RAFAŁO Kamil
2001-03-25
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AMBROŻEK Miłosz 2001-01-01 PG 16 Białystok POD
2 ANDRAKA Miłosz 2001-01-01 PG Sztabin POD
3 ANTOSZEWSKI Jakub 2000-02-08 MKS Unia Hrubieszów LBE
4 ARCISZEWSKI Oskar 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
5 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
6 BEDNARCZYK Mariusz 2001-01-01 Gimnazjum Szumowo POD
7 BIELAWSKI Daniel 2002-01-19 KS Podlasie Białystok POD
8 BONIECKI Bartosz 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
9 BONIECKI Bartosz 2001-11-10 KS Podlasie Białystok POD
10 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
11 BRAŃSKI Piotr 2000-08-25 LUKS Atletic Białystok POD
12 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
13 CZAJKOWSKI Bartłomiej 2000-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
14 CZAJKOWSKI Mateusz 2001-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 CZOŁOMIEJ Michał 2002-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 DWORAKOWSKI Konrad 2000-07-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 DYBAŁA Łukasz 2001-09-08 AZS UMCS Lublin LBE
18 EDELWAJN Adrian 2000-03-08 KS Podlasie Białystok POD
19 FATYGA Jakub 2001-05-26 TS Start Lublin LBE
20 GŁÓDŹ Szymon 2000-10-25 KS Podlasie Białystok POD
21 GROMADZKI Hubert 2002-05-11 KS Agros Zamość LBE
22 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
23 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
24 JABŁOŃSKI Mateusz 2002-12-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 JANKOWSKI Robert 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
26 JANOWSKI Artur 2001-01-24 PGS 19 Białystok POD
27 JAROCKI Jakub 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
28 JAROSZEWICZ Kamil 2001-01-01 Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski POD
29 JÓŹWIAK Szymon 2000-05-23 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
30 KALINOWSKI Andrzej 2001-05-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
31 KLUCZYK Alan 2000-03-29 UKS Czwórka Białystok POD
32 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 KOZIOŁ Albert 2001-09-27 LUKS Eurocentr Suchowola POD
34 KULESZA Rafał 2001-09-22 KS Puszcza Hajnówka POD
35 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 KS Agros Zamość LBE
37 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
38 ŁAPIŃSKI Jakub 2002-09-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
40 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
41 MALINOWSKI Mateusz 2000-10-11 KS Agros Zamość LBE
42 MAŁYSZ Łukasz 2001-01-14 MKS Agros Chełm LBE
43 MARCZAK Artur 2000-11-10 AZS UMCS Lublin LBE
44 MARCZAK Patryk 2000-06-02 UKS Czwórka Białystok POD
45 MAZURKIEWICZ Patryk 2000-03-02 KS Agros Zamość LBE
46 MRÓZ Wiktor 2000-04-01 AZS UMCS Lublin LBE
47 MURAWSKI Jakub 2002-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
48 OŁDAKOWSKI Jakub 2000-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Puszcza Hajnówka POD
50 PANASIEWICZ Dawid 2000-01-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
51 PATALAN Mateusz 2001-02-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
53 PRZYBOROWSKI Bartłomiej 2001-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
54 RAMOTOWSKI Michał 2000-01-01 PG Wizna POD
55 RYŚ Kamil 2003-01-01 SG 3 Białystok POD
56 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 SAŁAK Jakub 2001-02-06 LUKS Atletic Białystok POD
58 SIEKLUCKI Karol 2000-01-01 PG S 29 Białystok POD
59 SKULIMOWSKI Mikołaj 2000-11-16 AZS UMCS Lublin LBE
60 SOCHA Karol 2000-11-02 AZS UMCS Lublin LBE
61 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
62 STYPUŁKOWSKI Łukasz 2002-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
63 SZARUGA Mikołaj 2002-12-03 KS Wisła Puławy LBE
64 ŚLIWOWSKI Damian 2000-01-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
65 ŚLIWOWSKI Grzegorz 2001-01-01 PG Wysokie Mazowieckie POD
66 ŚLIWOWSKI Jakub 2001-10-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
67 USAREK Jan 2002-06-24 KS Wisła Puławy LBE
68 WALEJEWSKI Jakub 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
69 WAŁUSZKO Paweł 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
70 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
71 WAŚKO Tomasz 2002-03-22 LUKS Eurocentr Suchowola POD
72 WAWRZUSISZYN Patryk 2000-09-01 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
73 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
74 WNOROWSKI Krystian 2000-05-06 KS Podlasie Białystok POD
75 WRZESIŃSKI Bartosz 2001-09-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 WYKOWSKI Kamil 2001-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
77 ZAGROBA Bartosz 2001-01-01 PG Kolno POD
78 ZAŃKO Jakub 2000-05-16 KS Agros Zamość LBE
79 ZDRODOWSKI Mateusz 2000-08-04 UKS Liceum sportowe Łomża POD
80 ZIELONKA Adam 2001-10-20 KS Wisła Puławy LBE
81 ŻAMOJTUK Mateusz 2001-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
82 ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.052947044372559sekund