ŻDANUK Agnieszka
2000-05-24
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
2 BIEŁAGA Weronika 2001-10-18 KS Podlasie Białystok POD
3 BORKOWSKA Marta 2001-11-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
5 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 CHUDYK Aleksandra 2000-11-07 KL Ziemia Kłodzka DOL
7 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
8 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
9 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
10 DANOWSKA Zuzanna 2001-10-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 DĄBROWSKA Aleksandra 1999-04-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
12 DĄBROWSKA Natalia 2001-02-16 KS Agros Zamość LBE
13 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo POM
14 DOPIERAŁA Aleksandra 2000-03-01 LKS OSiR Pleszew WLP
15 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
16 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
17 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
18 DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
19 FELSKOWSKA Marta 2000-02-26 KUKS Remus Kościerzyna POM
20 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
21 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
22 GORCZYŃSKA Michalina 1999-06-25 MKS Gniezno WLP
23 GOSPODARCZYK Natalia 1999-09-21 RLTL ZTE Radom MAZ
24 GÓRKA Weronika 2002-12-10 RLTL ZTE Radom MAZ
25 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
26 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
27 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
28 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
29 HARTUNG Wiktoria 2000-05-07 MKL Szczecin ZPO
30 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
31 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
32 KAMIENOWSKA Kamila 2001-07-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 KARPIŃSKA Monika 2001-01-01 PG Danówek POD
34 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
35 KĘDZIA Milena 1997-06-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
36 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
37 KLAG Karolina 1999-03-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
38 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
40 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
41 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
42 KORZUN Julia 2000-01-01 niest. Białystok POD
43 KOWALCZYKOWSKA Agata 1999-11-24 LLKS Osowa Sień LBU
44 KOWALEWICZ Justyna 2000-08-29 KS Podlasie Białystok POD
45 KOZIOŁ Patrycja 1999-07-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
46 KRASIŃSKA Marta 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
47 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
48 KRYSZTOFORSKA Angelika 1999-10-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
49 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
50 KULA Zuzanna 1999-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
51 KULHAWIK Katarzyna 2001-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
52 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
53 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
54 LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
55 LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
56 LUPA Beata 1990-04-14 MKS Juvenia Białystok POD
57 ŁAPIŃSKA Paulina 1999-03-05 I LO Łapy POD
58 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
59 ŁUKIJANIUK Patrycja 2000-10-02 LKS Sprinter Siemiatycze POD
60 ŁUŻYŃSKA Patrycja 2000-02-22 MKL Szczecin ZPO
61 MALINA Michalina 2000-10-15 GTS Bojszowy SLK
62 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
63 MARCINKIEWICZ Urszula 2000-12-19 KS Podlasie Białystok POD
64 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
65 MATKOWSKA Aleksandra 1999-04-08 MLKS Sokół Lubin DOL
66 MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
67 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
68 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
69 MIKOŁAJUK Agnieszka 1998-10-09 UKS Czwórka Białystok POD
70 MITRUS Ewelina 2001-08-28 MKL Nefryt Lubartów LBE
71 MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 MKS MOS Wrocław DOL
72 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
73 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
74 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
75 OGORODNIK Kornelija 2000-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
76 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
77 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WMZ
78 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
79 PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 CMKL Człuchów POM
80 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
81 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
82 PIĄTAK Magdalena 2000-07-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
83 PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 LKS Koluszki LDZ
84 PIERZGA Aleksandra 2000-06-05 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
85 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
86 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
87 POGODA Kamila 1999-06-18 MKST Astra Nowa Sól LBU
88 POLEWSKA Karolina 1999-02-01 MKL Szczecin ZPO
89 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
90 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
91 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
92 PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 UKS Varsovia Warszawa MAZ
93 PUCEK Maria 2000-07-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
94 PUSTUŁKA Karolina 2002-07-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
95 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
96 RADECKA Ilona 2000-04-05 MKST Astra Nowa Sól LBU
97 RADTKE Aleksandra 2000-06-21 LUKS Start Nakło KPO
98 RADZISZEWSKA Martyna 2001-07-19 KS Podlasie Białystok POD
99 ROSTOWSKA Anna 2001-01-01 PG Śniadowo POD
100 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
101 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
102 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
103 SAPKO Julia 2001-07-13 KS Agros Zamość LBE
104 SEMERKO Angelika 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
105 SIWULSKA Nina 1999-08-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
106 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
107 SKIBNIEWSKA Weronika 2000-06-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
108 SKORUPA Łucja 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
109 SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 UKS Technik Augustów POD
110 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
111 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
112 SOBOCIŃSKA Małgorzata 2000-01-01 SG 3 Białystok POD
113 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
114 STANKIEWICZ Katarzyna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
115 STAWACZ Karolina 1999-10-03 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
116 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
117 SZCZĘSNOWICZ Justyna 2000-02-14 II LO Białystok POD
118 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
119 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
120 ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 LKS Zorza Gdynia POM
121 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
122 TREMBICKA Aleksandra 1999-10-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
123 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
124 TRZCINKA Magdalena 1999-02-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
125 TUROWSKA Julia 2002-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
126 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
127 WIERZBICKA Maja 1999-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
128 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
129 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
130 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
131 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
132 ZIELIŃSKA Adrianna 1999-01-22 WLKS Wrocław DOL
133 ZYZAŁO Wiktoria 2000-10-13 UKS Technik Augustów POD
134 ŻOCH Agnieszka 1992-05-04 MKS Juvenia Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.084122180938721sekund