LACHOWICZ Jan
1999-05-23
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANIOŁKOWSKI Tomasz 1999-01-01 LUKS Atletic Białystok POD
2 CHILMON Dawid 1998-02-04 LUKS Atletic Białystok POD
3 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
5 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
6 FRĄCKOWIAK Kamil 2001-09-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
7 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
8 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 GRZEGOROWSKI Christian 1999-01-21 UKS Achilles Leszno WLP
10 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
11 KALINOWSKI Kamil 2001-08-07 KS Podlasie Białystok POD
12 KIJASZEK Dawid 1998-06-25 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
13 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
14 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
15 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
16 LIS Dawid 1996-05-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
17 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
19 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
20 MARCINKOWSKI Dominik 1998-03-26 LKS Sana Kościan WLP
21 MARCZAK Konrad 1999-03-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
22 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
23 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
24 MICHALSKI Hubert 2002-08-29 LKS Vectra Włocławek KPO
25 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
26 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
27 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
28 ORLIŃSKI Michał 1999-08-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
29 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
30 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
31 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
32 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
33 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
34 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 ROSZKOWSKI Patryk 2001-06-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 RUDZIŃSKI Paweł 1997-07-28 LUKS Atletic Białystok POD
37 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
38 RZEPLIŃSKI Krzysztof 1998-06-19 ZSE Białystok POD
39 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
40 SIUDA Mateusz 1998-05-05 LKS OSiR Pleszew WLP
41 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1984-02-24 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
42 STRASZECKI Damian 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
43 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
45 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
46 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
47 ŚMIETAŃSKI Kacper 2002-01-13 LKS Vectra Włocławek KPO
48 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
49 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
50 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
51 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
52 TYSZKA Karol 1997-11-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
53 WALICKI Antoni 1999-12-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
54 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
55 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.05441689491272sekund