ROMAŃCZUK Marek
2001-09-09
KS Parkiet Hajnówka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BAGŁAJ Jakub 2002-01-09 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
3 BAŁONKOWSKI Rafał 1998-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BARTCZAK Tobiasz 2002-03-13 LKS OSiR Pleszew WLP
5 BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 MKL Nefryt Lubartów LBE
6 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
7 BIELAK Miłosz 2001-05-06 MLKS Agros Żary LBU
8 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
9 BORKOWSKI Maciej 2002-06-26 LKS Lubawa WMZ
10 BRYNDA Marcin 1988-12-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
11 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
12 BYCZYK Juliusz 2002-05-31 OŚ AZS Poznań WLP
13 CHODAKOWSKI Patryk 2002-09-25 KS Parkiet Hajnówka POD
14 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 CZYŻ Wiktor 2002-12-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
16 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
17 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
18 DOBBERSTEIN Paweł 2002-01-17 KUKS Remus Kościerzyna POM
19 DUBICKI Łukasz 2002-09-23 WLKS Wrocław DOL
20 DUBNICKI Karol 1999-01-01 PG 4 Augustów POD
21 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
22 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
23 FURMAŃSKI Bartłomiej 2002-08-09 LUKS Namysłów OPL
24 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
25 GAWRYCH Kamil 1998-01-07 UKS Liceum sportowe Łomża POD
26 GĄSIEWSKI Krzysztof 2001-03-23 UKS Technik Augustów POD
27 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
28 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
29 GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
30 GRZYB Damian 2002-09-08 KS Wisła Puławy LBE
31 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
32 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
33 HORSTEN Dorian 2001-04-29 SKLA Sopot POM
34 ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 LKS Zorza Gdynia POM
35 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
36 JANKOWSKI Karol 2001-07-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
37 JAROSZ Dariusz 2002-03-10 UKS Piast Bolków DOL
38 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
39 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
40 KAMIŃSKI Sebastian 2002-04-07 KS Podlasie Białystok POD
41 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
42 KARCZEWSKI Tomasz 1997-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
43 KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
44 KASPROWICZ Adam 2001-01-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
45 KEMPA Maciej 2001-10-12 KS Żary Runners Team LBU
46 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
47 KILISZEK Mateusz 2002-04-18 KS Wisła Puławy LBE
48 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Parkiet Hajnówka POD
49 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
50 KONOPKA Dawid 2001-02-07 KS Maków Biega MAZ
51 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
52 KOWALINA Jan 2001-01-14 MMKS Gdańsk POM
53 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
54 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
55 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
56 KRYSTEK Dariusz 2001-01-10 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
57 KRYŚ Piotr 1998-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
58 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 MKS-MOSM Bytom SLK
59 KUDRYS Kazimierz 2002-02-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
60 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
61 KWIECIŃSKI Daniel 1998-08-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 KWIECIŃSKI Rafał 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
63 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
64 LANDOWSKI Jakub 2001-04-29 CMKL Człuchów POM
65 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
66 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
67 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 LUTY Patryk 2002-02-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
69 ŁAWIDA Tomasz 1996-01-01 ZSE Białystok POD
70 ŁEBKOWSKI Kacper 1999-12-07 APLO Łomża POD
71 ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
72 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
73 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
74 MALINOWSKI Jakub 2002-10-17 MKST Astra Nowa Sól LBU
75 MASIEWICZ Jan 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 MATYJA Kamil 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
77 MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 ULKS Muflon Bielawa DOL
78 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
79 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
80 MILEWSKI Krzysztof 2000-01-01 PG Trzcianne POD
81 MISIASZEK Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
82 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
83 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
84 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
85 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
86 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
87 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
88 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
89 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
90 NALEPA Jakub 2002-09-24 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
91 NAUMNIK Kacper 2000-07-31 KS Podlasie Białystok POD
92 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
93 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
94 OKUNIEWSKI Jacek 1999-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
95 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
96 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
97 PAŁKIEWICZ Patryk 1997-08-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
98 PASZKOWSKI Paweł 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
99 PAWLIK Radosław 2002-02-09 MUKS Gim 2 Nysa OPL
100 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
101 PERZ Hubert 1996-01-01 ZST Białystok POD
102 PIEŃCZYKOWSKI Szymon 1997-01-01 PG 12 Białystok POD
103 PIERZYNA Jakub 2001-03-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
104 PLATA Dawid 2001-03-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
105 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
106 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
107 POLETYŁO Damian 2002-02-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
108 POPŁAWSKI Stanisław 2000-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
109 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
110 POŚPIECH Krzysztof 1997-01-01 ZS Suchowola POD
111 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
112 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
113 RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 BKS Bydgoszcz KPO
114 RĘBISZ Szymon 2001-06-14 MUKS Gim 2 Nysa OPL
115 ROLA Damian 2002-06-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
116 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 RK Athletics Warszawa MAZ
117 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
118 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
119 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
120 RYĆ Sebastian 1997-01-01 ZSR Ostrożany POD
121 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
122 RZEPKA Szymon 2002-10-19 ULKS Talex Borzytuchom POM
123 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
124 SENDROWSKI Mirosław 2000-01-01 PG Zbójna POD
125 SIWEK Szymon 2001-07-19 UKL Feniks Świdwin ZPO
126 SKORUPA Dominik 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
127 SKRODZKI Arkadiusz 1998-10-06 I LO Łomża POD
128 SMAGUŁA Mateusz 2000-01-01 niest. Białystok POD
129 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
130 SOBIECH Igor 2002-02-06 MKS Juvenia Białystok POD
131 SOŁJAN Kacper 2001-03-07 KS Podlasie Białystok POD
132 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam 2002-01-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
133 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
134 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
135 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
136 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
137 SZEWCZUL Paweł 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
138 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
139 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
140 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 UKS Czwórka Żory SLK
141 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 MKL Toruń KPO
142 ŚLIWIŃSKI Patryk 1999-08-24 I LO Łomża POD
143 TOBERA Mieszko 2001-06-04 PLKS Gwda Piła WLP
144 TOMASZEWSKI Tomasz 2000-05-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
145 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
146 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
147 UCHACZ Kacper 2001-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
148 WALASZCZYK Klaudiusz 2001-11-28 KS Energetyk Poznań WLP
149 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
150 WAWERSKI Ernest 2001-02-16 KS Agros Zamość LBE
151 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
152 WĄSOWSKI Kacper 2001-12-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
153 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
154 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
155 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
156 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
157 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
158 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
159 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
160 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.085854053497314sekund