ROMAŃCZUK Marek
2001-09-09
KS Puszcza Hajnówka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BAŁONKOWSKI Rafał 1998-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 MKL Nefryt Lubartów LBE
4 BORKOWSKI Maciej 2002-06-26 LKS Lubawa WMZ
5 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
6 CHODAKOWSKI Patryk 2002-09-25 KS Puszcza Hajnówka POD
7 CWALINA Bartosz 2002-07-08 KS Łomżanie Łomża POD
8 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
9 DUBNICKI Karol 1999-01-01 PG 4 Augustów POD
10 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
11 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
12 GAWRYCH Kamil 1998-01-07 UKS Liceum sportowe Łomża POD
13 GĄSIEWSKI Krzysztof 2001-03-23 UKS Technik Augustów POD
14 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
15 GRZYB Damian 2002-09-08 KS Wisła Puławy LBE
16 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
17 JANKOWSKI Karol 2001-07-23 UKS Czapla Białe Błota KPO
18 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
19 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
20 KAMIŃSKI Sebastian 2002-04-07 KS Podlasie Białystok POD
21 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
22 KARCZEWSKI Tomasz 1997-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
23 KILISZEK Mateusz 2002-04-18 KS Wisła Puławy LBE
24 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Puszcza Hajnówka POD
25 KONOPKA Dawid 2001-02-07 KS Maków Biega MAZ
26 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
27 KOWALINA Jan 2001-01-14 MMKS Gdańsk POM
28 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 LKS Lubawa WMZ
29 KRYSTEK Dariusz 2001-01-10 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
30 KRYŚ Piotr 1998-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
31 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
32 KWIECIŃSKI Daniel 1998-08-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 KWIECIŃSKI Rafał 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
34 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
35 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 ŁAWIDA Tomasz 1996-01-01 ZSE Białystok POD
37 ŁEBKOWSKI Kacper 1999-12-07 APLO Łomża POD
38 ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
39 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
40 MASIEWICZ Jan 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
42 MILEWSKI Krzysztof 2000-01-01 PG Trzcianne POD
43 MISIASZEK Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
44 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
45 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
46 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
47 NAUMNIK Kacper 2000-07-31 KS Podlasie Białystok POD
48 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
50 OKUNIEWSKI Jacek 1999-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
51 PASZKOWSKI Paweł 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
52 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
53 PERZ Hubert 1996-01-01 ZST Białystok POD
54 PIEŃCZYKOWSKI Szymon 1997-01-01 PG 12 Białystok POD
55 PIERZYNA Jakub 2001-03-01 LUKS Podium Kup OPL
56 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
57 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
58 POLETYŁO Damian 2002-02-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
59 POPŁAWSKI Stanisław 2000-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
60 POŚPIECH Krzysztof 1997-01-01 ZS Suchowola POD
61 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
62 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
63 RYĆ Sebastian 1997-01-01 ZSR Ostrożany POD
64 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
65 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 UKS Liceum sportowe Łomża POD
66 SENDROWSKI Mirosław 2000-01-01 PG Zbójna POD
67 SKORUPA Dominik 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
68 SKRODZKI Arkadiusz 1998-10-06 I LO Łomża POD
69 SMAGUŁA Mateusz 2000-01-01 niest. Białystok POD
70 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
71 SOBIECH Igor 2002-02-06 MKS Juvenia Białystok POD
72 SOŁJAN Kacper 2001-03-07 KS Podlasie Białystok POD
73 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
74 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
75 SZEWCZUL Paweł 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
76 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
77 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 UKS Czwórka Żory SLK
78 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 MKL Toruń KPO
79 ŚLIWIŃSKI Patryk 1999-08-24 I LO Łomża POD
80 TOMASZEWSKI Tomasz 2000-05-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
81 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
82 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
83 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
84 WĄSOWSKI Kacper 2001-12-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
85 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
86 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
87 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
88 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.065032005310059sekund