RAMOTOWSKI Paweł
2000-06-03
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGAN Kamil 2000-01-01 PG Krasnopol POD
2 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
3 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
4 BUJAK Jakub 2000-12-08 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
5 CHMIELEWSKI Paweł 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
6 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
7 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
8 DUDEK Miłosz 2001-09-27 AZS UMCS Lublin LBE
9 FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
10 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
12 GÓRSKI Dominik 2000-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
13 GRABOWSKI Adam 2001-06-12 LUKS Eurocentr Suchowola POD
14 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
15 JAKUBOWSKI Konrad 2000-01-01 PG Krasnopol POD
16 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
17 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
18 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
19 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
20 KLIMCZAK Przemysław 2000-04-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
21 KLIMOWICZ Michał 2002-08-06 KS Podlasie Białystok POD
22 KŁOSEK Piotr 1998-05-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
24 KUSZNERUK Mikołaj 2000-03-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
25 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
26 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
27 MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 RLTL ZTE Radom MAZ
28 MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
29 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
30 MILEWSKI Rafał 2000-04-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
32 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Września WLP
33 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
34 NASZKIEWICZ Patryk 2002-06-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
35 NIEZGODZIŃSKI Sebastian 2000-07-09 RKS Łódź LDZ
36 NOWAK Michał 2000-04-20 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
37 NOWICKI Oskar 2000-06-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
38 OLEKSIEJ Konrad 2000-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 OŁDAKOWSKI Jakub 2000-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
41 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
42 PRZEPIÓRA Wiktor 2001-03-21 PLKS Gwda Piła WLP
43 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
44 ROSZKOWSKI Patryk 2001-06-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
46 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
47 SOBCZAK Kacper 2000-09-27 MLKS Echo Twardogóra DOL
48 SOKOŁOWSKI Damian 2000-01-01 niest. Białystok POD
49 STACH Wojciech 2000-04-15 MKS MOS Wrocław DOL
50 SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
51 ŚWIĄĆ Paweł 1999-03-24 CKS Budowlani Częstochowa SLK
52 WŁODKOWSKI Dawid 2001-04-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
53 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1265389919281sekund