ŻUKOWSKA Magdalena
2001-01-01
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Julia
2002-10-13
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BOCHENKO Dominika
2001-08-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BORYS Patrycja
2000-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUJNOWSKA Agnieszka
2000-04-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CZEREMCHA Ewelina
2001-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DASZKIELEWICZ Magdalena
2000-08-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DENIZIAK Wiktoria
2001-06-08
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
FORYŚ Klaudia
2003-07-04
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GIL Dominika
2001-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
HERDA Patrycja
2002-05-16
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KOMOSA Edyta
2001-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KOTUK Klaudia
2000-01-01
Gimnazjum Mońki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KOWALEWSKA Klaudia
2000-01-18
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KRUTUL Martyna
2001-07-10
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
LIŻEWSKA Magda
2000-10-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
ŁOWCZYŃSKA Monika
2000-03-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MAJEWSKA Natalia
2002-07-06
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MASŁOWSKA Gabrysia
2004-03-23
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MATOCHA Magdalena
2000-01-11
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MIECZKOWSKA Wiktoria
2001-06-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
OLECHNO Aleksandra
2001-01-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
OTTO Wiktoria
2002-03-19
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
PIASECKA Justyna
2001-01-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
PIEKARSKA Gabriela
2001-01-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
PIJANOWSKA Sylwia
2000-02-24
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
PŁOŃSKA Joanna
1999-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ROMANOWSKA Dominika
2001-08-28
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
SĘK Angelika
2001-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
SĘKAL Aleksandra
2000-07-05
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
SKRODZKA Zuzanna
2001-01-01
PG 5 Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
SOKOŁOWSKA Angelika
2000-01-01
Gimnazjum Sokoły
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
SOKÓŁ Karolina
2000-02-28
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SUMKOWSKA Wiktoria
2001-07-20
PG S 29 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
TUROWICZ Kamila
1999-04-02
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
WALCZAK Kamila
2002-05-11
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
WAŚNIEWSKA Aleksandra
2002-01-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
WITKOWSKA Weronika
1998-04-27
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
WÓJCIK Natalia
2002-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
ZAMBRZYCKA Kinga
2001-01-01
Gimnazjum Sokoły
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ZAMOJSKA Wiktoria
2001-09-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik