RAFAŁO Kamil
2001-03-25
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOSZEWSKI Jakub 2000-02-08 MKS Unia Hrubieszów LBE
2 ARCISZEWSKI Oskar 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
3 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
4 BONIECKI Bartosz 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
5 BONIECKI Bartosz 2001-11-10 KS Podlasie Białystok POD
6 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
7 BRAŃSKI Piotr 2000-08-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
9 CZAJKOWSKI Bartłomiej 2000-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 CZAJKOWSKI Mateusz 2001-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 CZOŁOMIEJ Michał 2002-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 DWORAKOWSKI Konrad 2000-07-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 DYBAŁA Łukasz 2001-09-08 AZS UMCS Lublin LBE
14 EDELWAJN Adrian 2000-03-08 KS Podlasie Białystok POD
15 FATYGA Jakub 2001-05-26 TS Start Lublin LBE
16 GŁÓDŹ Szymon 2000-10-25 KS Podlasie Białystok POD
17 GROMADZKI Hubert 2002-05-11 KS Agros Zamość LBE
18 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
19 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
20 JANKOWSKI Robert 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
21 JAROCKI Jakub 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
22 JÓŹWIAK Szymon 2000-05-23 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
23 KALINOWSKI Andrzej 2001-05-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
24 KLUCZYK Alan 2000-03-29 UKS Czwórka Białystok POD
25 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 KOZIOŁ Albert 2001-09-27 LUKS Eurocentr Suchowola POD
27 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 KS Agros Zamość LBE
29 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
30 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
31 MALINOWSKI Mateusz 2000-10-11 KS Agros Zamość LBE
32 MAŁYSZ Łukasz 2001-01-14 MKS Agros Chełm LBE
33 MARCZAK Artur 2000-11-10 AZS UMCS Lublin LBE
34 MARCZAK Patryk 2000-06-02 UKS Czwórka Białystok POD
35 MAZURKIEWICZ Patryk 2000-03-02 KS Agros Zamość LBE
36 MRÓZ Wiktor 2000-04-01 AZS UMCS Lublin LBE
37 OŁDAKOWSKI Jakub 2000-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Puszcza Hajnówka POD
39 PANASIEWICZ Dawid 2000-01-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 PATALAN Mateusz 2001-02-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
42 PRZYBOROWSKI Bartłomiej 2001-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 SAŁAK Jakub 2001-02-06 LUKS Atletic Białystok POD
45 SIEKLUCKI Karol 2000-01-01 PG S 29 Białystok POD
46 SKULIMOWSKI Mikołaj 2000-11-16 AZS UMCS Lublin LBE
47 SOCHA Karol 2000-11-02 AZS UMCS Lublin LBE
48 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
49 SZARUGA Mikołaj 2002-12-03 KS Wisła Puławy LBE
50 ŚLIWOWSKI Damian 2000-01-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
51 ŚLIWOWSKI Jakub 2001-10-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 USAREK Jan 2002-06-24 KS Wisła Puławy LBE
53 WALEJEWSKI Jakub 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
54 WAŁUSZKO Paweł 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
55 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
56 WAŚKO Tomasz 2002-03-22 LUKS Eurocentr Suchowola POD
57 WAWRZUSISZYN Patryk 2000-09-01 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
58 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
59 WNOROWSKI Krystian 2000-05-06 KS Podlasie Białystok POD
60 WRZESIŃSKI Bartosz 2001-09-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 WYKOWSKI Kamil 2001-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
62 ZAŃKO Jakub 2000-05-16 KS Agros Zamość LBE
63 ZDRODOWSKI Mateusz 2000-08-04 UKS Liceum sportowe Łomża POD
64 ZIELONKA Adam 2001-10-20 KS Wisła Puławy LBE
65 ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1203989982605sekund