JAKSINA Jakub
2001-10-11
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
2 BRZÓZKA Maciej 1999-05-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
3 BURDA Adam 1999-06-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
4 CIARKA Bartosz 2002-12-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
5 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
6 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
7 DUCH Jakub 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
8 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
9 DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 MUKS Płock MAZ
10 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WMZ
11 FESZLER Mateusz 2002-01-01 LUKS Atletic Białystok POD
12 GABRYŚ Szymon 2000-02-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
13 GIBAS Seweryn 2001-07-07 MKS Truso Elbląg WMZ
14 GOŁĘBIEWSKI Wojciech 1998-02-06 KKL Rodło Kwidzyn POM
15 GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 SL Salos Suwałki POD
16 GROBELNY Jakub 1999-03-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
17 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
18 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
19 JABŁOŃSKI Kasper 1998-07-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
20 JANIK Marcin 2001-01-24 KS Agros Zamość LBE
21 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
22 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
23 JEREMICZ Michał 2001-05-04 SKLA Sopot POM
24 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
25 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
26 KARKOWSKI Krzysztof 1999-05-22 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
27 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Parkiet Hajnówka POD
28 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
29 KORNOWSKI Marek 2001-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
30 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
31 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
32 KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 WLKS Wrocław DOL
33 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
34 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
35 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
36 ŁUKASZEWICZ Antoni 1999-09-02 LKS Lubawa WMZ
37 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
38 MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WMZ
39 MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 KS Maków Biega MAZ
40 MATUSZAK Sebastian 2000-02-06 LIUKS Kruszwica KPO
41 MICHALAK Piotr 2002-06-29 AML Słupsk POM
42 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
43 MISIEWICZ Kacper 2002-07-19 KS Podlasie Białystok POD
44 MUC Karol 2002-06-20 RLMKS Orlęta Radom MAZ
45 MUCZYŃSKI Jakub 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
46 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 MLKS Czarni Olecko WMZ
47 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
48 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
49 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
50 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
51 PIASTOWSKI Adam 2000-03-03 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
52 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
53 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
54 POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 MKS MOS Wrocław DOL
55 RACIBORSKI Dawid 2001-12-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 RYBACZUK Eneasz 2001-08-14 LUKS Orneta WMZ
57 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
58 SAMSEL Szymon 2001-06-06 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
59 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
60 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
61 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
62 SKULMOWSKI Norman 1999-07-18 MKL Toruń KPO
63 SŁOMKA Bartosz 2001-05-11 LKS Jantar Ustka POM
64 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
65 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
66 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
67 SZWAJCA Norbert 2002-02-22 MLKS Czarni Olecko WMZ
68 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
69 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 MKL Toruń KPO
70 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
71 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
72 TOKARZ Bartosz 2001-10-29 WLKS Nowe Iganie MAZ
73 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
74 TYLAK Łukasz 1990-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
75 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
76 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
77 WASZKIEWICZ Maksymiliaj 2003-11-07 KS Podlasie Białystok POD
78 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
79 WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-29 MKS MOS Wrocław DOL
80 WITKOWSKI Piotr 2001-12-30 MKS Pułtusk MAZ
81 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
82 ZABOLEWICZ Wiktor 2001-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
83 ZAKHARIAN Kennet 2001-07-04 UKS Kusy Warszawa MAZ
84 ŻAMOJTUK Maciej 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
85 ŻÓŁKOWSKI Jakub 2000-12-20 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.067958116531372sekund