MNICH Patryk
2001-07-06
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Jonasz 2001-08-26 UKS Achilles Leszno WLP
2 ADAMKIEWICZ Zbigniew 2000-06-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
3 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
4 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BANACH Kamil 2001-01-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
6 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
7 BARANOWSKI Kamil 2001-10-26 LUKS Eurocentr Suchowola POD
8 BARANOWSKI Piotr 2001-01-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 BARCIKOWSKI Arkadiusz 2000-07-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
10 BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 MKL Nefryt Lubartów LBE
11 BERNAŚ Dawid 2000-09-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
12 BIŃCZAK Franciszek 2002-05-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 BOJARYN Marcin 1999-01-01 PG 29 Białystok POD
14 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
15 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
16 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
17 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
18 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
19 CHRZAN Jerzy 2001-02-24 MKS Sambor Tczew POM
20 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 MUKL Brodnica KPO
21 CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 OKLA Ostrołęka MAZ
22 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
23 DĄBROWSKI Mateusz 2001-06-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 DĘBKOWSKI Tomasz 1999-01-01 PG Turośl POD
25 DMOCHOWSKI Mateusz 2001-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
27 DYBACKI Damian 2000-02-18 KS Podlasie Białystok POD
28 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
29 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
30 FICA Michał 2001-12-04 UKS Piast Bolków DOL
31 FOŁTA Paweł 2001-12-10 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
32 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
33 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
34 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
35 GĄSIEWSKI Krzysztof 2001-03-23 UKS Technik Augustów POD
36 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
37 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
38 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
39 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
41 GRUDKOWSKI Mateusz 2000-01-01 PG 3 Suwałki POD
42 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
43 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
44 GUSTAW Szymon 2000-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
45 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
46 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
47 JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
48 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
49 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
50 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
51 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
52 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
53 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
54 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
55 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
56 KLUCZEK Karol 2001-07-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
57 KOBAK Tymoteusz 2001-05-27 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
58 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
59 KOSSAKOWSKI Damian 2001-02-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
60 KOŚCIOŁKO Kamil 2001-03-02 MKS Unia Hrubieszów LBE
61 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
62 KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 LUKS Start Nakło KPO
63 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 LKS Zorza Gdynia POM
64 KRENSKI Mateusz 2000-03-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
65 KRUPA Piotr 2001-10-30 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
66 KUCHARSKI Filip 2001-11-19 LKS Vectra Włocławek KPO
67 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL ZTE Radom MAZ
68 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
69 KURPAS Rafał 2000-03-19 ZLKL Zielona Góra LBU
70 KUSIAK Dominik 2001-08-27 ULKS Lipinki MLP
71 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
72 LASEK Kacper 2002-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 LASKOWSKI Adrian 2002-04-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
74 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
75 LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 MKL Szczecinek ZPO
76 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
77 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 UKS Wiking Rychnowy POM
78 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
79 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
80 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 KS Hanza Goleniów ZPO
81 MARCINIAK Jakub 2000-10-14 UKS Jedynka Gostyń WLP
82 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
83 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
84 MATKOWSKI Michał 2001-11-02 UKS Piast Bolków DOL
85 MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 ULKS Muflon Bielawa DOL
86 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
87 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
88 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
89 NAUMNIK Kacper 2000-07-31 KS Podlasie Białystok POD
90 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 SL Olimpia Poznań WLP
91 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
92 NOCEŃ Dawid 2000-01-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
93 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
94 OSIECKI Łukasz 2002-08-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
95 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
96 PANKRATOW Jakub 2001-11-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
97 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS MOS Wrocław DOL
98 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 BKL Bełchatów LDZ
99 PIĄTEK Michał 2000-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
100 PIETRZKO Tomasz 2000-08-20 RKS Łódź LDZ
101 PIZOŃ Piotr 2000-02-11 KS Agros Zamość LBE
102 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
103 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
104 POZORSKI Szymon 2001-04-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
105 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
106 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 MKS Pogoń Siedlce MAZ
107 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
108 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SS MKS Parasol Wrocław DOL
110 PUTERKO Maciej 2001-11-14 SS MKS Parasol Wrocław DOL
111 RICCIARDI Alessio 2001-11-22 UKS Technik Augustów POD
112 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Puszcza Hajnówka POD
113 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
114 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
115 SAWICKI Dawid 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
116 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
117 SIENKIEWICZ Paweł 1999-07-24 KS Podlasie Białystok POD
118 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
119 SKOCZYLAS Daniel 2004-07-06 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
120 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
121 SOBIECH Igor 2002-02-06 MKS Juvenia Białystok POD
122 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
123 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
124 SOLDAT Adam 2001-01-27 MKS Hermes Gryfino ZPO
125 SOŁJAN Kacper 2001-03-07 KS Podlasie Białystok POD
126 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
127 STRĘCIWILK Bartosz 2000-11-14 KS Agros Zamość LBE
128 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
129 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
130 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
131 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 RKS Łódź LDZ
132 SZYC Przemysław 2001-04-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
133 SZYCHTA Krzysztof 2001-07-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
134 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 MKL Toruń KPO
135 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
136 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
137 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
138 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
139 TROĆ Daniel 2000-02-24 MKL Szczecin ZPO
140 UCHANIUK Bartłomiej 2002-03-21 KS Agros Zamość LBE
141 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
142 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
143 WASZKIEWICZ Maciej 2000-04-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
144 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
145 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
146 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
147 WILK Wiktor 2001-01-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
148 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
149 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
150 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
151 WITKOWSKI Dariusz 2000-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
152 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
153 WOLENDER Jakub 2000-11-21 RAZ Szczecin ZPO
154 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
155 WOŹNIAK Julian 2001-04-03 MKS Juvenia Białystok POD
156 WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 MLKS Agros Żary LBU
157 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
158 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
159 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
160 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
161 ZAJKOWSKI Paweł 2000-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
162 ZAWADZKI Bartosz 2001-08-24 KS Energetyk Poznań WLP
163 ZELA Szymon 2000-10-05 KUKS Remus Kościerzyna POM
164 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
165 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
166 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
167 ŻUROWSKI Paweł 2000-02-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.30418586730957sekund