SYC Ewelina
1995-04-13
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
2 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
3 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
4 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
5 BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 RKS Łódź LDZ
6 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
7 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
8 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
9 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
10 BUDNIK Natalia 1996-12-05 SKLA Sopot POM
11 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
12 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
13 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
14 CHOJNACKA Joanna 1996-10-23 OŚ AZS Poznań WLP
15 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
16 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
17 CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
18 CIUPEK Sylwia 2000-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
19 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
20 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
21 DELUGA Jagoda 2001-01-12 MKL Maraton Świnoujście ZPO
22 DRZEWIECKA Monika 1997-06-01 GKS Piast Gliwice SLK
23 DYLAWERSKA Sylwia 1997-11-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
24 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
25 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
26 FORTUNA Milena 1999-12-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
27 GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
28 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
29 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
30 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
31 GUL Aleksandra 1997-01-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
32 IGNASIAK Małgorzata 1995-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
33 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
34 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
35 JAWORSKA Aleksandra 2004-05-22 IKS Olkusz MLP
36 JELIŃSKA Karina 1999-09-13 GKS Olimpia Grudziądz KPO
37 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
38 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
39 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
40 KARWAN Marta 2003-07-09 UKS Chrobry Międzyzdroje ZPO
41 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
42 KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 AZS Łódź LDZ
43 KNULL Marta 1993-08-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
44 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
45 KONDERAK Martyna 2001-09-30 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
46 KORZUCH Julia 1995-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
47 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
48 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
49 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
50 LACH Marta 1997-06-17 MKL Toruń KPO
51 LEWANDOWSKA Anna 2001-05-02 KL Iskra Białogard ZPO
52 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
53 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
54 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
55 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
56 ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 OŚ AZS Poznań WLP
57 ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 KL Iskra Białogard ZPO
58 MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
59 MAJEWSKA Aleksandra 2001-07-01 KL Bałtyk Koszalin ZPO
60 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
61 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
62 MAŁACZEWSKA Zofia 1997-01-18 KS AZS AWF Kraków MLP
63 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
64 MANIECKA Julita 2002-08-15 KS Hanza Goleniów ZPO
65 MARKS Matylda 2000-11-20 AZS Łódź LDZ
66 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
67 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
68 MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 LKS Lubusz Słubice LBU
69 MICHALSKA Sandra 1999-04-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
70 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
71 MŚCICHOWSKA Jessica 2001-09-12 UKS Barnim Goleniów ZPO
72 MURAWSKA Nikola 2005-06-28 STS Pomerania Szczecin ZPO
73 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
74 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
75 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
76 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
77 OLSZAK Karolina 1999-09-12 TS AKS Chorzów SLK
78 OLSZEWSKA Joanna 1993-08-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
79 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
80 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
81 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
82 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
83 POLIT Martyna 1998-11-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
84 POTECKA Daria 1998-11-11 KL Iskra Białogard ZPO
85 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
86 PUKSZTA Elżbieta 1997-03-03 niest. Białystok POD
87 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
88 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
89 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
90 ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
91 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
92 RYNDAK Wiktoria 2000-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
93 RYŚ Weronika 2000-07-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
94 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
95 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
96 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
97 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
98 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL ZTE Radom MAZ
99 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
100 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
101 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
102 STUPAK Zofia 2001-03-26 KL Iskra Białogard ZPO
103 SUCHORZYŃSKA Monika 1996-05-13 niest. Bydgoszcz KPO
104 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
105 SYROCKA Agata 1996-01-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
106 SZADY Ewa 1996-06-20 niest. Opole OPL
107 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 GKS Piast Gliwice SLK
108 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
109 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
110 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
111 SZYMAŃSKA Hanna 2006-06-02 UKS Chrobry Międzyzdroje ZPO
112 ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 OŚ AZS Poznań WLP
113 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
114 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
115 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
116 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
117 TUROWSKA Paulina 1993-02-25 niest. Kraków MLP
118 WESOŁOWSKA Klaudia 1995-04-14 RKS Łódź LDZ
119 WIERZBICKA Weronika 1993-04-27 AZS UMCS Lublin LBE
120 WINIARZ Joanna 1995-01-17 MUKS ILKUS Olkusz MLP
121 WOJCIECHOWSKA Zofia 1992-09-02 niest. Kraków MLP
122 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 OKS Skra Warszawa MAZ
123 WOŹNIAK Julia 2004-03-06 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
124 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
125 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
126 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
127 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
128 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
129 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
130 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
131 ZANDECKA Marika 1995-09-24 OŚ AZS Poznań WLP
132 ZARZYKA Zuzanna 2003-08-08 LŁKB Trucht Łobez ZPO
133 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
134 ZIELIŃSKA Klaudia 1995-03-01 AZS-AWF Gorzów LBU
135 ZIELIŃSKA Sylwia 1995-03-01 AZS-AWF Gorzów LBU
136 ZWIAS Justyna 1999-08-19 MUKS SZS Cieszyn SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.17342495918274sekund