PISANKO Natalia
2000-04-30
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BERBACHOWSKA Agata
2001-01-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIAŁA Izabela
2000-08-18
LO WYSOKIE MAZOWIECKIE
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BORKOWSKA Marta
2001-11-29
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUJNOWSKA Agnieszka
2000-04-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BURNIEWICZ Angelika
2000-01-01
PG Korycin
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CIECIERSKA Sylwia
1999-01-27
PG Trzcianne
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZAJKOWSKA Ewa
1998-06-05
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DAWIDOWSKA Sandra
1998-03-31
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
FALKOWSKA Ewelina
2001-11-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GRZYBOWSKA Wiktoria
2001-12-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
HALICKA Izabela
1999-04-27
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JODKOWSKA Luiza
2001-01-01
PG 18 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KAMIŃSKA Natalia
1999-11-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KONOPKA Izabela
2001-05-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KOPEĆ Aleksandra
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KOSIŃSKA Agnieszka
2001-05-25
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KRASNOBORSKA Natalia
2001-08-26
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KRZYŻANOWSKA Karolina
2001-06-29
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KRZYŻANOWSKA Katarzyna
2001-01-01
PG 1 Grajewo
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
LIŻEWSKA Magda
2000-10-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
LUTRZYKOWSKA Paulina
1999-07-30
APLO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ŁUBA Weronika
2001-12-31
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MAKIEŁKOWSKA Zuzanna
2000-05-20
PG Czarna Białostocka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MISIEJKO Milena
1999-07-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MOJSAK Julia
2002-11-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
NICZYPORUK Gabriela
2001-10-08
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
OLECHNO Aleksandra
2001-01-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
PERKOWSKA Klaudia
2001-01-01
PG Sokoły
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PIJANOWSKA Sylwia
2000-02-24
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
POPŁAWSKA Agnieszka
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ROGOWSKA Karolina
1998-01-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
RUDZKA Patrycja
2000-04-17
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SAŁADZIAK Lidia
1999-02-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
SĘKAL Aleksandra
2000-07-05
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
SIENKIEWICZ Katarzyna
2001-01-01
PG Korycin
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SIEŃKO Magda
1999-01-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SKIBNIEWSKA Weronika
2000-06-15
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SOBOLEWSKA Anna
2001-01-01
GS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
SOKÓŁ Karolina
2000-02-28
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
SUMKOWSKA Wiktoria
2001-07-20
PG S 29 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
SZESZKO Dominika
2000-04-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
SZMURŁO Patrycja
1999-08-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
TOMCZAK Zofia
2000-03-27
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
WISZOWATA Daria
2001-05-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
WIŚNIEWSKA Wiktoria
2001-11-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
WÓJCIK Natalia
2001-03-09
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
WYSZYŃSKA Izabela
2002-08-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
ZABOROWSKA Weronika
2000-01-14
OLA Podlaskie - Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
ZAWADZKA Zuzanna
2002-01-01
PG Korycin
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik