SUŁOWSKI Łukasz
2001-09-01
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
2 BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 MKL Szczecin ZPO
3 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
4 BALANIUK Artemii 2004-11-03 LKS Kłos Olkusz MLP
5 BATOR Eryk 2000-10-07 KS Komunalni Sanok PDK
6 BĘBACZ Arkadiusz 2001-01-30 KKL Kielce SWK
7 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
8 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
11 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
12 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
13 CHIDA Tomasu 2002-04-11 MULKS MOS Sieradz LDZ
14 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
15 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
16 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
17 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
18 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
19 CYGAN Michał 2001-07-18 WKS Wawel Kraków MLP
20 CZAPLA Michał 2007-04-05 niest. Katowice SLK
21 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
22 DACZKOWSKI Damian 2000-03-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
23 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
24 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
25 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
26 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
27 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
28 DZIUBEK Mikołaj 2001-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
29 FEDIRKO Piotr 1998-05-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
30 FICEK Jakub 2002-11-01 SKS Kusy Kraków MLP
31 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
32 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
33 FOCH Jakub 1998-02-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
34 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
35 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
36 GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
37 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
38 GATNAR Sławomir 2002-05-03 RMKS Rybnik SLK
39 GAWEŁ Marcel 2002-02-03 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
40 GAWRON Patryk 2001-03-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
41 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
42 GLOS Michał 2002-06-29 LKS Orzeł Kozy SLK
43 GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 UKS Otrębusy MAZ
44 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
45 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
46 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
47 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
48 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
49 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
50 GRYCMAN Jakub 2001-04-19 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
51 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
52 GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
53 HAŁATEK Bartłomiej 2001-12-09 SKS Kusy Kraków MLP
54 HANEJKO Jakub 2000-07-31 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
55 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
56 IWAŃSKI Łukasz 2001-12-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
57 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
58 JAKUBIAK Marcin 1997-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
59 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
60 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
61 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
62 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
63 KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 LUKS Strzałków LDZ
64 KAJDA Michael 2001-08-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
65 KAMEL Patryk 2003-02-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
66 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
67 KISZKA Krystian 2000-03-22 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
68 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
69 KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
70 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
71 KOŁODZIEJ Michał 2000-12-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
72 KOMĘDERA Michał 2003-09-04 LKS Orzeł Kozy SLK
73 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
74 KOPACZ Aleksander 2000-08-22 MLUKS Tarnów MLP
75 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamo¶ć LBE
76 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
77 KORNA¦ Karol 2001-05-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
78 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
79 KO¦ Karol 2001-09-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
80 KOWALKOWSKI Łukasz 1999-11-22 MKS-MOSM Bytom SLK
81 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
82 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
83 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
84 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamo¶ć LBE
85 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
86 KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
87 KUBACKI Krystian 2001-01-01 MLUKS Tarnów MLP
88 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
89 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
90 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
91 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
92 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
93 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
94 KWA¦NY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
95 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
96 LALIK Kamil 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
97 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
98 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
99 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
100 LISIECKI Damian 2001-06-11 MUKS Szok Bojanowo WLP
101 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
102 LUBAS Bartosz 2001-03-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
103 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
104 ŁOPATKA Maciej 2002-09-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
105 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
106 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
107 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
108 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
109 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
110 MACIˇG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
111 MALICKI Jakub 2000-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
112 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
113 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
114 MIKUS Patryk 2001-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
115 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
116 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
117 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
118 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
119 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
120 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
121 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
122 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
123 ORAMUS Piotr 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
124 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
125 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
126 PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 WLKS Wrocław DOL
127 PA¬DZIERZ Adam 2000-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
128 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
129 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
130 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
131 PIETRUCHA Mariusz 1991-06-10 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
132 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
133 PINDYCH Dominik 2002-01-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
134 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
135 POCZˇTKO Eryk 2001-01-27 MLUKS Tarnów MLP
136 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
137 POLAKOWSKI Kacper 2002-01-14 LKS Orzeł Kozy SLK
138 POLAKOWSKI Szymon 2003-09-08 LKS Orzeł Kozy SLK
139 POLEWAJCZYK Adam 2001-01-26 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
140 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
141 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
142 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
143 PRZYBYŁOWICZ Adrian 2000-01-01 UKS Kobylanka MLP
144 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
145 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
146 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
147 RAŁ Mateusz 2005-03-01 UKS Sokół Zator MLP
148 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
149 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
150 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
151 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
152 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
153 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
154 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
155 SEIDEL Wojciech 1950-01-16 niest. Kraków MLP
156 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
157 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
158 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
159 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
160 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
161 SOWA Karol 2001-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
162 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
163 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
164 STANIEC Kacper 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
165 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
166 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
167 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
168 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
169 SZEWCZYK Oskar 2002-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
170 SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 BKS Bydgoszcz KPO
171 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 TS AKS Chorzów SLK
172 SZUMERA Szymon 2003-05-06 MUKS ILKUS Olkusz MLP
173 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
174 SZWEDO Kacper 2002-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
175 ¦LUSAREK Kacper 2001-01-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
176 ¦MIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
177 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
178 ¦WIĘCH Jakub 2006-01-01 ZSO Zator MLP
179 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
180 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos WoĽnice WMZ
181 URBAŃCZYK Andrzej 2002-12-19 LKS Orzeł Kozy SLK
182 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
183 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
184 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
185 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
186 WELET Michał 2000-11-25 LKS Pogórze Skoczów SLK
187 WERON Filip 2000-06-12 ULKS Lipinki MLP
188 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
189 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
190 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
191 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
192 WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
193 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
194 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
195 WO¬NIAK Mateusz 2000-08-14 SKS Kusy Kraków MLP
196 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
197 ZAGÓL Krzysztof 2002-03-19 MLUKS Tarnów MLP
198 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
199 ZIELONKA Cezary 2001-03-02 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
200 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
201 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
202 ZIOBRO Wiktor 2001-09-16 KL Bałtyk Koszalin ZPO
203 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
204 ZYCH Patryk 2001-01-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
205 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
206 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
207 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
208 ŻOK Łukasz 2001-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
209 ŻYCZYŃSKI Maximilian 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
210 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10221791267395sekund