JAMIOŁKOWSKI Radosław
1999-01-01
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAGIŃSKI Damian
2000-08-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BRODZIK Kacper
1999-01-01
TL Białowieża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BUDZISZEWSKI Jakub
1998-01-01
ZSOiP Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHOMKO Dawid
1998-05-17
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DĄBROWSKI Dawid Andrzej
1999-02-17
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DZIENISZEWSKI Grzegorz
2001-01-07
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GÓRSKI Dominik
2000-04-23
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GUTOWSKI Łukasz
2001-04-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
HAPONIK Kacper
1999-04-14
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JAROSZ Kamil
1999-03-16
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KALINOWSKI Dariusz
2000-01-11
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KONSTANTY Mateusz
1998-11-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
OLEWIŃSKI Szymon
1999-01-01
ZS Siedliszcze
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
OŁÓW Patryk
2001-07-01
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
PARZYCH Mateusz
1999-10-10
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
PĘZA Mateusz
1999-09-18
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
RACZYŁO Damian
1998-08-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
SACHARCZUK Radosław
1993-09-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
SAPIESZKO Krzysztof
1999-01-01
PG Lipsk
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
TARNOWSKI Michał
2001-06-17
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
WĄDOŁOWSKI Michał
1997-09-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
WISZOWATY Krzysztof
2000-02-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
ZARĘBA Kacper
2001-03-25
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik