RAMOTOWSKI Paweł
2000-06-03
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGAN Kamil 2000-01-01 PG Krasnopol POD
2 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
3 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
4 BUJAK Jakub 2000-12-08 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
5 CHŁĄDZYŃSKI Jakub 2000-09-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
6 CHMIELEWSKI Paweł 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
7 CYRSON Dominik 2000-08-26 MLKS Baszta Bytów POM
8 CZAK Jakub 2001-05-29 LKS Lubusz Słubice LBU
9 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
10 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
11 DEJNEKO Kamil 2001-03-28 AZS-AWF Gorzów LBU
12 DOMINGOS Oskar 2000-04-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
13 DUDEK Miłosz 2001-09-27 AZS UMCS Lublin LBE
14 FRANKOWSKI Fabian 2001-01-01 Gimnazjum SMŚR Białystok POD
15 FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
16 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 GDALEWSKI Kacper 2000-06-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
18 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
19 GÓRSKI Dominik 2000-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
20 GRABOWSKI Adam 2001-06-12 LUKS Eurocentr Suchowola POD
21 GWIAZDA Kacper 2000-03-24 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
22 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
23 JAKUBOWSKI Konrad 2000-01-01 PG Krasnopol POD
24 JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
25 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
26 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
27 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
28 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
29 KLIMCZAK Przemysław 2000-04-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
30 KLIMOWICZ Michał 2002-08-06 KS Podlasie Białystok POD
31 KŁOSEK Piotr 1998-05-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
33 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
34 KUSZNERUK Mikołaj 2000-03-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
35 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
36 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
37 MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 RLTL ZTE Radom MAZ
38 MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
39 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
40 MILEWSKI Rafał 2000-04-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
42 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Września WLP
43 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
44 NASZKIEWICZ Patryk 2002-06-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
45 NIEZGODZIŃSKI Sebastian 2000-07-09 RKS Łódź LDZ
46 NOWAK Michał 2000-04-20 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
47 NOWICKI Oskar 2000-06-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
48 OLEKSIEJ Konrad 2000-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 OŁDAKOWSKI Jakub 2000-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
51 PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
52 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
53 PRZEPIÓRA Wiktor 2001-03-21 PLKS Gwda Piła WLP
54 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
55 ROSZKOWSKI Patryk 2001-06-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
57 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
58 SOBCZAK Kacper 2000-09-27 MLKS Echo Twardogóra DOL
59 SOKOŁOWSKI Damian 2000-01-01 niest. Białystok POD
60 STACH Wojciech 2000-04-15 MKS MOS Wrocław DOL
61 SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
62 ŚLAZIŃSKI Adam 2001-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
63 ŚWIĄĆ Paweł 1999-03-24 CKS Budowlani Częstochowa SLK
64 WŁODKOWSKI Dawid 2001-04-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
65 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
66 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
67 ZIEMCZYK Kamil 2001-01-01 niest. Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.061072111129761sekund