SYC Ewelina
1995-04-13
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
2 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
3 BANY Daria 2002-02-12 UKS Filipides Teresin MAZ
4 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
5 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
6 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
7 BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 RKS Łódź LDZ
8 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
10 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
11 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
12 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
13 BUDNIK Natalia 1996-05-12 SKLA Sopot POM
14 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
15 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
16 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
17 CHOJNACKA Joanna 1996-10-23 OŚ AZS Poznań WLP
18 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
19 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
20 CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
21 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
22 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
23 DYLAWERSKA Sylwia 1997-11-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
24 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
25 ELLWARD Syntia 1993-03-03 WKS Flota Gdynia POM
26 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
27 GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
28 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
29 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
30 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
31 IGNASIAK Małgorzata 1995-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
32 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
33 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
34 JELIŃSKA Karina 1999-09-13 GKS Olimpia Grudziądz KPO
35 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
36 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
37 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
38 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
39 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
40 KORZUCH Julia 1995-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
41 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
42 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
43 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
44 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
45 LACH Marta 1997-06-17 MKL Toruń KPO
46 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
47 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
48 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
49 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
50 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
51 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
52 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
53 MICHALSKA Sandra 1999-04-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
54 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
55 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
56 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
57 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 OLSZAK Karolina 1999-09-12 TS AKS Chorzów SLK
59 OLSZEWSKA Joanna 1993-08-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
60 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
61 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
62 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
63 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
64 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
65 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
66 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
67 RYŚ Weronika 2000-07-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
68 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
69 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
70 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
71 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL ZTE Radom MAZ
72 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
73 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
74 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
75 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
76 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
77 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
78 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
79 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
80 ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 OŚ AZS Poznań WLP
81 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
82 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
83 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
84 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
85 WESOŁOWSKA Klaudia 1995-04-14 RKS Łódź LDZ
86 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
87 WIERZBICKA Weronika 1993-04-27 AZS UMCS Lublin LBE
88 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 OKS Skra Warszawa MAZ
89 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
90 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
91 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
92 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
93 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
94 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
95 ZANDECKA Marika 1995-09-24 OŚ AZS Poznań WLP
96 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
97 ZIELIŃSKA Klaudia 1995-03-01 AZS-AWF Gorzów LBU
98 ZIELIŃSKA Sylwia 1995-03-01 AZS-AWF Gorzów LBU
99 ZWIAS Justyna 1999-08-19 MUKS SZS Cieszyn SLK
100 ŻYŁOWSKA Anna 2001-07-24 UKS Victoria Józefów MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.061085939407349sekund