-15
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
ZDUŃCZYK Jakub
2001-08-08
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
ZEGAN Oliwier
2003-05-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
ZIELIŃSKI Jakub
1998-02-23
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
ZIELONKA Cezary
2001-03-02
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
ZIMNIAK Kacper
2004-04-19
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
ZIOBRO Wiktor
2001-09-16
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
ZUBEL Krystian
2001-03-09
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
ŻAK Łukasz
1997-05-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
ŻOK Łukasz
2001-05-17
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
ŻYGADŁO Bogdan
1999-08-12
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
ŻYGOWSKI Damian
2001-04-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik