MNICH Patryk
2001-07-06
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Jonasz 2001-08-26 UKS Achilles Leszno WLP
2 ADAMKIEWICZ Zbigniew 2000-06-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
3 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
4 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BANACH Kamil 2001-01-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
6 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
7 BARANOWSKI Kamil 2001-10-26 LUKS Eurocentr Suchowola POD
8 BARANOWSKI Piotr 2001-01-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 BARCIKOWSKI Arkadiusz 2000-07-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
10 BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 MKL Nefryt Lubartów LBE
11 BERNAŚ Dawid 2000-09-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
12 BIŃCZAK Franciszek 2002-05-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 BOJARYN Marcin 1999-01-01 PG 29 Białystok POD
14 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
15 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
16 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
17 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
18 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
19 CHRZAN Jerzy 2001-02-24 MKS Sambor Tczew POM
20 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 MUKL Brodnica KPO
21 CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 OKLA Ostrołęka MAZ
22 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
23 DĄBROWSKI Mateusz 2001-06-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 DĘBKOWSKI Tomasz 1999-01-01 PG Turośl POD
25 DMOCHOWSKI Mateusz 2001-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
27 DYBACKI Damian 2000-02-18 KS Podlasie Białystok POD
28 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
29 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
30 FICA Michał 2001-12-04 UKS Piast Bolków DOL
31 FOŁTA Paweł 2001-12-10 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
32 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
33 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
34 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
35 GĄSIEWSKI Krzysztof 2001-03-23 UKS Technik Augustów POD
36 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
37 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
38 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
39 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
41 GRUDKOWSKI Mateusz 2000-01-01 PG 3 Suwałki POD
42 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
43 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
44 GUSTAW Szymon 2000-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
45 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
46 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
47 JANUSZEWSKI Marcin 2001-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
48 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
49 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
50 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
51 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
52 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
53 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
54 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
55 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
56 KLUCZEK Karol 2001-07-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
57 KOBAK Tymoteusz 2001-05-27 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
58 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
59 KOSSAKOWSKI Damian 2001-02-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
60 KOŚCIOŁKO Kamil 2001-03-02 MKS Unia Hrubieszów LBE
61 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
62 KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 LUKS Start Nakło KPO
63 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 LKS Zorza Gdynia POM
64 KRENSKI Mateusz 2000-03-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
65 KRUPA Piotr 2001-10-30 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
66 KUCHARSKI Filip 2001-11-19 LKS Vectra Włocławek KPO
67 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL ZTE Radom MAZ
68 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
69 KURPAS Rafał 2000-03-19 ZLKL Zielona Góra LBU
70 KUSIAK Dominik 2001-08-27 ULKS Lipinki MLP
71 LASEK Kacper 2002-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
72 LASKOWSKI Adrian 2002-04-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
73 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 MKL Szczecinek ZPO
75 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
76 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 UKS Wiking Rychnowy POM
77 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
78 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
79 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 KS Hanza Goleniów ZPO
80 MARCINIAK Jakub 2000-10-14 UKS Jedynka Gostyń WLP
81 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
82 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
83 MATKOWSKI Michał 2001-11-02 UKS Piast Bolków DOL
84 MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 ULKS Muflon Bielawa DOL
85 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
86 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
87 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
88 NAUMNIK Kacper 2000-07-31 KS Podlasie Białystok POD
89 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 SL Olimpia Poznań WLP
90 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
91 NOCEŃ Dawid 2000-01-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
92 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
93 OSIECKI Łukasz 2002-08-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
94 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
95 PANKRATOW Jakub 2001-11-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
96 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS MOS Wrocław DOL
97 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 BKL Bełchatów LDZ
98 PIĄTEK Michał 2000-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
99 PIETRZKO Tomasz 2000-08-20 RKS Łódź LDZ
100 PIZOŃ Piotr 2000-02-11 KS Agros Zamość LBE
101 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
102 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
103 POZORSKI Szymon 2001-04-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
104 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
105 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 MKS Pogoń Siedlce MAZ
106 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
107 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
108 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SS MKS Parasol Wrocław DOL
109 PUTERKO Maciej 2001-11-14 SS MKS Parasol Wrocław DOL
110 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Puszcza Hajnówka POD
111 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
112 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
113 SAWICKI Dawid 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
114 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
115 SIENKIEWICZ Paweł 1999-07-24 KS Podlasie Białystok POD
116 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
117 SKOCZYLAS Daniel 2004-07-06 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
118 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
119 SOBIECH Igor 2002-02-06 MKS Juvenia Białystok POD
120 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
121 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
122 SOLDAT Adam 2001-01-27 MKS Hermes Gryfino ZPO
123 SOŁJAN Kacper 2001-03-07 KS Podlasie Białystok POD
124 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
125 STRĘCIWILK Bartosz 2000-11-14 KS Agros Zamość LBE
126 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
127 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
128 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 RKS Łódź LDZ
129 SZYC Przemysław 2001-04-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
130 SZYCHTA Krzysztof 2001-07-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
131 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 MKL Toruń KPO
132 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
133 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
134 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
135 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
136 TROĆ Daniel 2000-02-24 MKL Szczecin ZPO
137 UCHANIUK Bartłomiej 2002-03-21 KS Agros Zamość LBE
138 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
139 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
140 WASZKIEWICZ Maciej 2000-04-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
141 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
142 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
143 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
144 WILK Wiktor 2001-01-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
145 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
146 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
147 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
148 WITKOWSKI Dariusz 2000-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
149 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
150 WOLENDER Jakub 2000-11-21 RAZ Szczecin ZPO
151 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
152 WOŹNIAK Julian 2001-04-03 MKS Juvenia Białystok POD
153 WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 MLKS Agros Żary LBU
154 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
155 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
156 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
157 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
158 ZAJKOWSKI Paweł 2000-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
159 ZAWADZKI Bartosz 2001-08-24 KS Energetyk Poznań WLP
160 ZELA Szymon 2000-10-05 KUKS Remus Kościerzyna POM
161 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
162 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
163 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
164 ŻUROWSKI Paweł 2000-02-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23939299583435sekund